قبلی 1 بعدی

رول آپ چیست؟

اگر در زمینه برپایی غرفه های نمایشگاهی فعالیت داشته باشید حتما تا به حال با این واژه آشنا شده اید، رول آپ در واقع نوعی متریال است که به صورت چاپی بوده و در داخل آن یک قطعه آلومینیومی همراه با یک فنر وجود دارد که از پشت آن را نگه می دارد و از افتادن آن جلوگیری می کند.

رول آپ ها معمولا به صورت ایستاده طراحی و ساخته می شوند و با وجود این که قیمت نسبتا کمی دارند و حمل و نقل آنها بسیار راحت است ولی جزو مهم ترین تجهیزات نمایشگاهی به حساب می آیند. امروزه دو دسته از رول آپ ها وجود دارد که شما می توانید از آنها در غرفه خود استفاده کنید، رول آپ های ثابت و رول آپ های گردان.شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که در چه مواردی می توان از رول آپ ها استفاده کرد، در پاسخ به این سوال باید گفت که اگر فضای غرفه شما کوچک است می توانید از این تجهیزات فوق العاده برای تبلیغات خود استفاده کنید، توجه داشته باشید که در صورتی که فضای شما کوچک باشد بهتر است که از رول آپ های ثابت برای انجام کارهای تبلیغاتی خود استفاده کنید، اگر شما قصد دارید برای یک فروشگاه بزرگ کارهای تبلیغاتی را انجام دهید می توانید اقدام به تهیه رول آپ های گردان کنید که زیبایی چند برابری دارند و در فضاهای بزرگ می توانند بهترین گزینه برای انجام تبلیغات باشند.

برخی از انواع رول آپ ها این قابلیت را دارند که شما در دو طرف آنها تبلیغات خود را وصل کنید و به راحتی از آن استفاده کنید. نوع دیگری از رول آپ ها هستند که به صورت رو میزی می باشند که آنها نیز دارای کاربردهای خاص خود می باشند و در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

اجاره رول آپ

همانطور که گفتیم یکی از مهم ترین تجهیزات نمایشگاهی که حتما باید آن را برای غرفه و یا نمایشگاه خود تهیه کنید رول آپ است، اگر قصد تهیه این دسته از تجهیزات نمایشگاهی را دارید می توانید به وب سایت کلاب رنتر مراجعه کنید، وب سایت کلاب رنتر اجاره دهنده انواع تجهیزات نمایشگاهی است که می توانید با مراجعه به آن به راحتی اقدام به اجاره تجهیزات نمایشگاهی کنید، این وب سایت نسبت به سایر وب سایت هایی که در زمینه اجاره تجهیزات نمایشگاهی فعالیت دارند بسیار محبوب ترند که بدون شک دریافت هزینه پایین تر در قبال اجاره رول آپ  و همینطور سایر تجهیزات نمایشگاهی و کیفیت بالای تجهیزات و خدمات مربوط به تحویل درب منزل در این مسئله تاثیر گذار هستند. اگر قصد دارید بیشتر با محبوبیت این وب سایت در میان مردم و افرادی که از این وب سایت اقدام به اجاره رول آپ کرده اند آشنا شوید به شما توصیه می کنیم که به آدرس اینترنتی این وب سایت مراجعه کنید و در بخش مربوط به نظرات، نظر کاربرانی که اقدام به اجاره تجهیزات نمایشگاهی از این وب سایت کرده اند را مطالعه کنید تا نسبت به کیفیت خدمات و هزینه پایین تر این وب سایت مطمئن شوید.

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید: