اجاره استیج

اجاره استیج و سایر تجهیزات مشابه برای علاقه مندان در سایت کلاب رنتر موجود است. محصولات را مشاهده و انتخاب کنید.


قبلی 1 بعدی

اجاره استیج یا صحنه نمایش یا اجرا که معمولا همراه با نورپردازی های ویژه ای هستند، سبب می­شود مراسم شما متفاوت از مراسم های قدیمی و با سبک مدرن و امروزی برگزار شود. با توجه به این که خریداری تمامی این تجهیزات منجر به صرف هزینه های گزافی می­شود، می­توانید با کرایه استیج و اجاره لوازم و تجهیزات مهمانی بخش بزرگی از هزینه های پیشبینی شده را حذف کنید و با صرف هزینه بسیار کمتری اقدام به اجاره استیج و اجاره سایر لوازم مورد نیاز خود از سایت کلاب رنتر کنید.

اجاره استیج مراسم

یکی از تجهیزاتی که برای برگزاری یک مراسم شاد و مفرح به آن نیاز پیدا می­کنید، استیج مراسم است. اجاره استیج مراسم از طریق سایت کلاب رنتر به راحتی امکان پذیر است. این سایت با در اختیار داشتن انواع استیج های آماده برای انواع مهمانی های مختلف، یک مهمانی به یادماندنی و پر خاطره را برای مهمانان به یادگار خواهد گذاشت. شما میزبان محترم می­توانید با اجاره استیج مراسم از یک فضای ساده و معمولی یک سالن جذاب ویژه مهمانی بسازید. اجاره استیج مراسم در کنار سایر امکاناتی که سایت کلاب رنتر عرضه می­کند، همچون اجاره باند صدا، اجاره رقص نور و اجاره تجهیزات مراسم باعث شده است میزبان به راحتی و در کمترین زمان بتواند تدارک یک مهمانی بزرگ و باب طبع خود را ببیند و از نظر کمبود امکانات دچار مشکلی نشود. نورپردازی و رنگ و لعاب فضا تاثیر بسیار مهمی در حال و هوای مراسم و متفاوت برگزار شدن مهمانی دارد. از این رو اگر قصد دارید فضایی شاد و لذت بخش و به یاد ماندنی برای مهمانان خود خلق کنید، از سرویس اجاره استیج مراسم که توسط سایت کلاب رنتر قابل اجرا است، استفاده کنید. کارشناسان این مجموعه می­توانند در این راستا شما را همراهی نمایند تا بتوانید یک مهمانی فوق العاده را اداره کنید. این سازه های پرکاربرد که به سرعت می­توانند یک سکوی نمایش را ایجاد کنند مناسب برای انواع سالن های جشن و اجرای نمایش خواهند بود.

استیج های ویژه با کفپوش LED یک المان ویژه برای استفاده در تالارهای مخصوص جشن های عروسی و تولد و ... است که اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته است.


تجهیزات روی اسیتج

استیج های آماده رقص نور از جمله تجهیزاتی است که در طراحی فضای تالار ها برای شادتر کردن فضا و متفاوت کردن فضا نسبت به تالارهای قدیمی تر استفاده می­شود. امروزه هرچقدر طراحی های موجود در تالارها پر زرق و برق تر باشد، هزینه اجاره تالارها نیز به نسبت افزایش می­یابد. از این رو بجای برگزار کردن مراسم های دورهمی همچون جشن های تولد و جشن های مشابه در چنین تالارهایی می­توانید فضای در دسترس خود را طراحی کنید. با اجاره تجهیزات مراسم و اجاره استیج و رقص نور و سایر وسایلی که برای یک جشن نیاز است، قسمت عمده ای از هزینه های معمول یک مراسم را حذف می­کنید و با یک هزینه بسیار کمتر بابت اجاره تجهیزات مراسم می توانید یک شب به یاد ماندنی خلق کنید. اگر تابحال این روش را امتحان نکرده اید، فقط کافیست یک بار برای برگزاری چنین مراسمی اقدام کنید و نگران اسباب و لوازم مورد نیاز نباشید. چرا که در کمترین زمان و به بهترین نحو کلاب رنتر کمک رسان شما خواهد بود.

کاربرد استیج در مراسمات

 

وقتی شما قصد برگزاری مراسمی را دارید که قرار است برنامه های متنوعی در آن به اجرا در آید، اجاره ی استیج به اندازه زنگ زدن به یک مجری و استخدام او، مهم و ضروری است! زیرا این کار به مدریت برنامه های شما کمک بسیار زیادی می کند و کیفیت مراسم شما را بسیار ارتقا می دهد. برای مراسمی با مخاطبین نسبتا زیاد، استیج جزو پر اولویت ترین تجهیزاتی است که به آن نیاز دارید. مخصوصا در مراسمی که برنامه هایی مثل شعبه بازی، رقص، نمایش و سرود در لیست اجرایی شما قرار دارند، اجاره ی استیج می تواند نقش بسیار مهم و کلیدی داشته باشد، مخصوصا وقتی شما مخاطبین زیادی داشته باشید و این مهم است که همه آن ها بتوانند نقطه دید مناسبی برای مشاهده مراسم داشته باشند قطعا این کار کمک بسیاری زیادی به حوصله ی مخاطبین شما کرده و رضایت آن ها را از شرکت در مراسم افزایش می دهد.

 اگرچه استفاده از استیج به مراسم شما ظاهری خوبی می دهد با این حال ممکن است این کار را به دلیل پر هزینه بودن، ایده ی خوبی محسوب نکنید، اما این مشکل را نیز می توانید با مراجعه به سایت کلاب رنتر و اجاره ی استیج با صرف هزینه ای بسیار مناسب حل کنید. بنابراین ایده خود را برای اجاره ی استیج گسترش دهید و به این فکر کنید که چطور می توانید آن را طراحی کنید، به دکور روی استیج فکر کنید و به اینکه چیدمان پنل های استیج خود را با چه شکلی می خواهید نصب کنید که خلاقانه و مناسب مراسم شما باشد و فضا مناسب تری برای اجرای مراسم به شما بدهد. همچنین شما می توانید با استفاده از قالب بنر در قسمت های بیرونی استیج بنر های تبلیغاتی مرتبط با موضوع مراسم خود را نصب کنید  با این کار فضای بهتری نیز به مراسم خود می دهید. پنل های استیج از آلومینیوم و چوب چند لایه غیر قابل نفوذ و بسیار مقاوم ساخته شده اند، بنا بر این با وجود وزن نسبتا کم، توانایی تحمل وزن بالایی دارند.

اجاره ی استیج در مراسمی که قرار است از آن فیلمبرداری و عکس برداری شود نیز بسیار کارآمد است، زیرا نقطه دید بسیار بهتری به عکاس و فیلم بردار می دهد، مخصوصا اگر قرار است فیلم ها و عکس های ثبت شده از مراسم در شبکه های عمومی بازتاب داشته باشد، این کار ظاهری بسیار آبرومند به مراسم شما می بخشد.