قبلی بعدی

بدون شک غرفه سازی از مهمترین نکات نمایشگاه است. بازدید کنندگانی که از غرفه شما دیدن می‌کنند در نگاه اول ذهنیتی نسبت به شما پیدا می‌کنند که با سادگی هم قابل تغییر نیست پس بهتر است این نکته را در ذهن داشته باشیم که غرفه نمایشگاهی نماینده کسب و کار است. به دلیل اهمیت بالای غرفه سازی در موغفقیت نمایشگاهی باید برای آن برنامه ریزی داشته باشید. بسیاری از غرفه داران کارهای آماده سازی غرفه را به شرکت های غرفه سازی می‌سپارند اما همکاری با این شرکت ها هزینه بر است و بسیاری از شرکت‌ها ترجیح می‌دهند با اجاره تجهیزات نمایشگاهی، در هزینه های غرفه سازی صرفه جویی نمایند. شما می‌توانید با هر بودجه‌ای از خدمات اجاره تجهیزات نمایشگاهی کلاب رنتر بهره مند شوید و علاوه بر کاهش هزینه ها، از سرویس های ویژه نمایشگاهی و کالاهای با کیفیت بهره مند شوید.

راهنمای غرفه سازی در نمایشگاه

هر ساله تعداد زیادی از نمایشگاه های داخلی و بین المللی در تمامی کشور برگزار می شود. این نمایشگاه ها و جشنواره ها فعالیت ها و کسب و کارهای مختلفی را شامل می شود و تقریبا تمامی مشاغل برای خود نمایشگاه و رویدادی مرتبط و متناسب دارند. وجود این مراسمات باعث می شود تا ارتباط بین فروشندگان و خریداران بسیار گسترده تر از قبل صورت گیرد و به افزایش فروش و بهبود تراکنش های مالی شرکت کمک زیادی کند.

از عمده ترین نمایشگاه های داخلی ایران می توان به نمایشگاه های فصلی مانند رویدادهای بهاره و عیدانه، نمایشگاه های صنعتی مانند ماشین آلات کشاورزی و خودرو و همینطور جشنواره های غذا و پوشاک اشاره کرد. خیلی از کسب و کارهای کوچک به دلیل عدم توانایی در تهیه و گرانی وسایل و تجهیزات نمایشگاهی مانند استند و اسپیس، مبلمان، ویترین و دکور و وسایل تبلیغاتی، قید حضور در این رخدادها را زده و ان را برای خود ناممکن می دانند.

وبسایت کلاب رنتر، مکانی برای اجاره روزانه و هفتگی این تجهیزات است و شما می توانید با پرداخت درصدی از هزینه های گزاف خرید وسایل، ان ها را برای همان محدوده نمایشگاه در اختیار داشته باشید. اگر شما نیز قصد دارید تا کسب و کار خود را در میان بهترین شرکت ها و تولید کنندگان شغل خود به مردم و خریداران معرفی کنید می توانید با تهیه این وسایل از کلاب رنتر در هزینه ها و مخارج خود صرفه جویی بسیار زیادی داشته باشید.

آشنایی با تجهیزات نمایشگاهی کلاب رنتر

تجهیزات نمایشگاهی ارائه شده در کلاب رنتر به شرح زیر است:

خرید تمامی این وسایل در نگاه اول شاید عاقلانه نباشد و همه کسب و کارها نیز نیاز به داشتن این وسایل ندارند. علاوه بر آن تهیه این وسایل و حمل و نقل آن باعث هزینه های متعددی خواهد شد. شما می توانید با کمترین هزینه تمامی وسایل ذکر شده و بسیاری دیگر از وسایل به روز و مدرن مورد نیاز خود را برای مدت زمان دلخواهتان اجاره کنید.

راهنمای غرفه سازی در نمایشگاه

غرفه‌های نمایشگاه فضای محدودی را در اختیار هر کسب و کار قرار می‌دهد. بنابر این چیدمان تجهیزات و استفاده بهینه از فضا باید در اولویت کار قرار گیرد. بازار تجهیزات نمایشگاهی با تنوع بالایی از محصولات اشباع شده است و انتخاب مناسب‌ترین آن ها چالشی است که غرفه داران با آن روبرو هستند. یک سری از تجهیزات نمایشگاهی عمومیت دارند و برای ایجاد هر غرفه‌ای ضروری است. 


کانتر

در هر نمایشگاهی کانتر‌  هایی را مشاهده می‌کنید که غرفه داران برای پرزنت از آن استفاده می‌کنند. کانتر در ابعاد و مدل‌های متنوعی ارائه شده است و با توجه به ابعاد و موقعیت غرفه می‌توان کانتر مناسب را از بین مدل‌های موجود انتخاب نمود. 

