اجاره تجهیزات تنفسی و سایر تجهیزات مشابه در سایت کلاب رنتر برای شما عزیزان قابل انجام است. از محصولات مشابه نیز دیدن فرمایید.


قبلی 1 بعدی


تجهیزات تنفسی

پیشرفت تکنولوژی در کنار مزایایی که برای انسان داشته است، معایبی نیز دارد. امروزه بسیاری از کلان شهرها با مشکل آلودگی هوا روبه رو هستند. این مساله باعث شده است که بسیاری از مردم به خصوص در تهران دچار مشکلات تنفسی شوند. همچنین همانطور که می دانید معالجه بسیاری از بیمارها در خانه انجام می شود و این افراد به دلیل وضعیتی که دارند در بسیاری از موارد دچار مشکلات تنفسی می شوند. جهت درمان این افراد لازم است که از انواع تجهیزات پزشکی استفاده شود. جهت درمان افرادی که با مشکلات تنفسی مواجه هستند از وسایلی نظیر اکسیژن ساز،کپسول اکسیژن،دستگاه سی پپ و... استفاده می شود.

اگر به دنبال تهیه انواع مختلف تجهیزات تنفسی هستید پیشنهاد ما به شما این است که از طریق سایت کلاب رنتر اقدام کنید. این سایت انواع وسایل درمانی را اجاره می دهد. هزینه اجاره این وسایل نیز مناسب است و لازم نیست که جهت اجاره هزینه زیادی را متحمل شوید.

دستگاه سی پپ

یکی از رایج ترین وسایلی که از آن جهت درمان افراد بیمار استفاده می شود دستگاه سی پپ است. افرادی که دچار سندرم اختلال تنفسی هستند جهت راحت نفس کشیدن لازم است که از دستگاه سی پپ استفاده کنند. این سندرم باعث می شود که فرد برای زمان محدود در خواب نتواند نفس بکشد در چنین شرایطی جهت تنفس راحت تر بیمار لازم است که از دستگاه سی پپ استفاده شود.

موتوری که دستگاه سی پپ از آن استفاده می کند یک کمپرسور است که در اتمسفر و دمای اتاق قرار می گیرد. این موتور فشار هوا را به آرامی بالا برده و هوا را فشرده می کند تا به این وسیله فشار کافی برای بازگشایی انسداد سیستم تنفسی وجود داشته باشد.

شلنگ در این دستگاه وسیله ای است که هوای تحت فشار را از طریق موتور به ماسک فرد منتقل می کند. اکثر شلنگ ها 6 فوتی هستند. قطر شلینگ ها بستگی به دستگاهی دارد که شما از آن استفاده می کنید.

ماسک دستگاه سی پپ در انواع اندازه ها ساخته می شود. هر فردی راحتی استفاده از ماسک های هم سایز افراد دیگر را ندارد. اندازه و شکل ماسک ها نسبت به چهره هر فردی متفاوت است.

آپنه انسداد خواب یکی از شایع ترین آپنه ها می باشد به گونه ای که 4 درصد از مردان و 2 درصد از زنان به آن مبتلا هستند. آپنه خواب معمولی یکی از اختلال هایی است که تقریبا 20 میلیون از مردم آمریکا به آن مبتلا هستند. توقف تنفس به هنگام خواب می تواند چندین بار در طول شب تکرار شود و این مساله خانواده فرد بیمار را نگران می کند در چنین شرایطی بهتر است که یک دستگاه سی پپ به همراه داشته باشید.

افرادی که دچار اضافه وزن هستند ممکن است بیشتر از سایر افراد به آپنه خواب مبتلا شوند از این رو افراد چاق لازم است که مواظب سلامتی خود باشند تا بعدا دچار سایر مشکلات نشوند. آپنه خواب اغلب می تواند به دلیل بافت چربی اضافی باشد که در گردن و گلو ساخته شده است. در سن بالا قدرت و کشش عضلات فرد دچار ضعف می شود و همین مساله می تواند باعث ایجاد آپنه خواب و یا سایر مشکلات تنفسی شود از این رو در بسیاری از موارد لازم است که افراد سالخورده از دستگاه سی پپ استفاده کنند.

با توجه به اینکه بسیاری از افراد دچار مشکلات تنفسی هستند لازم است که جهت بهبود و راحتی این افراد از انواع تجهیزات تنفسی استفاده شود و نمی توان با وسایل ابتدایی و روش های ساده مشکل این افراد را حل کرد.

حتما لازم به خریداری تجهیزات گران قیمت پزشکی نیست و شما به راحتی می توانید اقدام به اجاره این وسایل کنید. با توجه به گران بودن دارو و سایر موارد بهتر است هزینه های اضافی را حذف کنید.