تجهیزات نمایشگاهی

کلاب رنتر نامی آشنا در زمینه اجاره تجهیزات نمایشگاهی است. با افتخار اعلام می‌کنیم که در تمامی نمایشگاه‌ها توانسته‌ایم در کنار غرفه داران عزیز باشیم و با ارائه خدماتی چون اجاره میز و صندلی، رول آپ و پاپ آپ و همچنین تلویزیون ‌های شهری غرفه‌های مجهزی را برای شرکت کنندگان نمایشگاه ایجاد نماید. شما هم می‌توانید با ثبت سفارش در کلاب رنتر تجهیزات نمایشگاهی خود را در کوتاهترین زمان ممکن تحویل بگیرید. کارشناسان ما در کلاب رنتر راهنمای شما برای ایجاد غرفه‌ای زیبا و متناسب با کسب و کارتان هستند.

هر ساله تعداد زیادی از نمایشگاه های داخلی و بین المللی در تمامی کشور برگزار می شود. این نمایشگاه ها و جشنواره ها فعالیت ها و کسب و کارهای مختلفی را شامل می شود و تقریبا تمامی مشاغل برای خود نمایشگاه و رویدادی مرتبط و متناسب دارند. وجود این مراسمات باعث می شود تا ارتباط بین فروشندگان و خریداران بسیار گسترده تر از قبل صورت گیرد و به افزایش فروش و بهبود تراکنش های مالی شرکت کمک زیادی کند.

از عمده ترین نمایشگاه های داخلی ایران می توان به نمایشگاه های فصلی مانند رویدادهای بهاره و عیدانه، نمایشگاه های صنعتی مانند ماشین آلات کشاورزی و خودرو و همینطور جشنواره های غذا و پوشاک اشاره کرد. خیلی از کسب و کارهای کوچک به دلیل عدم توانایی در تهیه و گرانی وسایل و تجهیزات نمایشگاهی مانند استند و اسپیس، مبلمان، ویترین و دکور و وسایل تبلیغاتی، قید حضور در این رخدادها را زده و ان را برای خود ناممکن می دانند.

وبسایت کلاب رنتر، مکانی برای اجاره روزانه و هفتگی این تجهیزات است و شما می توانید با پرداخت درصدی از هزینه های گزاف خرید وسایل، ان ها را برای همان محدوده نمایشگاه در اختیار داشته باشید. اگر شما نیز قصد دارید تا کسب و کار خود را در میان بهترین شرکت ها و تولید کنندگان شغل خود به مردم و خریداران معرفی کنید می توانید با تهیه این وسایل از کلاب رنتر در هزینه ها و مخارج خود صرفه جویی بسیار زیادی داشته باشید.

تجهیزات نمایشگاهی ارائه شده در کلاب رنتر به شرح زیر است:

خرید تمامی این وسایل در نگاه اول شاید عاقلانه نباشد و همه کسب و کارها نیز نیاز به داشتن این وسایل ندارند. علاوه بر آن تهیه این وسایل و حمل و نقل آن باعث هزینه های متعددی خواهد شد. شما می توانید با کمترین هزینه تمامی وسایل ذکر شده و بسیاری دیگر از وسایل به روز و مدرن مورد نیاز خود را برای مدت زمان دلخواهتان اجاره کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش به صفحه اجاره تجهیزات نمایشگاهی مراجعه فرمایید.

راهنمای غرفه سازی در نمایشگاه

غرفه‌های نمایشگاه فضای محدودی را در اختیار هر کسب و کار قرار می‌دهد. بنابر این چیدمان تجهیزات و استفاده بهینه از فضا باید در اولویت کار قرار گیرد. بازار تجهیزات نمایشگاهی با تنوع بالایی از محصولات اشباع شده است و انتخاب مناسب‌ترین آن ها چالشی است که غرفه داران با آن روبرو هستند. یک سری از تجهیزات نمایشگاهی عمومیت دارند و برای ایجاد هر غرفه‌ای ضروری است. 


کانتر

در هر نمایشگاهی کانتر‌  هایی را مشاهده می‌کنید که غرفه داران برای پرزنت از آن استفاده می‌کنند. کانتر در ابعاد و مدل‌های متنوعی ارائه شده است و با توجه به ابعاد و موقعیت غرفه می‌توان کانتر مناسب را از بین مدل‌های موجود انتخاب نمود. 

