اجاره لپ تاپ

اجاره لپ تاپ نمایشگاهی، اداری، گرافیکی با برندهای Asus,Lenovo,HP,Sony,Samsung,Aser با خدمات پشتیبانی رایگان! با ما در تماس باشید.


قبلی 1 بعدی

کرایه لپ تاپ

اجاره لپ تاپ عقدی است که کرایه گیرنده، در برابر لپتاپی که به مدت معین در اختیار می گیرد، مبلغی را برای در خدمت گرفتن آن کالا به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و ... به کرایه دهنده می پردازد.البته سپردن مدرک معتبر که ضامنی باشد برای برگرداندن کالا، یک امر ضروری است.

لپ تاپ یا رایانه کیفی یا کامپیوتر رومیزی کامپیوتر کوچک و سبک و قابل حملی است که نسبت به کامپیوتر فضای کمتری اشغال میکند و جابجائی آن به دلیل قابل شارژ بودن و کیبورد و موس سرخود ، آسانتر است.

برای بسیاری دلایل ، مردم لپ تاپ را از رایانه های هوشمند اجاره می کنند ، این از یک شخص به فرد دیگر و یک کسب و کار دیگر متفاوت است:

اجاره لپ تاپ برای کارکنان موقت
برای نمایشگاه ها و رویدادها
برای جشنواره ها
برای پروژه ها
برای آموزش کارمندان
برای صرفه جویی در بودجه

دلیل اجاره هرچه باشد ، ClubRenter.com به شما اطمینان می دهد که انتخاب درستی کرده اید.

چرا اجاره لپ تاپ


کرایه لپ تاپ می تواند به شما در دستیابی به اهداف تجاری و دستیابی به تجارت آنلاین در مدت زمان بسیار کوتاهی کمک کند. ClubRenter.com لپ تاپهای کرایه ای با مارک های مختلف ، اعم از اپل، ایسوس، لنوو، ایسر، دل، ام اس آی، اچ پی، سونی، سامسونگ،توشیبا و با قابلیت پردازنده ای COR i 3، COR i 5، COR i 7 و بسیاری دیگر را ارائه می دهد. ما طیف گسترده ای از لپ تاپهای اجاره ای قدرتمند را در اختیار شما قرار می دهیم ، از پردازنده دو هسته ای گرفته تا سریعترین تنظیمات پردازنده i7 برای برآورده کردن تمام نیازهای اجاره لب تاپ شما..

چرا باید یک لپ تاپ اجاره کنید؟


قابلیت حمل: لپ تاپ ها قابل حمل هستند ، بنابراین می توانید آنها را در هر کجا که می خواهید حمل کنید و از راه دور کار کنید.
بدون هزینه نگهداری: با گرفتن لپ تاپ اجاره ای از ما می توانید به طور کامل بر رشد کسب و کار خود تمرکز کرده و خدمات و نگهداری آن را به ما بسپارید.
لپ تاپ به تعداد انبوه: کرایه لپ تاپ به راحتی در مقادیر زیاد برای کلاس های آموزشی ، امتحانات آنلاین و سایر رویدادهای شرکتی در دسترس است.
تضمین بهترین خدمات: ما یک شرکت مشتری محور هستیم که در ارائه خدمات و پشتیبانی سریع عمل می کنیم.

چه مدت می توانم لپ تاپ را اجاره کنم؟


با خدمات کوتاه مدت کرایه لپ تاپ ما می توانید از یک روز به بالا لپ تاپ یا مجموعه ای از لپ تاپ ها را کرایه کنید. و اگر مطمئن نیستید که برای چه مدت به لپ تاپ اجاره ای نیاز دارید ، مشکلی نیست ، شما همیشه می توانید اجاره را کوتاه کنید یا اجاره را طولانی کنید تا لپ تاپ (های) خود را برای مدت طولانی تری در اختیار داشته باشید.