اجاره آبسردکن

اجاره ابسردکن و سایر تجهیزات مشابه برای علاقه مندان در سایت کلاب رنتر موجود است. محصولات را مشاهده و انتخاب کنید.


قبلی 1 بعدی

توضیحات بخش اجاره آبسردکن

با شروع فصل تابستان و افزایش گرما استفاده از انواع نوشیدنی های سرد افزایش می یابد. زندگی کردن در دنیای امروز ما را به سمت استفاده از وسایل جدید کشانده است. یکی از وسایل کاربردی به خصوص در فصول گرم آبسردکن است. استفاده از آبسردکن مانع از تجمع تعداد زیادی بطری داخل یخچال می شود. در مکان های اداری و در محیط هایی که افراد زیادی حضور دارند جهت تامین آب آشامیدنی بهتر است که از آبسردکن استفاده شود. مدل های جدید آبسردکن تنها جهت خنک کردن آب نیستند بلکه از آن ها می توان جهت گرم کردن آب نیز استفاده کرد. جهت انتخاب یک آبسردکن شما باید مواردی را در نظر بگیرید ما در اینجا قصد داریم برخی از این موارد را برای شما بیان کنیم.

اولین قدم جهت انتخاب آبسردکن میزان مصرفی است که از آن می شود. در مکان های اداری نظیر بانک معمولا از آبسردکن هایی استفاده می شود که دارای مخزن هستند. در منازل بیشتر از مدل های رومیزی استفاده می شود. اگر محلی که قصد استفاده از آبسردکن را در آن دارید، پر رفت و آمد باشد، مجبور می شوید که مخزن را چندین بار پر کنید از این رو بهتر است از مدل هایی استفاده کنید که بدون مخزن هستند و مستقیما به جریان آب شهری وصل می شوند.

اکثر مدل های مخزن دار و یا بدون مخزن آبسردکن دارای فیلتر هستند. این فیلترها در مسیر ورودی آب نصب می شوند. البته استفاده از فیلتر در اماکن عمومی هیچ توجیح اقتصادی ندارد. در محل هایی با جمعیت کم استفاده از مدل های فیلتردار بسیار مناسب است.

ظرفیت مخزن آبسردکن ها با یکدیگر متفاوت است و به طبع مدل های رومیزی دارای ظرفیت کمتری هستند.

بعضی از آبسردکن ها مجهز به سیستم سطح هوشیار آب هستند. این پارامتر می تواند مانع از هدر رفتن آب شود.

آبسردکن ها بطور کلی به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از: آبسردکن های مخزن دار مجهز به شناور،آبسردکن های بابلر و آبسردکن های آنی

آبسردکن های مخزن دار به آب لوله کشی وصل می شوند به همین خاطر مخزن آن ها همیشه پر می باشد. این نوع از آبسردکن جهت خنک کردن آب از یک پمپ حرارتی استفاده می کند.

در آبسردکن های بابلی منبع آب مصرفی به شکل بطری های بزرگی است که به شکل وارونه روی آبسردکن قرار می گیرد. بعد از خالی شدن آب بطری را باید با بطری جدید جایگزین کرد. این آبسردکن ها نیز از پمپ حرارتی استفاده می کنند اما اواپراتور آن ها به شکل صفحه ای است.

آبسردکن آنی در سال 2007 اختراع گردید. این آبسردکن آب را به صورت لحظه ای خنک می کند بنابراین در این دستگاه هیچ اتلاف انرژی وجود ندارد.

جهت اجاره انواع مختلف آبسردکن با قیمت مناسب می توانید از طریق سایت آنلاین کلاب رنتر اقدام کنید.