اجاره رول آپ گردان

بسیاری از غرفه داران با اجاره رول آپ گردان جدید ترین محصولات خود را در نمایشگاه معرفی می کنند. برای آشنایی بیشتر با رول آپ نمایشگاهی با این مطلب همراه باشید. 

رول آپ سازه ای چاپی است که به وسیله فنر مخصوصی به صورت رول شده در محفظه ای قرار دارد و در هنگام نصب به صورت عمودی در غرفه قرار می گیرد. دلیل نام گذاری رول آپ روی این سازه هم به همین دلیل است. جنس سازه چاپی آن معمولا از لمینت رنگی است. معمولا غرفه داران با اجاره رول آپ و سفارش چاپ به چاپخانه ها تبلیغات موثری انجام می دهند. به صورت کلی رول آپ ها در دو نوع ثابت و متحرک هستند. از نوع ثابت در غرفه های کوچک و از نوع متحرک در غرفه های بزرگ استفاده می شود. 

حمل و نقل و نصب رول آپ بسیار ساده است و به دلیل اشغال فضای کم برای هر غرفه ای مناسب است

انواع رول آپ

رول آپ های نمایشگاهی در چند مدل مختلف طراحی شده اند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارد. برای کسب نتیجه بهتر بایستی بتوانیم رول آپ مناسب را انتخاب نماییم و در انتخاب نوع چاپ آن هم نهایت دقت را داشته باشیم. در ادامه به معرفی انواع رول آپ می پردازیم و با کاربرد های هر یک آشنا می شویم

رول آپ ثابت

به طور کلی رول آپ های موجود در بازار به دو دسته رول آپ ثابت و متحرک دسته بنده شده اند. رول آپ های ثابت همانطور که از نامش پیدا است برای نصب در محیطی به صورت ثابت طراحی شده اند. اجاره رول آپ ثابت عموما برای کاربرد های نمایشگاهی مناسب است. رول آپ های ثابت کم جا و ارزان هستند و نصب آن ها بسیار ساده است. با اجاره رول آپ سفید شما هیچ محدودیتی در چاپ ندارید و می توانید تصاویر دلخواه خود را در هر ابعادی چاپ نمایید

رول آپ متحرک

نوع دیگری از رول آپ های موجود در بازار رول آپ متحرک است. این رول آپ ها دارای نوار نقاله گرد هستند که رول آپ را به حالت گردشی در می آورد. اجاره رول آپ گردان برای غرفه های نمایشگاهی بزرگ مناسب است و معمولا برای معرفی محصولات جدید از آن  استفاده می شود. این رول آپ ها در مراسمات مختلفی چون افتتاحیه نمایشگاه ها و فروشگاه و همچنین رویداد های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

 رول آپ یک رو

از نظر وجه نمایش هم می توان رول آپ های موجود در بازار را دسته بندی کرد. متداول ترین نوع آن هم رول آپ یک رو یا یک طرفه است. اجاره رول آپ یک رو به دلیل هزینه مناسب تر و البته عدم وجود محدودیت در انتخاب نوع چاپ و طیف رنگی تصویر با استقبال بیشتری همراه بوده است. از آن جایی که رول آپ های یک رو فقط دارای چاپ در یک جهت هستند محدودیت در نصب آن ها وجود ندارد و برای هر غرفه نمایشگاهی مناسب است.

رول آپ دو رو

رول آپ های دو رو با استفاده از تکنیک های پیشرفته چاپ تصاویر را در دو جهت بنر چاپ می کنند. برای این منظور از کاغذ لمینت جهت چاپ استفاده می شود. از آن جایی که در دو سوی بنر تصاویر چاپی قرار دارد باید در انتخاب محل چاپ دقت بیشتری داشته باشیم. محدودیت بیشتری در انتخاب رنگ های چاپی داریم و باید هزینه بیشتری برای چاپ بپردازیم. با وجود تمامی مشکلات، اجاره رول آپ متحرک بهترین انتخاب برای معرفی محصولات جدید است.  

برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی کلیک کنید

سایر بلاگ های مرتبط

اجاره غرفه نمایشگاه بهاره

اجاره غرفه نمایشگاه بهاره
یکی دیگر از نمایشگاه های معتبری که هر ساله در تهران برگزار میگردد نمایشگاه بهاره میباشد .

اجاره لپ تاپ نمایشگاهی در تهران

اجاره لپ تاپ نمایشگاهی در تهران
شرایط زندگی امروز با گذشته بسیار متفاوت است. در گذشته مردم برای خرید کالاهای خود به بازارچه های محلی می رفتند. امروزه شیوه خرید و فروش تا حد زیادی...