اجاره رول آپ


قبلی 1 بعدی

اجاره رول آپ جهت استفاده در تبلیغات، نمایشگاه ها و مراسمات رسمی و تشریفاتی پر کاربرد است. شرکت کنندگان نمایشگاهی از رول آپ به دلیل فضای کمتری که نسبت به استند ایستاده اشغال می‌کند، جهت نمایش اطلاعات مربوط به کسب و کارشان استفاده می‌کنند. کرایه رول آپ در چندین سایز مختلف موجود است و شما می‌توانید با توجه به نیاز خود رول آپ مناسب را از بین رول آپ های موجود در سایت انتخاب کنید.


اجاره رول آپ

ویژگی های رول آپ نمایشگاهی

رول آپ نوعی بنر چاپی است که با استفاده از پایه های تعبیه شده درون بنر به صورت ایستاده قرار می‌گیرد. از این وسیله می توان در مکان های مختلفی استفاده کرد. بنر چاپ شده با استفاده از فنر درون لوله جمع می‌شود. رول آپ را می توان به راحتی در هر جایی نصب کرد. این سازه پرتال وزن کمی دارد و بسیار سبک است و به دلیل حجم کم، جابه‌جایی آن به سادگی انجام می‌شود. جهت چاپ و آماده سازی این ساره مدت زمان کوتاهی لازم است به همین بسیاری از فعالان حوزه تبلیغات سعی می کنند که از این سازه جهت تبلیغات محیطی استفاده کنند.

رول آپ

ویژگی مهمی که رول آپ را برای شرکت کنندگان نمایشگاه خوشایند می‌سازد، قابلیت تعویض چاپ است. شما با در اختیار داشتن سازه رول آپ می توانید برای مناسبت ها و اهداف تبلیغاتی متفاوت از آن استفاده کنید. بدنه مقاوم رول آپ به شما این امکان را می دهد که برای مدت طولانی از آن استفاده کنید.

مشخصات رول آپ نمایشگاهی

رول آپ نمایشگاهی سازه قابل حملی است که از آن می توان به راحتی در محیط خارجی نمایشگاه و یا در داخل غرفه استفاده کرد. ابعاد این سازه 85×200 سانتیمتر می باشد. طراحی این محصول به گونه ای است که فضای کمی را اشغال می کند. این رول آپ ظاهر زیبا و شیکی دارد به گونه ای که قادر است هر مخاطبی را به سمت خود جذب کند. این سازه با توجه به ظاهری که دارد، فضای کمی را اشغال می کند به گونه ای که شما از آن می توانید در هر مکانی استفاده نمایید بدون اینکه رول آپ فضای زیادی را اشغال کند.

اجاره رول آپ نمایشگاهی - کلاب رنتر

این محصول دارای کیف جهت نگه داری و حمل و نقل راحت تر است. با وجود این کیف دیگر لازم نیست که نگران جابه جا کردن رول آپ نمایشگاهی باشد. مدت ماندگاری چاپ روی  این سازه زیاد است. همچنین شما با توجه به نوع نمایشگاه می توانید متریال چاپی این سازه را عوض کنید.

در این سازه کار چاپی درون یک لوله آلومینیومی جمع می شود به همین  دلیل کمترین آسیبی به چاپ می رسد. شما از این رول آپ می توانید علاوه بر نمایشگاه در کنفرانس ها، همایش ها و...استفاده کنید.

نکات مهم در اجاره رول آپ

.پیش از اجاره رول آپ بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید

- رول آپ در ابعاد مختلفی تولید شده است و بهتر است رول آپ را با توجه به ابعاد محیط انتخاب کنید

- سفارش طراحی را از چند روز پیش از شروع رویداد نهایی کنید زیرا کار طراحی و چاپ ممکن است زمان بر باشد

- رول آپ را در مقابل نور مستقیم قرار ندهید 

- زاویه قرارگیری رول آپ را متناسب محل رفت و آمد بازدید کنندگان تنظیم کنید

- طراحی رول آپ را دقیقا متناسب با نیاز همان رویداد انتخاب کنید

رول آپ چیست؟

اگر در زمینه برپایی غرفه های نمایشگاهی فعالیت داشته باشید حتما تا به حال با این واژه آشنا شده اید، رول آپ در واقع نوعی متریال است که به صورت چاپی بوده و در داخل آن یک قطعه آلومینیومی همراه با یک فنر وجود دارد که از پشت آن را نگه می دارد و از افتادن آن جلوگیری می کند.