وقتی که شما  بخواهید در یک نمایشگاه ، همایش  و یا در یک رویدادی شرکت کنید به محلی برای ارتباط و مذاکره و پاسخگویی به  مشتریان خود نیاز دارید یکی از وسایل مورد نیاز محبوب برای این نیاز میز کانتر نمایشگاهی می باشد  که در دو نوع تاج دار و بدون تاج  ، تک نفره و دو نفره  ارائه می‌شود  میز کانتر ها علاوه بر اینکه فضای زیادی را در غرفه شما اشغال نمی کنند بلکه دارای فضای کافی برای کاتالوگ ها و بروشور های  شما دارند حال اگر نخواهید هزینه تبلیغات شما فراتر از انتظار رود و نمی خواهید که میز تبلیغاتی شما از چوب ، فلز ... باشد که هزینه زیادی را در بر می گیرد می توانید یک میز کانتر بخرید و یا اگر نیاز شما به میز کانتر کوتاه مدت است می توانید این میز را اجاره کنید برای خرید و یا اجاره تجهیزات نمایشگاهی از جمله میز کانتر کافیست با کلاب رنتر تماس بگیرید تا همکاران ما وسایل مورد نیاز شما را در اسرع وقت به شما تحویل دهند  

اجاره تجهیزات نمایشگاهی

میز و صندلی

در هر نمایشگاهی وجود میز و صندلی از ضروریات اولیه غرفه است. تنوع بالای میز و صندلی نمایشگاهی دست غرفه داران را برای انتخاب مدل باز گذاشته است. شما می‌توانید از بین مدل های موجود، ست اداری مورد نیاز خود را برای دوران نمایشگاه رزرو نمایید. اجاره صندلی اداری و یا میز و ست cip همواره در بالای لیست اجاره تجهیزات نمایشگاهی قرار دارد و بیشتر غرفه داران برای حضوری موثر در نمایشگاه از ست های میز و صندلی استفاده می‌نمایند. برای اجاره میز و صندلی به بخش مربوطه در کلاب رنتر مراجعه نمایید.


تلویزیون شهری

وجود نمایشگری با صفحه نمایش بزرگ می‌تواند توجه شرکت کنندگان را به غرفه شما جلب نماید. کیفیت تصویر این تلویزیون های شهری چشم هر بیننده‌ای را خیره خواهد ساخت. با اجاره تلویزیون شهری انتقال مطالب به مخاطب ساده تر می‌شود و شما می‌توانید از تاثیر گذاری تصاویر استفاده نمایید. تلویزیون های شهری در ابعاد و اندازه های متفاوتی تولید می‌شوند. اگر تلویزیون شهری در لیست اجاره تجهیزات نمایشگاهی شما قرار دارد بهتر است پیش از اجاره تلویزیون شهری نیازمندی های خود را درنظر بگیرید و با توجه به محیط اقدام به تهیه این نمایشگرهای جذاب برای غرفه خود نمایید. 

تلویزیون شهری

استند لمسی

بدون شک جذاب ترین محصول در بین تجهیزات نمایشگاهی استند لمسی است که توجه بسیاری را به سمت شما جذب خواهد کرد. این محصول با رابط کاربری ساده و جذاب خود به بازدیدکنندگان فرصت آشنایی با کسب و کار شما را می‌دهد. شما می‌توانید با اجاره استند لمسی مزیت رقابتی در نمایشگاه داشته باشید. استند لمسی دارای ورودی های متعددی است که به خوبی نیازهای شما برای نمایش تصاویر را برطرف می‌نماید. اگر استند لمسی جزء انتخاب های شما در اجاره تجهیزات نمایشگاهی است بهتر است استند های موجود در بخش اجاره استند لمسی را بررسی نمایید.

پاپ آپ و رول آپ

بنر های طراحی شده خود  را با پاپ آپ و رول آپ نمایشگاهی در معرض دید هزاران بازدید کننده که در نمایشگاه حضور دارند قرار دهید. از بین تجهیزات نمایشگاهی پاپ آپ و رول آپ را می‌توان محبوب ترین وسیله برای نمایش بنر دانست. پاپ آپ مناسب برای غرفه هایی است که در میانه سالن های نمایشگاه قرار دارند و تنها یک راه ورودی برای بازدیدکنندگان وجود دارد و رول آپ با پیچ و خم های زیبا برای غرفه های جزیره‌ای انتخاب مناسبی است. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش اجاره رول آپ و پاپ آپ مراجعه نمایید.

پاپ آپ نمایشگاهی

بیسیم واکی تاکی

یکی از وسایل پرکاربرد در نماشگاه ها استفاده از بیسیم واکی تاکی است. این وسیله الکترونیکی میتواند به عنوان یک هماهنگ کننده بین اعضای شرکت کننده در نمایشگاه باشد. این وسیله اکترونیکی کاربردهای بی شماری دارد؛ که یکی از این کاربردها در استفاده آن در نمایشگاه است، در واق این وسیله الکترونیکی میتواند امواج صوتی را به صورت گیرنده و فرستنده انتقال دهد. جهت اجاره بی سیم واکی تاکی میتوانید با گروه کلاب رنتر تماس حاصل فرمایید .


