اسپرسوساز

اجاره اسپرسوساز و لوازم مشابه برای علاقه مندان در سایت کلاب رنتر موجود است. محصولات را مشاهده و انتخاب کنید.


قبلی 1 بعدی

توضیحات بخش اجاره اسپرسوساز 

شما به عنوان برگزار کننده یک همایش و یا کنفرانس باید از قبل همه چیز را برنامه ریزی کنید. برای اینکه چیزی از قلم نیفتد بهتر است یک چک لیست تهیه کنید. اگر به دنبال برگزاری یک کنفرانس با استانداردهای بالا هستید باید از قبل تجهیزات مورد نیاز را آماده کنید. جهت پذیرایی از حاضرین باید از دستگاه هایی نظیر اسپرسوساز استفاده کنید. شما با این دستگاه می توانید انواع مختلف نوشیدنی ها را تهیه کنید.

یکی از نوشیدنی هایی که علاقمندان زیادی در سراسر جهان دارد، قهوه است. قهوه دارای کافئین است و سیستم عصبی مرکزی را تحریک می کند. این کار باعث تقویت ذهن می شود. قهوه با استفاده از دانه های قهوه و یا پودر قهوه درست می شود. در بازار انواع مختلف قهوه موجود است. شما با توجه به ذائقه خود می توانید از انواع قهوه نظیر اسپرسو،کاپوچینو،قهوه ترک و... استفاده کنید.

قهوه اسپرسو طی فرآیند خاصی درست می شود که در آن آب جوش تحت فشار زیادی از روی دانه های قهوه عبور می کند. در نتیجه قهوه ای با عطر و طعم عالی درست می شود.

با اختراع دستگاه اسپرسوساز تحول زیادی در دست کردن قهوه ایجاد شد به گونه ای که امروزه در بسیاری از کافی شاپ ها جهت تهیه نوشیدنی های مختلف از این دستگاه استفاده می شود. جهت تهیه بسیاری از نوشیدنی ها نظیر کاپوچینو،لاته،کن پاته و... از این دستگاه استفاده می شود. در واقع اسپرسو این دستگاه پایه بسیاری از نوشیدنی ها می باشد. نخستین دستگاه اسپرسوساز توسط یک فرد ایتالیایی به نام آنجلو موریندو ساخته شد. او دستگاه خود را در سال 1884 به نمایش عموم گذاشت. دستگاه اسپرسوساز در طول زمان سیر تحولی خود را پیمود. امروزه در بسیاری از مکان ها از این وسیله کاربردی جهت تهیه قهوه استفاده می شود.

در زمان های قدیم و قبل از اختراع دستگاه اسپرسوساز سرو قهوه در کافی شاپ ها به این شکل بود که مقدار زیادی از آن را دم می کردند و زمانی که مشتری تقاضای قهوه می کرد، قهوه گرم را برای او می بردند. این کار بسیار وقت گیر بود و در بسیاری از موارد به دلیل جوشاندن زیاد قهوه بیشتر تفاله ایجاد می شد. جهت رفع چنین مشکلاتی به مرور زمان از دستگاه اسپرسوساز در کافی شاپ ها استفاده شد.

دستگاه اسپرسوساز از قسمت های مختلفی تشکیل شده است. هدگروپ قلب دستگاه اسپرسوساز می باشد که وظیفه تهیه قهوه را دارد. هدگروپ در قسمت جلویی دستگاه قرار می گیرد و فلزی می باشد.

با توجه به اهمیت و کاربرد دستگاه اسپرسوساز در تهیه انواع نوشیدنی ها شما جهت تهیه این وسیله می توانید از طریق سایت کلاب رنتر اقدام کنید. در این سایت انواع  وسایلی که شما جهت پذیرایی از مهمانانتان نیاز دارید، وجود دارد.