تجهیزات نمایشگاهی

یکی از راه های رشد و توسعه کسب و کار ها شرکت در رویدادهای مربوط به آن کسب و کار است.

شاید به جرات بتوان گفت نمایشگاه ها و رویدادهایی مشابه آن یکی از فرصت هایی هستند که کمتر شرکت یا تولید کننده ای آن را از دست می دهد و تمامی کسب و کار ها سعی دارند با حضوری پررنگ در این رویداد های به نوعی با سایر رقبا به رقابت پرداخته و سهم بیشتری از بازار را تصاحب کنند.

حضور در اینگونه مراسم نیاز به تجهیزات و ادواتی دارد تا روند ارائه محصولات و خدمات را آسان تر و بهینه تر کند. در کلاب رنتر تجهیزات مختلف نمایشگاهی با کاربری های مختلف و متنوع برای اجاره وجود دارند که به این ترتیب شرکت کنندگان در نمایشگاه ها می توانند با هزینه ای پایین تر اقدام به تامین محصولات و کالاهای مورد نیاز برای حضور در نمایشگاه شوند. 

این تجهیزات شامل آیتم های اولیه برای حضور در نمایشگاه و علاوه بر آن کالاهایی که به منظور تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند وجود دارد.

لوازم صوتی و تصویری مانند تلویزیون ، ویدیو پروژکتور ، باند های صوتی ، استند نمایشگاهی ، آبسرد کن ، میز و صندلی VIP و بسیاری از کالاهای مشابه و مورد نیاز در این بخش قرار دارند. 

شما می توانید محصولات را مشاهده و بصورت آنلاین سفارش دهید و در محل مورد نیاز خود آنها را تحویل بگیرد.

امروزه با توجه به پیشرفت در زمینه های مختلف شاهد تولید کالای متنوعی می باشیم. در گذشته مردم حق انتخاب محدودی داشتند همین مساله باعث می شد که داد و ستدها به شکل ساده انجام شود. امروزه جهت فروش کالا شما نیاز دارید که از ابزار مختلفی نظیر تبلیغات استفاده کنید یعنی شما بدون برند سازی نمی توانید انتظار داشته باشید که کالاهایتان به میزان زیادی به فروش برسد.

اهمیت حضور در نمایشگاه

یکی از روش های هدفمند و ارزان جهت تبلیغات شرکت در نمایشگاه می باشد. همانطور که می دانید در گذشته نمایشگاه ها شکل ساده تری داشتند. امروزه جهت برگزاری نمایشگاه نیاز به برنامه ریزی و تشریفات زیادی است و تنها با استفاده از چند ابزار ساده نمی توان نمایشگاه برگزار کرد از طرف دیگر مدیریت یک نمایشگاه بزرگ برای چند روز کار سختی می باشد. با توجه به نوع و ابعاد نمایشگاه نیاز است که از وسایل مختلفی استفاده شود. معمولا افرادی که به نمایشگاه می آیند همگی افرادی هستند که به قصد خرید می آیند. جهت جذب این خریداران بالقوه لازم است که از قبل برنامه ریزی مدونی داشته باشید تا براساس آن بتوانید اقدامات ضروری را انجام دهید. البته شما باید حواستان به این موضوع باشد که همه شرکت ها با این هدف در نمایشگاه حضور می یابند که بازدید کننده بیشتری را به سمت کالای خود جذب کنند. جهت حضور موفق لازم به صرف هزینه های اضافی نیست بلکه شما می توانید با استفاده از ابزار مناسب بیشترین بهره وری را از نمایشگاه داشته باشید.

مزایای اجاره تجهیزات نمایشگاهی

با توجه به اینکه بسیاری جهت کاهش هزینه ها در نمایشگاه شرکت می کنند. برای رسیدن به این هدف می توان اقدام به اجاره تجهیزات نمایشگاهی کرد. با این کار می توان در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی کرد. تجهیزات نمایشگاهی شامل وسایلی نظیر استند نمایشگاهی،رول آپ،استیج و... می باشد. جهت اجاره همه این وسایل بهتر است که به یکی از مراکز معتبر مراجعه کنید. برای این کار پیشنهاد ما به شما سایت کلاب رنتر است. این سایت یکی از مراکز معروف اجاره تجهیزات نمایشگاهی است. شما با اجاره از طریق سایت کلاب رنتر دیگر لازم نیست که برای سفارش تجهیزات مراجعه حضوری داشته باشید بلکه همه این کارها را می توانید از طریق اینترنت انجام دهید.

اهمیت تجهیزات نمایشگاهی برای شرکت در نمایشگاه

همانطور که می دانید نمایشگاه یک مکان گسترده جهت تبلیغات است به گونه ای که شما با دست خالی نمی توانید موفقیتی در نمایشگاه به دست آورید زیرا همه رقیبان شما از انواع روش ها و ابزارها جهت تبلیغات استفاده می کنند از طرف دیگر برای موفقیت لازم است که بدانید از چه وسیله در کجا و در چه موقعیتی استفاده کنید. شرکت های کوچک بیشتر با هدف برندسازی در نمایشگاه شرکت می کنند و به نوعی به دنبال مطرح کردن خود هستند. از طرف دیگر آن ها به دنبال کسب تجربه هستند. از طرفی جهت به دست آوردن اطلاعات از آخرین دستاوردها نمایشگاه بهترین مکان است به گونه ای که شما با صرف هزینه های گزاف نیز نمی توانید اطلاعات این چنین موثق از سایر رقبای خود بدست آورید.

استند نمایشگاهی 

یکی از وسایل کاربردی استند نمایشگاهی است که از آن در اکثر نمایشگاه ها استفاده می شود. این سازه بسیار سبک و کم وزن است. تنوع زیادی در پوسترهای استند نمایشگاهی وجود دارد. همچنین نصب آن نیز بسیار راحت است همه این موارد باعث شده است که این وسیله به عنوان یکی از کاربردی ترین وسایل در نمایشگاه شناخته شود.

کاربردی ترین تجهیزات نمایشگاهی

با توجه به پیشرفت فناوری ما در سال های اخیر شاهد استفاده از جدیدترین و مدرن ترین وسایل در نمایشگاه می باشیم. یکی از این وسایل نمایشگرهای بزرگی است که در هر گوشه از نمایشگاه خودنمایی می کنند. شما با استفاده از وسایلی نظیر تلویزیون می توانید به نوعی مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهید.

مشتریان دیگر این کالاها را نیز اجاره کرده اند: