قبلی 1 بعدی

توضیحات بخش اجاره پنکه

جشن ها و عروسی ها نسبت به گذشته تغییر زیادی کرده است. همه زوج های جوان به دنبال برگزاری یک جشن به یادماندنی هستند. زوجین براساس سلیقه خود می توانند جشن را در تالار و یا باغ برگزار کنند. بیشتر عروسی ها در روزهای تعطیل به خصوص در تابستان ها برگزار می  شود. اگر تالار عروسی بیش  از اندازه گرم باشد، مردم نمی توانند این حالت را تحمل کنند و سریع جشن را ترک می کنند. اگر هوای تالار به درستی تصفیه نشود و یا بیش از اندازه گرم باشد مهمانان نمی توانند لذتی از جشن ببرند. جهت برگزاری یک جشن بهتر است که از قبل تمهیدات مناسب را در نظر بگیرید تا به این وسیله بتوانید پرستیژ خود را حفظ کنید.

هرچه به روزهای گرم فصل تابستان نزدیک می شویم استفاده از وسایل سرمایشی افزایش می یابد. یکی از کالاهای مصرفی که برای همه مصرف کنندگان شناخته شده است، پنکه است. تقریبا در تمام خانه ها از این وسیله استفاده می شود. پنکه دارای پره های اریبی می باشد که با چرخیدن خود باعث جابه جایی و خنکی هوا می شود. یکی از مکان هایی که در آن بطور گسترده از پنکه استفاده می شود،محیط هایی است که دارای رطوبت بالا هستند. بطور کلی پنکه در انواع مختلف خانگی و صنعتی روانه بازار می شود. پنکه های خانگی در سه مدل رومیزی،سقفی و یا دیواری ساخته می شوند. از این پنکه ها می توان در اداره،خانه، آموزشگاه و... استفاده کرد. در کارخانه ها و کارگاه ها از پنکه های بزرگ استفاده می شود.

یکی از انواع پنکه ها، پنکه رومیزی است که برای ایجاد باد ملایم از بالای میز به سمت مصرف کننده طراحی شده است. پنکه های رومیزی در ابعاد مختلف طراحی شده اند. پنکه های کوچکتر باد ملایمی ایجاد می کنند. تولید کنندگان معمولا پنکه ها را در اندازه های 6 الی 18 اینچی تولید می کنند. اگر مکانی که پنکه در آن قرار می گیرد بزرگ باشد در این صورت پنکه های کوچک نمی توانند پاسخگو باشند.

پنکه سرعت جریان هوا را افزایش می دهد. این عمل باعث افزایش تبخیر در بدن ما می شود. به همین دلیل است که وقتی پنکه کار می کند احساس می کنیم که خنک شده ایم. البته این حالت زمانی که خود را باد می زنیم نیز ایجاد می شود.

موتور الکتریکی پنکه از یک سیم پیچ و یا آمپیچر تشکیل شده است که جریان برق را می تواند عبور دهد. این سیم پیچ در میان قطب های آهنربا قرار می گیرد.

جهت اجاره انواع مختلف پنکه می توانید از طریق سایت کلاب رنتر اقدام کنید. این سایت انواع مختلف تجهیزات سرمایشی را اجاره می دهد


شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید: