مه ساز و ابرساز

اجاره مه ساز و ابرساز و سایر تجهیزات مشابه در سایت کلاب رنتر برای شما عزیزان قابل انجام است. محصولات را مشاهده و انتخاب کنید.


قبلی 1 بعدی

توضیحات بخش اجاره مه ساز  و ابر ساز


ایرانیان از ذوق و سلیقه خاصی برخوردار هستند. در گذشته ایرانیان جهت برگزاری جشن های خود از مولفه رنگ بسیار استفاده می کردند و برای اینکه بتوانند حال و هوای جشن را شاد کنند سعی می کردند که از رنگ های شاد استفاده کنند. امروزه با توجه به پیشرفت فناوری و ساخت وسایل جدید ما شاهد این می باشیم که نحوه برگزاری جشن ها دچار تغییر شده است. البته هنوز هم در شهرهای کوچک مردم فرهنگ و رسوم خود را فراموش نکردند.

امروزه تجهیزات نورپردازی تاثیر زیادی در زیباسازی جشن ها دارند به گونه ای که به بخش جدایی ناپذیر هر جشنی تبدیل شده اند. هر فردی با توجه به خلاقیت خود از تجهیزات نورپردازی استفاده می کند. یکی از این تجهیزات دستگاه مه ساز می باشد. دستگاه مه ساز در عروسی ها و مجالس کاربرد گسترده ای دارد. این دستگاه با ایجاد بخار باعث می شود که فضا دیدنی تر شود و هیجان جشن را دو چندان می کند.

دستگاه مه ساز از طریق مایعی که در داخل آن ریخته می شود، ایجاد مه می کند. در مدل های پیشرفته این دستگاه شما قادر هستید که با استفاده از ریموت کنترل دستگاه را هر وقت که خواستید، روشن کنید. بخار دستگاه مه ساز هیچ ضرری برای سلامت انسان ندارد. در بازار انواع مختلف دستگاه مه ساز موجود است ما در اینجا قصد داریم به شما بعضی از انواع این دستگاه را معرفی کنیم.

دستگاه بخار ساز 400 واتی یکی از این دستگاه ها است. این دستگاه قابلیت خاصی دارد و آن این است که وقتی از لیزر همزمان با این دستگاه استفاده می کنید،تمامی نور لیزر قابل مشاهده است. همچنین این وسیله دارای ریموت کنترل است و با قدرت 400 واتی می تواند تا ارتفاع 1 متر 15 دقیقه مه ایجاد می کند.

دستگاه بخار 900 واتی نیز قادر است که تا ارتفاع 2 متری مه مصنوعی ایجاد کند. این دستگاه دارای ریموت کنترل و هم دارای کنترل پدالی است.

دستگاه ابر مه ساز 2000 وات دارای دو مخزن است. یکی از آن ها برای آب و دیگری برای مایع مخصوص می باشد. جنس بدنه این دستگاه از آلومینیوم می باشد. این دستگاه با قدرتی که دارد می تواند زیباترین حالت مه سازی را ایجاد کند.

استفاده از مه در کنار نورپردازی می تواند حال و هوای جشن شما را زیباتر کند و باعث شود که مهمانان نهایت استفاده را از جشن داشته باشند. البته قبل از تهیه این دستگاه بهتر است با کسانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند مشورت کنید.

با توجه به اینکه دستگاه مه ساز مکمل تجهیزات نورپردازی است.شما جهت اجاره این وسیله می توانید از طریق سایت کلاب رنتر اقدام کنید.