قبلی 1 بعدی

توضیحات اجاره جاکاتالوگی

در عصر حاضر و با توجه به گستردگی محصولات ما شاهد این هستیم که ارتباطات تاثیر زیادی در پیشرفت کاری یک فرد و حتی شرکت دارد. در چنین شرایطی و با توجه به گستردگی بازار فروش بسیاری از شرکت ها هزینه های هنگفتی را صرف بازاریابی می کنند و برای اینکه بتوانند کالای خود را به دیگران معرفی کنند از روش های مختلفی استفاده می کنند که حضور در نمایشگاه یکی از آن ها می باشد. تجربیات بد و نداشتن اطلاعات از جمله عواملی است که باعث می شود شرکت ها نخواهند در نمایشگاه حضور پیدا کنند. هدف اصلی تمام شرکت ها از حضور در نمایشگاه معرفی محصول و فروش آن می باشد. البته در کنار این ها شرکت ها اهداف فرعی دیگری را نیز دنبال می کنند. درست است که نمایشگاه در مدت زمان کوتاهی برگزار می شود. اما در همین مدت زمان نیز می تواند بازار هدف را جذب کند. یکی از مشکلاتی که بسیاری از شرکت های نوپا دارند این است که تجربه کافی ندارند و نمی دانند از چه روشی جهت تبلیغات موثر استفاده کنند. ارتباطات جدید راه های جدیدی پیش روی شما می گذارد. اگر از این ارتباطات استفاده کنید می توانید بازارهای جدیدی را پیدا کنید و در نهایت سود سرشاری بدست آورید.

فروش مستقیم کالا یکی از مهمترین مواردی است که باعث می شود، شرکت ها به خاطر آن در نمایشگاه حضور یابند. نمایشگاه تنها به سود غرفه دار و یا بازدید کننده نیست بلکه به اقتصاد محلی که نمایشگاه در آن برگزار می شود نیز کمک می کند. نمایشگاه وظیفه تبادل اطلاعات بین شرکت ها و بازدید کنندگان را به عهده دارد و این کار را به شکل گسترده انجام می دهد.

در نمایشگاه جهت معرفی محصول از ابزارهای مختلفی استفاده می شود. غرفه داران جهت معرفی اجمالی محصول خود اقدام به تهیه بروشور و کاتالوگ می کنند و آن را در بین مردم پخش می کنند. جهت اینکه بازدید کنندگان راحت تر بتوانند از کاتالوگ ها استفاده کنند از جاکاتالوگی استفاده می شود. جاکاتالوگی وسیله ای برای قرار دادن بروشورها و کاتالوگ ها می باشد. این وسیله ظاهر زیبایی دارد و باعث جذب مشتری می شود. جا کاتالوگی ها در شکل ها و اندازه های مختلف ساخته می شوند.

جاکاتالوگی های ثابت جاکاتالوگی هایی هستند که امکان تغییر سایز و اندازه آن ها وجود ندارد. این جاکاتالوگی ها مجهز به چرخ می باشند. جاکاتالوگی پرتال قابلیت تا شدن را دارد. وزن و حجم کم از مزایای این جاکاتالوگی است. همچنین این جاکاتالوگی در کیف جا می شود.

جهت تهیه انواع مختلف جاکاتالوگی می توانید از طریق سایت کلاب رنتر اقدام کنید. این سایت انواع جاکاتالوگی ها را با قیمت مناسب به مشتریان خود اجاره می دهد.


شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید: