توضیحات بخش اجاره بخاری

با شروع فصل سرما یکی از وسایل ضروری هر  منزلی تجهیزات گرمایشی می باشد. یکی از مشکلات بسیاری از خانواده ها این است که به راحتی  نمی توانند منازل خود را گرم کنند و این مساله مشکلاتی را برای آن ها ایجاد می کند. همه مردم به دنبال یک راه اقتصادی جهت گرم کردن خانه خود هستند. در بازار انواع مختلف تجهیزات گرمایشی موجود است به گونه ای که شما براساس نیاز و فضای خانه خود از هر کدام می توانید استفاده نمایید.

یکی از این وسایل بخاری و یا هیتر برقی می باشد.هیتر برقی جریان الکتریکی را از پریز برق دریافت می کند و آن را به برق تبدیل می کند. ما در اینجا قصد داریم به شما انواع مختلف بخاری برقی را معرفی کنیم.

هیتر تابشی

هیتر تابشی مجهز به میله های گرم کنی است که دورشان رشته سیم هایی با مقاومت بالا پیچیده شده است. در اطراف این میله ها سطوح سیقلی جهت بازتاب انرژی گرمایی تعبیه شده است. از هیتر تابشی در اتاق هایی با سقف بلند و اتاق های بزرگی که می خواهند بخشی از آن را گرم کنند، استفاده می شود. این هیتر عملکرد سریعی در گرم کردن محیط دارد. احتمال آتش سوزی از طریق هیتر برقی وجود دارد بنابراین بهتر است هیتر برقی را از دسترس کودکان دور نگه دارید. جهت استفاده ایمن تر از این دستگاه بهتر است که از نوع دیواری این هیتر استفاده کنید. هیتر صفحه ای و سنگی از انواع دیگر هیتر تابشی است که المنت حرارتی آن در پشت و یا داخل آن قرار دارد.

هیتر فن دار

هیتر  فن دار با پخش گرما از انباشته شدن آن به صورت لایه ای جلوگیری می کند. تنها مشکلی که این هیتر دارد، سر و صدایی است که به خاطر کار کردن فن ایجاد می شود. هیتر فن دار نسبت به هیتر همرفتی اتاق را بهتر  گرم می کند.

هیتر همرفتی

هیتر همرفتی همانطور که از نامش مشخص است،انتقال گرما را به شکل جابه جایی انجام می دهد. هیتر همرفتی بیشتر به شکل استوانه ای می باشد و برای اینکه بتواند،گرما را حفظ کند،مسیری از جریان روغن گرم شونده نیز در داخل آن قرار گرفته است. انواعی از هیترهای همرفتی دارای المنت حرارتی داخل قاب خود هستند. هیترهای همرفتی برای اتاق هایی که اندازه متوسط دارند، مناسب هستند. سطح هیتر همرفتی نسبت به هیتر تابشی گرمای کمتری دارد. یکی از مزایای هیتر همرفتی این است که به راحتی می توان آن را باز کرد و تعمیر کرد.

اگر خانه و یا محل کارتان سرد است، بهتر است که جهت گرم کردن محیط از هیتر برقی استفاده کنید.

جهت اجاره هیتر برقی با قیمت مناسب می توانید از طریق سایت کلاب رنتر اقدام کنید. این سایت انواع مختلف بخاری های برقی را با قیمت مناسب اجاره می دهد.


شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید: