اجاره پنکه

اجاره پنکه و لوازم مشابه در سایت کلاب رنتر برای شما عزیزان قابل انجام است. محصولات را مشاهده و انتخاب کنید.


قبلی 1 بعدی

آن چه درباره اجاره پنکه باید بدانید

درخواست اجاره تجهیزات سرمایشی و به خصوص پنکه در فصل گرما بسیار بالا است. پنکه به دلیل وزن پایین و جا به جایی آسان می تواند به عنوان وسیله تهویه هوا و سرمایشی در بسیاری از موقعیت ها مورد استفاده قرار بگیرد. یکی از مهمترین آن ها استفاده از پنکه در غرفه های نمایشگاهی و سالن های کنفرانس است. شما می توانید با کمترین هزینه، پنکه مورد نظر خود را از کلاب رنتر اجاره کنید. پنکه نسبت به کولر مصرف برق کمتری دارد و به دلیل قابلیت جا به جایی می توانید در هر مکانی از آن استفاده کنید. شیوه کار پنکه به این صورت است که موتور دستگاه که می توان آن را نوعی آرمیچر بزرگ دانست با حرکت خود پره های پنکه را به حرکت در می آورد. حرکت دائم پره ها موجب تهویه هوا می شود. در واقع پنکه صرفا هوا را به جریان در می آورد. این گردش هوا تا حدودی در خنک کردن هوا موثر است. 

برخلاف کولرهای آبی که برای خنک کردن هوا از جریان آب استفاده می کنند، با اجاره پنکه شما می توانید هوا را به گردش در آورید. اجاره پنکه برای فضاهای کوچک و بسته مناسب است. استفاده مداوم از پنکه باعث خشکی هوا می شود و در نتیجه هنگام اجاره پنکه به این موضوع توجه داشته باشید. 


 اجاره پنکه

پنکه و هر وسیله سرمایشی دیگری از ضروری ترین وسایل در زندگی هر ایرانی محسوب می شود. می توان گفت در هر خانه و محل کاری نوعی وسیله سرمایشی وجود دارد. که در اغلب موارد از پنکه استفاده می شود زیرا نسبت به دیگر وسایل سرمایشی حمل آسان تری دارد.احتمالا برایتان پیش آمده است که در یک مهمانی و یا مراسمی که در تابستان برگزار شده است نیاز به پنکه پیدا کرده اید. در این مواقع افراد مایل نیستند پول زیادی برای خرید پنکه بدهند در صورتی که می خواهند فقط چند ساعت از آن استفاده کنند.

سایت های اجاره کالا راه حلی برای شما دارد، شما می توانید با مراجعه به سایت کلاب رنتر پنکه مورد نظر خود را از هر نوعی که می خواهید و به تعداد مورد نیاز اجاره کنید. این کار باعث می شود نیاز شما با کمترین هزینه رفع شود و نگران پرداخت مبالغ زیادی برای خرید پنکه و یا هر وسیله سرمایشی دیگری نباشید.

پنکه انواع مختلفی دارد که هریک از آن ها برای محیط به خصوصی مناسب و کارآمد است. شما می توانید با توجه به نوع محیط و مکان پنکه مورد نیاز را اجاره کنید.

انواع مختلف پنکه در کلاب رنتر

اجاره پنکه باید با دقت بالا و بررسی نکات فنی آن انجام شود. تا رضایتمندی کامل را از اجرا پنکه برایتان حاصل نماید. پنکه انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

پنکه رطوبت ساز ROLANS: پنکه رطوبت ساز باعث مرطوب شدن محیط می شود. این پنکه نیز مانند بیشتر پنکه ها دارای سه سرعت کم، متوسط و زیاد است. جنس پنکه های رطوبت ساز از پلاستیک نشکن است که این موضوع مزیت این نوع از پنکه ها به حساب می آید. پنکه رطوبت ساز از یک پنکه و یک رطوبت ساز تشکیل شده است. به منظور ایجاد رطوبت دارای مخزن آب مجزا است که این مخزن گنجایشی حدود 40 لیتر دارد. اندازه فن پنکه رطوبت ساز 26 اینچ و قطر پروانه های آن نیز 26 اینچ می باشد.

 این نوع پنکه دارای سه حالت مختلف است که شامل: وزش باد خواب، نوسانی و معمولی می باشد. اجاره پنکه رطوبت ساز برای محیط های خشک بسیار مناسب است.

پنکه رطوبت ساز میدیا FS40-13QR: این پنکه از نوع رطوبت ساز است و دارای یک مخزن با ظرفیت 1.8 لیتری می باشد، که می تواند تا 10 ساعت رطوبت ایجاد کند. نوع وزش باد  پنکه رطوبت ساز میدیا FS40-13QR قابل تنظیم به سه حالت نرمال، طبیعی و بی صدا است. از مزیت های این پنکه می توان به سیستم دفع حشرات موزی اشاره کرد. برای تنطیم سرعت پنکه می توان از ریموت کنترل استفاده کرد و برای آن تایمر در نظر گرفت. توان مصرفی این نوع پنکه 100 وات است.

پنکه پارس خزر: پنکه پارس خزر، پنکه ای ساده است که از پره هایی اریبی تشکیل شده است. چرخش این پره ها باعث خنک شدن محیط می شود. پنکه پارس خزر دارای سه سرعت کم، متوسط و زیاد است. همچنین ارتفاع این نوع از پنکه ها قابل تغییر می باشد و شما می توانید با توجه به نیاز آن را کوتاه و یا بلند کنید. استفاده از پنکه پارس خزر برای بیشتر مکان ها مناسب است و اجاره پنکه باعث کاهش هزینه هایتان می شود.

پنکه سه حالته FSR-ADOپنکه سه حالته برای مکان های کوچک مناسب است به همین منظور اجاره پنکه سه حالته برای محیط های با ابعاد کم متقاضی بیشتری دارد. از مزیت پنکه سه حالته می توان به جا به جایی آسان آن اشاره کرد.

پنکه سه حالته مانند دیگر پنکه هایی که معرفی شد دارای سه سرعت کم، متوسط و زیاد است و چون این نوع پنکه دارای ریموت است تغییر درجه آن آسان می باشد. همچنین دارای تایمر و دکمه لمسی برای تغییر سرعت است که ویژگی مثبتی به حساب می آید. پنکه سه حالته از نوع ایستاده است. توان مصرفی این نوع پنکه ۶۰ وات، ۵۰ هرتز و ۲۲۰ ولت و حجم بادهی آن  ۵۶ مترمکعب بر دقیقه است.