کرایه کنسول ps4 در کرج

کرایه کنسول ps4 در کرج و تهران

برای مشاهده محصولات به بخشاجاره کنسول ps4 مراجعه کنید.

ساختار PS4 مانند کامپیوتر از استاندارد‌های پردازشی داده با نرخ  X86-64 استفاده شده است این تفاوت نسبت نسخه قبلی محصول تفاوت چشمگیر و مستثنی است در ساختار PS3 از پردازنده Cell استفاده شده است. ساختار cell برگرفته از پردازش ابری است. کرایه کنسول ps4 در کرج-کلاب رنتر در ساختار این پردازنده به جای استفاده از یک CPU با توان پردازش بالا از شش CPU تقسیم شده که به صورت رشته ای کنار یکدیگر استفاده شده است. هریک از آن ها مسئول رشته ای است که در آن طراحی و برنامه ریزی همچنین ساخته شده است این موضوع باعث می شود هزینه تولید بازی بالا باشد همچنین جزئیات بالا باعث افت سرعت پاسخگویی پردازش ها می شود در این خصوص سونی در نسخه جدید کنسول خود این مشکل را رفع کرده است ولی همچنان مصرف کنندگان با مشکلات جدید درگیر هستند مشکل اصلی این کنسول که ذهن بازیکنان حرفه ای به خود مشغول کرده است.

اجاره بازی

سوال اساسی این که چرا بازی های کنسول قدیمی تر به نسخه جدید کنسول ارائه شده توسط شرکت سونی  PS4  اجرا نمی شود و تطبیق ندارد. یکی  از  مهم ترین مسائلی باعث می شود یک مشتری نسبت به یک محصول وفادار بماند و از آن استفاده کند سابقه و تاریخچه آن است سونی در عرضه کنسول PS4 با این تصمیم به نوعی دست به خودکشی زده است این کمپانی با ریسک بدست آوردن مشتریان جدید و بازار هدف جدید چشم خود را بسیاری از مشتریان خود که از گذشته با او بودند بسته است. کرایه کنسول ps4 در کرج-کلاب رنتر این اولین باری نیست که تصمیمات اینچنینی در کمپانی سونی برای مشتریان که از کنسول های بازی استفاده می کنند؛ به این شکل اتخاذ می شود در نسخه 3 کنسول PS نیز این مشکل وجود داشت اما در زمان عرضه ps3 به علت عرضه محصولات با فاصله زمانی طولانی تر تاثیرات انچنانی مانند بازار رقابتی وجود نداشت مچنین زمان عرضه محصولات در گذشته حدود 8 سال بود از سال 2000 تا سال 2009 زمان بسیار زیادی بود تا افرادی که قصد مهاجرت از کنسول دوم پلی استیشن به سوم را داشتند بتوانند تصمیم لازم را اخذ نماییند در صورتی که فاصله عرضه این دو نسخه اخر از کنسول یعنی کنسول های ps3 و ps4  تنها نصف این زمان و حدود 4 است. برای مشاهده سایر مطالب مرتبط روی کلمه مورد نظر کلیک کنید.

اجاره بازی ps4 در کرج

اجاره بازی ps4 تهران

اجاره کنسول ps4 در تهران

اجاره کنسول ps4

اجاره ps4 در تهران

اجاره بازی ps4 در تهران

اجاره کنسول

اجاره بازی پلی استیشن ۴

اجاره کنسول بازی

کرایه بازی های ps4 در تهران

سایر بلاگ های مرتبط

لیست بازی های پلی استیشن 4

لیست بازی های پلی استیشن 4
یکی از کنسول های بازی که بین علاقه مندان به بخش بازی و سرگرمی کنسول پلی استیشن 4 می باشد .

اجاره اسکوتر کیش

اجاره اسکوتر کیش
اسکوتر را می توانید در در محیط های مختلفی برای حمل و نقل استفاده نمایید شما با استفاده از این وسیله می توانید در مسافت های طولانی و متوسط نیز ...