اجاره فوتبال دستی

اجاره فوتبال دستی به عنوان یک سرگرمی قدیمی و نوستالژیک می تواند برای بسیاری افراد جذاب و سرگرم کننده باشد این بازی را می توانید از کلاب رنتر اجاره نمایید


قبلی 1 بعدی

اجاره فوتبال دستی 

اگر دوستان خود را برای یک دور همی دوستانه به خانه خود دعوت کرده اید و دنبال ایده ای برای سرگرمی و صرف اوقات لذتبخش در کنار آن ها هستید... اجاره ی فوتبال دستی می تواند یک پیشنهاد عالی باشد. همچنین این سرگرمی یک سرگرمی شاد برای اعیاد و ایام تعطیلات است و با اجاره ی فوتبال دستی می توانید لحظات مفرحی را در کنار خانواده خود رقم بزنید. مخصوصا که پدر ها و مادر ها و افراد نسل قدم هم احتمالا با این بازی خاطرات بسیاری دارند که جذابیت این بازی را برایشان بیشتر می کند. مهم ترین خصوصیت این بازی این است که هیچ سن و سالی ندارد...از جوان ها تا سالمندان می توانند باهم در این بازی رقابت کنند و ناتوانی و ضعف جسمی نمی تواند پدربزرگ شما را از این بازی محروم کند! و مزیت مهم دیگر این بازی این است که شما می توانید با اجاره ی فوتبال دستی آن را هم در منزل و هم در فضای باز انجام دهید.

این بازی محبوب که شبیه سازی شده ی بازی فوتبال بر روی یک میز کوچک است، علاوه بر این اینکه هیجان زیادی دارد، یک بازی خاطره انگیز است که هیچ وقت قدیمی نمی شود... باید بدانید این بازی در سراسر دنیا به خصوص در کشور های آلمان، سوئیس و اتریش از طرفداران زیادی برخوردار است و حتی فدراسیون جهانی فوتبال دستی نیز در سال 1960 رسما تاسیس شده است که هر ساله تور هایی برای رقابت بین اعضای خود در سرار جهان برگزار می کند، بنابر این اگر هیچ وقت این سرگرمی را امتحان نکرده اید باید بدانید اجاره فوتبال دستی و امتحان کردن آن ممکن است شما را به یکی از طرفداران حرفه ای این بازی تبدیل کند. همچنین اگر صرفا برای ایجاد تنوع و به یاد گذشته ها به سراغ این سرگرمی می روید اجاره فوتبال دستی بهتر از خریدن آن است، پس لازم نیست هزینه ی زیادی صرف کنید.

در این بازی نیز مانند فوتبال واقعی 2 دوتیم یازده نفره به رقابت با هم می پردازند، هر میز 8 میله دارد که از طریق آن می توانید فوتبالیست های تیم خود را در اختیار بگیرید، به توپ ضربه بزنید و آن را هدایت کنید. دروازه هم دو سوراخ مربع شکل است که در دو طرف میز قرار دارد. هر تیم در فوتبال دستی از دو نفر تشکیل می شود و 4 میله را به خود اختصاص می دهد. همچنین هر تیم 1 تا چهار نفر را هم می تواند به عنوان ذخیره در نظر داشته باشد. قبل از بازی، معولا دو طرف تعداد گل ها را مشخص می کنند و هر کس زودتر به آن تعداد گل رسید برنده بازی است، تعداد گل ها معمولا 5 یا 10 تایی در نظر گرفته می شود.

با این توضیحات وقت آن است که بازی های رایانه ای و ویدئو گیم ها را برای مدتی کنار بگذارید و با اجاره فوتبال دستی به سرگرمی های خود تنوعی بدهید و زمان بیشتری برای صرف لحظات شاد و لذت بخش با دوستان و نزدیکان خود بگذرانید.