رول آپ ها معمولا به صورت ایستاده طراحی و ساخته می شوند و با وجود این که قیمت نسبتا کمی دارند و حمل و نقل آنها بسیار راحت است ولی جزو مهم ترین تجهیزات نمایشگاهی به حساب می آیند. امروزه دو دسته از رول آپ ها وجود دارد که شما می توانید از آنها در غرفه خود استفاده کنید:

 رول آپ های ثابت و رول آپ های گردان.شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که در چه مواردی می توان از رول آپ ها استفاده کرد، در پاسخ به این سوال باید گفت که اگر فضای غرفه شما کوچک است می توانید از این تجهیزات فوق العاده برای تبلیغات خود استفاده کنید، توجه داشته باشید که در صورتی که فضای شما کوچک باشد بهتر است که از رول آپ های ثابت برای انجام کارهای تبلیغاتی خود استفاده کنید، اگر شما قصد دارید برای یک فروشگاه بزرگ کارهای تبلیغاتی را انجام دهید می توانید اقدام به تهیه رول آپ های گردان کنید که زیبایی چند برابری دارند و در فضاهای بزرگ می توانند بهترین گزینه برای انجام تبلیغات باشند.

برخی از انواع رول آپ ها این قابلیت را دارند که شما در دو طرف آنها تبلیغات خود را وصل کنید و به راحتی از آن استفاده کنید. نوع دیگری از رول آپ ها هستند که به صورت رو میزی می باشند که آنها نیز دارای کاربردهای خاص خود می باشند و در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

کرایه رول آپ 

همانطور که گفتیم یکی از مهم ترین تجهیزات نمایشگاهی که حتما باید آن را برای غرفه و یا نمایشگاه خود تهیه کنید رول آپ است، اگر قصد تهیه این دسته از تجهیزات نمایشگاهی را دارید می توانید به وب سایت کلاب رنتر مراجعه کنید، وب سایت کلاب رنتر اجاره دهنده انواع تجهیزات نمایشگاهی است که می توانید با مراجعه به آن به راحتی اقدام به اجاره تجهیزات نمایشگاهی کنید.

 این وب سایت نسبت به سایر وب سایت هایی که در زمینه اجاره تجهیزات نمایشگاهی فعالیت دارند بسیار محبوب ترند که بدون شک دریافت هزینه پایین تر در قبال اجاره رول آپ  و همینطور سایر تجهیزات نمایشگاهی و کیفیت بالای تجهیزات و خدمات مربوط به تحویل درب منزل در این مسئله تاثیر گذار هستند.

 اگر قصد دارید بیشتر با محبوبیت این وب سایت در میان مردم و افرادی که از این وب سایت اقدام به اجاره رول آپ کرده اند آشنا شوید به شما توصیه می کنیم که به آدرس اینترنتی این وب سایت مراجعه کنید و در بخش مربوط به نظرات، نظر کاربرانی که اقدام به اجاره تجهیزات نمایشگاهی از این وب سایت کرده اند را مطالعه کنید تا نسبت به کیفیت خدمات و هزینه پایین تر این وب سایت مطمئن شوید.

اجاره رول آپ گردان

بسیاری از غرفه داران با اجاره رول آپ گردان جدید ترین محصولات خود را در نمایشگاه معرفی می کنند. برای آشنایی بیشتر با رول آپ نمایشگاهی با این مطلب همراه باشید.

ادامه مطلب 

فرق رول آپ و پاپ آپ چیست؟


رول آپ یک استند قابل حمل و قابل نصب در مکان های مختلف است. شکل ظاهری رول آپ به مانند دو استوانه کنار هم چسبیده است که اگر آن را باز کنیم، از بین آن می توانید کاغذی چاپی و یا بنر پلاستیکی را مشاهده کنید. بر روی این بنر و کاغذ می توان هر گونه تبلیغات و معرفی نامه برای شرکت و کسب و کار خود چاپ کنیم.

ادامه مطلب

اجاره رول آپ نمایشگاهی


رول آپ یکی از تجهیزات نمایشگاهی است که برای غرفه سازی مورد استفاده قرار می گیرد و در صورتی که ..

ادامه مطلب