اجاره دستگاه کپی

اجاره تجهیزات اداری مانند دستگاه کپی ، فکس ، پرینتر ، ویدئو پروژکتور و اقلام مشابه در سایت کلاب رنتر برای شما عزیزان قابل انجام است. کلاب رنتر سایت اجاره آنلاین

توضیحات بخش اجاره دستگاه کپی

در گذشته جهت انجام کارهای اداری از وسایل ابتدایی استفاده می شد،همین مساله باعث می شد که کارمندان نتوانند کار خود را به نحو احسنت انجام دهند.دستگاه کپی یکی از وسایلی است که از آن در دانشگاه ها،اداره ها و سایر ارگان ها استفاده می شود. دستگاه کپی وسیله ای است که از اسناد یک تصویر مشابه آن ها ایجاد می کند. از این وسیله کاربردی بعضی از افراد برحسب نیاز خود در خانه نیز استفاده می کنند.

دستگاه کپی وسیله است که به سرعت از برگه ها و عکس ها کپی می گیرد. بیشتر دستگاه های کپی از تکنولوژی Xerography استفاده می کنند. در این تکنولوژی از بارهای الکتروستاتیک بر روی یک نورگیر حساس به نور استفاده می کنند. تا در نهایت با استفاده از ذرات تونر تصویر نهایی را روی کاغذ ایجاد کند. از حرارت ،فشار و یا ترکیبی از آن ها جهت حک تونر روی کاغذ استفاده می شود.

دستگاه کپی از قسمت های مختلفی تشکیل شده است. درام یکی از قطعات اصلی دستگاه کپی می باشد. در صورت خراب بودن درام می توان آن را تعویض کرد. درام وظیف انتقال پودر تونر بر روی کاغذ را به عهده دارد.

در بازار انواع مختلف دستگاه کپی موجود است که شما بر حسب نیاز خود می توانید هر کدام را تهیه کنید.

دستگاه کپی آنالوگ

دستگاه کپی آنالوگ یکی از انواع قدیمی دستگاه کپی است. این دستگاه از نور،لیزر و لنز جهت انعکاس تصویر سندی که روی صفحه قرار می گیرد،استفاده می کند. استفاده از این دستگاه در حال منسوخ شدن است.

دستگاه کپی دیجیتال

عصر حاضر، عصر دیجیتال است پس جای تعجب نیست که از فناوری دیجیتال در دستگاه های کپی استفاده شود. دستگاه کپی دیجیتال چند منظوره است به گونه ای که می توان از آن جهت فکس،اسکن و پرینت نیز استفاده کرد. این دستگاه ظرفیت کاغذهای زیادی را دارد و انجام فرآیندهای روزانه را آسان می کند.

مونو یا تک رنگ

دستگاه مونو تنها از یک رنگ تونر جهت کپی استفاده می کند به همین دلیل به آن دستگاه کپی تک رنگ می گویند. این دستگاه در ظرفیت های مختلف ساخته می شود. برخی از مدل ها می توانند 100 صفحه را در دقیقه چاپ کنند.

دستکاپ

این دستگاه فضای کمی را اشغال می کند و می تواند روی میز قرار بگیرد. این دستگاه می تواند ساده و یا چند منظوره باشد. این دستگاه برای کاغذهای A4 طراحی شده است. شما این دستگاه را می توانید به گونه ای طراحی کنید،که با ماژول های اضافی سینی کاغذ سازگار شود.

جهت تهیه دستگاه کپی و اجاره آن می توانید از طریق سایت کلاب رنتر اقدام کنید. سفارش از طریق کلاب رنتر بسیار آسان است و اینترنتی می باشد.