وقتی که شما  بخواهید در یک نمایشگاه ، همایش  و یا در یک رویدادی شرکت کنید به محلی برای ارتباط و مذاکره و پاسخگویی به  مشتریان خود نیاز دارید یکی از وسایل مورد نیاز محبوب برای این نیاز میز کانتر نمایشگاهی می باشد  که در دو نوع تاج دار و بدون تاج  ، تک نفره و دو نفره  ارائه می‌شود  میز کانتر ها علاوه بر اینکه فضای زیادی را در غرفه شما اشغال نمی کنند بلکه دارای فضای کافی برای کاتالوگ ها و بروشور های  شما دارند حال اگر نخواهید هزینه تبلیغات شما فراتر از انتظار رود و نمی خواهید که میز تبلیغاتی شما از چوب ، فلز ... باشد که هزینه زیادی را در بر می گیرد می توانید یک میز کانتر بخرید و یا اگر نیاز شما به میز کانتر کوتاه مدت است می توانید این میز را اجاره کنید برای خرید و یا اجاره تجهیزات نمایشگاهی از جمله میز کانتر کافیست با کلاب رنتر تماس بگیرید تا همکاران ما وسایل مورد نیاز شما را در اسرع وقت به شما تحویل دهند  

میز کانتر

میز و صندلی

در هر نمایشگاهی وجود میز و صندلی از ضروریات اولیه غرفه است. تنوع بالای میز و صندلی نمایشگاهی دست غرفه داران را برای انتخاب مدل باز گذاشته است. شما می‌توانید از بین مدل های موجود، ست اداری مورد نیاز خود را برای دوران نمایشگاه رزرو نمایید. اجاره صندلی اداری و یا میز و ست cip همواره در بالای لیست اجاره تجهیزات نمایشگاهی قرار دارد و بیشتر غرفه داران برای حضوری موثر در نمایشگاه از ست های میز و صندلی استفاده می‌نمایند. برای اجاره میز و صندلی به بخش مربوطه در کلاب رنتر مراجعه نمایید.

میز و صندلی

تلویزیون شهری

وجود نمایشگری با صفحه نمایش بزرگ می‌تواند توجه شرکت کنندگان را به غرفه شما جلب نماید. کیفیت تصویر این تلویزیون های شهری چشم هر بیننده‌ای را خیره خواهد ساخت. با اجاره تلویزیون شهری انتقال مطالب به مخاطب ساده تر می‌شود و شما می‌توانید از تاثیر گذاری تصاویر استفاده نمایید. تلویزیون های شهری در ابعاد و اندازه های متفاوتی تولید می‌شوند. اگر تلویزیون شهری در لیست اجاره تجهیزات نمایشگاهی شما قرار دارد بهتر است پیش از اجاره تلویزیون شهری نیازمندی های خود را درنظر بگیرید و با توجه به محیط اقدام به تهیه این نمایشگرهای جذاب برای غرفه خود نمایید. 

تلویزیون شهری

استند لمسی

بدون شک جذاب ترین محصول در بین تجهیزات نمایشگاهی استند لمسی است که توجه بسیاری را به سمت شما جذب خواهد کرد. این محصول با رابط کاربری ساده و جذاب خود به بازدیدکنندگان فرصت آشنایی با کسب و کار شما را می‌دهد. شما می‌توانید با اجاره استند لمسی مزیت رقابتی در نمایشگاه داشته باشید. استند لمسی دارای ورودی های متعددی است که به خوبی نیازهای شما برای نمایش تصاویر را برطرف می‌نماید. اگر استند لمسی جزء انتخاب های شما در اجاره تجهیزات نمایشگاهی است بهتر است استند های موجود در بخش اجاره استند لمسی را بررسی نمایید.استند لمسی

پاپ آپ و رول آپ

بنر های طراحی شده خود  را با پاپ آپ و رول آپ نمایشگاهی در معرض دید هزاران بازدید کننده که در نمایشگاه حضور دارند قرار دهید. از بین تجهیزات نمایشگاهی پاپ آپ و رول آپ را می‌توان محبوب ترین وسیله برای نمایش بنر دانست. پاپ آپ مناسب برای غرفه هایی است که در میانه سالن های نمایشگاه قرار دارند و تنها یک راه ورودی برای بازدیدکنندگان وجود دارد و رول آپ با پیچ و خم های زیبا برای غرفه های جزیره‌ای انتخاب مناسبی است. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش اجاره رول آپ و پاپ آپ مراجعه نمایید.

یکی از راه های رشد و توسعه کسب و کار ها شرکت در رویدادهای مربوط به آن کسب و کار است.

شاید به جرات بتوان گفت نمایشگاه ها و رویدادهایی مشابه آن یکی از فرصت هایی هستند که کمتر شرکت یا تولید کننده ای آن را از دست می دهد و تمامی کسب و کار ها سعی دارند با حضوری پررنگ در این رویداد های به نوعی با سایر رقبا به رقابت پرداخته و سهم بیشتری از بازار را تصاحب کنند.

پاپ آپ نمایشگاهی

حضور در اینگونه مراسم نیاز به تجهیزات و ادواتی دارد تا روند ارائه محصولات و خدمات را آسان تر و بهینه تر کند. در کلاب رنتر تجهیزات مختلف نمایشگاهی با کاربری های مختلف و متنوع برای اجاره وجود دارند که به این ترتیب شرکت کنندگان در نمایشگاه ها می توانند با هزینه ای پایین تر اقدام به تامین محصولات و کالاهای مورد نیاز برای حضور در نمایشگاه شوند. 

این تجهیزات شامل آیتم های اولیه برای حضور در نمایشگاه و علاوه بر آن کالاهایی که به منظور تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند وجود دارد.