اهمیت حضور در نمایشگاه

یکی از روش های هدفمند و ارزان جهت تبلیغات شرکت در نمایشگاه می باشد. همانطور که می دانید در گذشته نمایشگاه ها شکل ساده تری داشتند. امروزه جهت برگزاری نمایشگاه نیاز به برنامه ریزی و تشریفات زیادی است و تنها با استفاده از چند ابزار ساده نمی توان نمایشگاه برگزار کرد از طرف دیگر مدیریت یک نمایشگاه بزرگ برای چند روز کار سختی می باشد. با توجه به نوع و ابعاد نمایشگاه نیاز است که از وسایل مختلفی استفاده شود. معمولا افرادی که به نمایشگاه می آیند همگی افرادی هستند که به قصد خرید می آیند. جهت جذب این خریداران بالقوه لازم است که از قبل برنامه ریزی مدونی داشته باشید تا براساس آن بتوانید اقدامات ضروری را انجام دهید. البته شما باید حواستان به این موضوع باشد که همه شرکت ها با این هدف در نمایشگاه حضور می یابند که بازدید کننده بیشتری را به سمت کالای خود جذب کنند. جهت حضور موفق لازم به صرف هزینه های اضافی نیست بلکه شما می توانید با استفاده از ابزار مناسب بیشترین بهره وری را از نمایشگاه داشته باشید.

مزایای اجاره تجهیزات نمایشگاهی

با توجه به اینکه بسیاری جهت کاهش هزینه ها در نمایشگاه شرکت می کنند. برای رسیدن به این هدف می توان اقدام به اجاره تجهیزات نمایشگاهی کرد. با این کار می توان در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی کرد. تجهیزات نمایشگاهی شامل وسایلی نظیر استند نمایشگاهی،رول آپ،استیج و... می باشد. جهت اجاره همه این وسایل بهتر است که به یکی از مراکز معتبر مراجعه کنید. برای این کار پیشنهاد ما به شما سایت کلاب رنتر است. این سایت یکی از مراکز معروف اجاره تجهیزات نمایشگاهی است. شما با اجاره از طریق سایت کلاب رنتر دیگر لازم نیست که برای سفارش تجهیزات مراجعه حضوری داشته باشید بلکه همه این کارها را می توانید از طریق اینترنت انجام دهید.

اهمیت تجهیزات نمایشگاهی برای شرکت در نمایشگاه

همانطور که می دانید نمایشگاه یک مکان گسترده جهت تبلیغات است به گونه ای که شما با دست خالی نمی توانید موفقیتی در نمایشگاه به دست آورید زیرا همه رقیبان شما از انواع روش ها و ابزارها جهت تبلیغات استفاده می کنند از طرف دیگر برای موفقیت لازم است که بدانید از چه وسیله در کجا و در چه موقعیتی استفاده کنید. شرکت های کوچک بیشتر با هدف برندسازی در نمایشگاه شرکت می کنند و به نوعی به دنبال مطرح کردن خود هستند. از طرف دیگر آن ها به دنبال کسب تجربه هستند. از طرفی جهت به دست آوردن اطلاعات از آخرین دستاوردها نمایشگاه بهترین مکان است به گونه ای که شما با صرف هزینه های گزاف نیز نمی توانید اطلاعات این چنین موثق از سایر رقبای خود بدست آورید.

کاربردی ترین تجهیزات نمایشگاهی

با توجه به پیشرفت فناوری ما در سال های اخیر شاهد استفاده از جدیدترین و مدرن ترین وسایل در نمایشگاه می باشیم. یکی از این وسایل نمایشگرهای بزرگی است که در هر گوشه از نمایشگاه خودنمایی می کنند. شما با استفاده از وسایلی نظیر تلویزیون می توانید به نوعی مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهید. یکی دیگر از وسایل نمایشگاهی که تاثیر بسیاری در جلب توجه بازدید کنندگان به غرفه شما را دارد استند لمسی است. این صفحه نمایش هوشمند برای مخاطب بسیار جذاب است. شما می‌توانید با اجاره استند لمسی غرفه سازی مناسبی برای نمایشگاه داشته باشید. 

یکی دیگر از کالاهای محبوب در لیست اجاره تجهیزات نمایشگاهی، پاپ آپ های خمیده و محدب است. شما می‌توانید با اجاره پاپ آپ و نصب بنر های جذاب در غرفه سازی نمایشگاهی چندین گام از رقبا پیشی بگیرید. پاپ آپ های نمایشگاهی در ابعاد متنوعی در بازار وجود دارد و شما می‌توانید با توجه به نیاز خود نسبت به اجاره پاپ آپ از کلاب رنتر اقدام کنید.  

بدون شک ست های نمایشگاهی را می‌توان شکیل ترین وسیله در بین کالاهای اجاره تجهیزات نمایشگاهی دانست. اجاره میز و صندلی نمایشگاهی برای برگزاری جلسات کاری در نمایشگاه بسیار موثر است و می‌تواند شروع خوبی برای همکاری های بلند مدت باشد.