اجاره بخاری برقی

اجاره بخاری برقی و سایر تجهیزات مشابه در سایت کلاب رنتر برای شما عزیزان قابل انجام است. محصولات را مشاهده و انتخاب کنید.


قبلی 1 بعدی

توضیحات بخش اجاره بخاری

با شروع فصل سرما یکی از وسایل ضروری هر  منزلی تجهیزات گرمایشی می باشد. یکی از مشکلات بسیاری از خانواده ها این است که به راحتی  نمی توانند منازل خود را گرم کنند و این مساله مشکلاتی را برای آن ها ایجاد می کند. همه مردم به دنبال یک راه اقتصادی جهت گرم کردن خانه خود هستند. در بازار انواع مختلف تجهیزات گرمایشی موجود است به گونه ای که شما براساس نیاز و فضای خانه خود از هر کدام می توانید استفاده نمایید.

یکی از این وسایل بخاری و یا هیتر برقی می باشد.هیتر برقی جریان الکتریکی را از پریز برق دریافت می کند و آن را به برق تبدیل می کند. ما در اینجا قصد داریم به شما انواع مختلف بخاری برقی را معرفی کنیم.

هیتر تابشی

هیتر تابشی مجهز به میله های گرم کنی است که دورشان رشته سیم هایی با مقاومت بالا پیچیده شده است. در اطراف این میله ها سطوح سیقلی جهت بازتاب انرژی گرمایی تعبیه شده است. از هیتر تابشی در اتاق هایی با سقف بلند و اتاق های بزرگی که می خواهند بخشی از آن را گرم کنند، استفاده می شود. این هیتر عملکرد سریعی در گرم کردن محیط دارد. احتمال آتش سوزی از طریق هیتر برقی وجود دارد بنابراین بهتر است هیتر برقی را از دسترس کودکان دور نگه دارید. جهت استفاده ایمن تر از این دستگاه بهتر است که از نوع دیواری این هیتر استفاده کنید. هیتر صفحه ای و سنگی از انواع دیگر هیتر تابشی است که المنت حرارتی آن در پشت و یا داخل آن قرار دارد.

هیتر فن دار

هیتر  فن دار با پخش گرما از انباشته شدن آن به صورت لایه ای جلوگیری می کند. تنها مشکلی که این هیتر دارد، سر و صدایی است که به خاطر کار کردن فن ایجاد می شود. هیتر فن دار نسبت به هیتر همرفتی اتاق را بهتر  گرم می کند.

هیتر همرفتی

هیتر همرفتی همانطور که از نامش مشخص است،انتقال گرما را به شکل جابه جایی انجام می دهد. هیتر همرفتی بیشتر به شکل استوانه ای می باشد و برای اینکه بتواند،گرما را حفظ کند،مسیری از جریان روغن گرم شونده نیز در داخل آن قرار گرفته است. انواعی از هیترهای همرفتی دارای المنت حرارتی داخل قاب خود هستند. هیترهای همرفتی برای اتاق هایی که اندازه متوسط دارند، مناسب هستند. سطح هیتر همرفتی نسبت به هیتر تابشی گرمای کمتری دارد. یکی از مزایای هیتر همرفتی این است که به راحتی می توان آن را باز کرد و تعمیر کرد.

اگر خانه و یا محل کارتان سرد است، بهتر است که جهت گرم کردن محیط از هیتر برقی استفاده کنید.

جهت اجاره هیتر برقی با قیمت مناسب می توانید از طریق سایت کلاب رنتر اقدام کنید. این سایت انواع مختلف بخاری های برقی را با قیمت مناسب اجاره می دهد.

اجاره هیتر برقی

تجهیزات گرمایشی و سرمایشی از مهم ترین لوازم برای مراسمات، دفاتر، شرکت ها، استفاده خانگی و .. است. بخاری در دسته تجهیزات گرمایشی قرار دارد که انواع مختلفی از آن وجود دارد. تنوع بخاری با توجه به انواع برندها و انواع قدرت بخاری بسیار زیاد است. هیتر برقی یکی از انواع بخاری می باشد. هیتر برقی برای کاهش هزینه ها در سایت کلاب رنتر جهت اجاره قرار داده شده است. شما می توانید با اجاره هیتر برقی هزینه های خود را کاهش دهید. برای اجاره بخاری و هیتر برقی لازم است مشخصات فنی آن ها را مورد بررسی قرار دهید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. علاوه بر این محصولات دیگری توسط مجموعه کلاب رنتر جمع آوری شده است. اجاره هرگونه تجهیزات گرمایشی و یا تجهیزات سرمایشی هزینه ها را بسیار کاهش می دهد.

نوعی از هیتر برقی که برای اجاره در سایت کلاب رنتر قرار داده شده است، دارای مشخصات زیر می باشد.هر هیتر برقی باتوجه به ساخت، میزان قدرت مشخصی دارد. این هیتر قدرتی برابر با 2000 وات دارد. هیترهای برقی که اجاره می کنید دارای 4 المنت می باشند. المنت هایی که در ساخت هیتر استفاده شده است دو کلید برای تنظیم دما می باشد. اینکه می توان دمای هیترهای برقی را تنظیم کرد یک امتیاز مثبت برای آن ها است.

از آنجایی که این بخاری ها با برق کار می کنند میزان مصرف انرژی آن ها بسیار مهم است. اجاره هیتر برقی، در صورتی که مصرف برق آن نیز کم باشد می تواند هزینه های شما را به شدت کاهش دهد. این بخاری دارای برچسب مصرف انرژی A است. که نشان از مصرف کمه این محصول برقی می باشد.

هر کالایی که در بازار عرضه می شود باید علامت استاندارد ملی را داشته باشد. محصولاتی که در سایت کلاب رنتر قرار داده می شوند. از جمله این بخاری برقی دارای علامت استاندارد ملی است.

بعضی از هیترها و بخاری های برقی مجهز به کلید قطع کن ایمنی هستند. این محصول نیز این ویژگی را دارد. کلیدی که در طراحی و ساخت این هیتر برقی استفاده شده است، با استاندارد CE اروپا می باشد.رنگی که از آن برای ساخت استفاده می شود. یک رنگ پودری الکترو استاتیک نسوز و مقاوم است. مقاومت این نوع پودر رنگ در برابر حرارت بسیار می باشد که یک مزیت در ساخت این نوع هیتر محسوب می شود.

 با کسب اطلاعات کامل و دقیق درباره مشخصات فنی لوازم می توان بهترین انتخاب و اجاره محصول را داشت. مجموعه کلاب رنتر در جهت آسانی شما، مشاورانی را در مجموعه قرار داده است. این مشاوران با راهنمایی هایی که انجام می دهند به شما بسیار کمک می کنند.