لوازم صوتی و تصویری مانند تلویزیون ، ویدیو پروژکتور ، باند های صوتی ، استند نمایشگاهی ، آبسرد کن ، میز و صندلی VIP و بسیاری از کالاهای مشابه و مورد نیاز در این بخش قرار دارند. 

شما می توانید محصولات را مشاهده و بصورت آنلاین سفارش دهید و در محل مورد نیاز خود آنها را تحویل بگیرد.

امروزه با توجه به پیشرفت در زمینه های مختلف شاهد تولید کالای متنوعی می باشیم. در گذشته مردم حق انتخاب محدودی داشتند همین مساله باعث می شد که داد و ستدها به شکل ساده انجام شود. امروزه جهت فروش کالا شما نیاز دارید که از ابزار مختلفی نظیر تبلیغات استفاده کنید یعنی شما بدون برند سازی نمی توانید انتظار داشته باشید که کالاهایتان به میزان زیادی به فروش برسد.

اهمیت حضور در نمایشگاه

یکی از روش های هدفمند و ارزان جهت تبلیغات شرکت در نمایشگاه می باشد. همانطور که می دانید در گذشته نمایشگاه ها شکل ساده تری داشتند. امروزه جهت برگزاری نمایشگاه نیاز به برنامه ریزی و تشریفات زیادی است و تنها با استفاده از چند ابزار ساده نمی توان نمایشگاه برگزار کرد از طرف دیگر مدیریت یک نمایشگاه بزرگ برای چند روز کار سختی می باشد. با توجه به نوع و ابعاد نمایشگاه نیاز است که از وسایل مختلفی استفاده شود. معمولا افرادی که به نمایشگاه می آیند همگی افرادی هستند که به قصد خرید می آیند. جهت جذب این خریداران بالقوه لازم است که از قبل برنامه ریزی مدونی داشته باشید تا براساس آن بتوانید اقدامات ضروری را انجام دهید. البته شما باید حواستان به این موضوع باشد که همه شرکت ها با این هدف در نمایشگاه حضور می یابند که بازدید کننده بیشتری را به سمت کالای خود جذب کنند. جهت حضور موفق لازم به صرف هزینه های اضافی نیست بلکه شما می توانید با استفاده از ابزار مناسب بیشترین بهره وری را از نمایشگاه داشته باشید.

مزایای اجاره تجهیزات نمایشگاهی

با توجه به اینکه بسیاری جهت کاهش هزینه ها در نمایشگاه شرکت می کنند. برای رسیدن به این هدف می توان اقدام به اجاره تجهیزات نمایشگاهی کرد. با این کار می توان در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی کرد. تجهیزات نمایشگاهی شامل وسایلی نظیر استند نمایشگاهی،رول آپ،استیج و... می باشد. جهت اجاره همه این وسایل بهتر است که به یکی از مراکز معتبر مراجعه کنید. برای این کار پیشنهاد ما به شما سایت کلاب رنتر است. این سایت یکی از مراکز معروف اجاره تجهیزات نمایشگاهی است. شما با اجاره از طریق سایت کلاب رنتر دیگر لازم نیست که برای سفارش تجهیزات مراجعه حضوری داشته باشید بلکه همه این کارها را می توانید از طریق اینترنت انجام دهید.

اهمیت تجهیزات نمایشگاهی برای شرکت در نمایشگاه

همانطور که می دانید نمایشگاه یک مکان گسترده جهت تبلیغات است به گونه ای که شما با دست خالی نمی توانید موفقیتی در نمایشگاه به دست آورید زیرا همه رقیبان شما از انواع روش ها و ابزارها جهت تبلیغات استفاده می کنند از طرف دیگر برای موفقیت لازم است که بدانید از چه وسیله در کجا و در چه موقعیتی استفاده کنید. شرکت های کوچک بیشتر با هدف برندسازی در نمایشگاه شرکت می کنند و به نوعی به دنبال مطرح کردن خود هستند. از طرف دیگر آن ها به دنبال کسب تجربه هستند. از طرفی جهت به دست آوردن اطلاعات از آخرین دستاوردها نمایشگاه بهترین مکان است به گونه ای که شما با صرف هزینه های گزاف نیز نمی توانید اطلاعات این چنین موثق از سایر رقبای خود بدست آورید.

استند نمایشگاهی 

یکی از وسایل کاربردی استند نمایشگاهی است که از آن در اکثر نمایشگاه ها استفاده می شود. این سازه بسیار سبک و کم وزن است. تنوع زیادی در پوسترهای استند نمایشگاهی وجود دارد. همچنین نصب آن نیز بسیار راحت است همه این موارد باعث شده است که این وسیله به عنوان یکی از کاربردی ترین وسایل در نمایشگاه شناخته شود.

کاربردی ترین تجهیزات نمایشگاهی

با توجه به پیشرفت فناوری ما در سال های اخیر شاهد استفاده از جدیدترین و مدرن ترین وسایل در نمایشگاه می باشیم. یکی از این وسایل نمایشگرهای بزرگی است که در هر گوشه از نمایشگاه خودنمایی می کنند. شما با استفاده از وسایلی نظیر تلویزیون می توانید به نوعی مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهید.

مشتریان دیگر این کالاها را نیز اجاره کرده اند: