اجاره تجهیزات توانبخشی و سایر کالاهای مشابه در سایت کلاب رنتر برای شما عزیزان قابل انجام است. محصولات را مشاهده و آنلاین سفارش دهید.


قبلی 1 بعدی

تجهیزات توانبخشی

در کشور ما تعداد زیادی از افراد قادر به راه رفتن نیستند. در گذشته افراد معلول با مشکلات زیادی روبه رو بودند و مجبور بودند که برای کوچکترین کار از دیگران کمک بگیرند. امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه پزشکی انجام شده است شاهد ساخت انواع تجهیزات می باشیم. افراد معلول به راحتی و با استفاده از ویلچر می توانند به راحتی در جامعه حضور یابند. همانطور که می دانید افراد معلول به دلیل وضعیت جسمانی که دارند از اعتماد به نفس پایینی برخوردار هستند. وسایلی نظیر ویلچر می تواند تا حد زیادی اعتماد به نفس این افراد را بالا ببرد. از طرف دیگر در بیمارستان ها جهت جابه جایی راحت تر بیماران از ویلچر استفاده می شود زیرا همانطور که می دانید بسیاری از افرادی که به بیمارستان مراجعه میث کنند به دلیل ضعف جسمانی قادر به حرکت نیستند.

واکر

یکی از وسایل کاربردی واکر است. بیمارانی که قدرت عضلات اندام تحتانی آن ها کاهش پیدا کرده است بطور عمده از این وسیله استفاده می کنند. در بسیاری از بیماران مشاهده می شود که پزشک اجازه راه رفتن بر روی اندام مشکل دار را نمی دهد در چنین شرایطی و برای اینکه فرد بیمار بتواند حرکت کند نیاز است که از واکر و یا عصا استفاده کند. واکر معمولا به دلیل داشتن چهار پایه از عصا پایدارتر است و همین مساله باعث می شود که بسیاری از بیماران تمایل پیدا کنند که از این وسیله استفاده کنند. معمولا افرادی که دچار آسیب دیدگی شدند طرز راه رفتن با یک وسیله کمکی را بلد نیستند و نیاز دارند که از وسیله ای نظیر واکر استفاده کنند. واکر مورد استفاده باید سبک باشد تا فرد بیمار برای جابه جایی آن دچار مشکل نشود. اگر واکری که از آن استفاده می کنید چرخ دار باشد لازم است که جهت راه رفتن با واکر، آن را هل دهید. قبل از اینکه وزن خود را روی واکر بیندازید لازم است مطمئن شوید که هر چهار پایه واکر روی زمین قرار گرفته است.

واکر به دلیل داشتن چهار پایه یکی از پایدارترین وسایلی است که از آن جهت راه رفتن استفاده می شود.

افراد سالخورده و معلول هنگامی که دیگر نمی توانند راه بروند استقلال خود را از دست می دهند و مجبور می شوند که برای انجام کوچکترین کارهای خود از دیگران کمک بگیرند.

ویلچر

امروزه تمام افراد معلول و حتی افراد سالخورده و مریض نیز از ویلچر استفاده می کنند. ویلچر کاربردی ترین وسیله برای افراد معلول است. با توجه به کاربرد این وسیله ما شاهد این هستیم که در بسیاری از مکان ها از این وسیله استفاده می شود.

هدف از تجویز ویلچر عبارت است از:به حداکثر رساندن تحرک فرد بطور مستقل،به حداکثر رساندن عملکرد فرد،بهبود تصور فرد از بدن خود و...

بیشتر ویلچرها تاشو هستند. همانطور که می دانید ویلچرهای تاشو به دلیل ظاهری که دارند فضای کمی را اشغال می کنند از طرف دیگر از این ویلچرها می توان بطور عمده در مسافرت استفاده کرد.

تردمیل

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی شاهد این هستیم که مردم تحرک کمی دارند. این مساله مشکلات زیادی برای مردم ایجاد کرده است و باعث افزایش چاقی به خصوص در بین کودکان شده است. در شهرهای بزرگ مردم معمولا در آپارتمان ها زندگی می کنند از طرف دیگر در کلان شهرها مکان های ورزشی زیادی وجود ندارد و این مساله باعث می شود که مردم به راحتی نتوانند ورزش کنند. جهت حل این مشکل شما به راحتی می توانید در خانه خود از تردمیل استفاده کنید. امروزه اکثر مردم جهت ورزش کردن از تردمیل استفاده می کنند به گونه ای که این وسیله به بخش جدایی ناپذیر بسیاری از خانه ها تبدیل شده است.

جهت اجاره انواع وسایل توانبخشی می توانید از طریق کلاب رنتر اقدام کنید. سفارش ها از طریق این سایت کاملا اینترنتی است.