بخش بازی و سرگرمی سایت کلاب رنتر شامل کالاهایی است که برای تفریح و خلق اوقاتی خوش برای علاقمندان راه اندازی شده است. یکی از دغدغه های افراد قبل از تهیه چنین کالاهایی هزینه های بالای خرید این محصولات است.

در این بخش شما می توانید اقلام پر طرفداری مانند کنسول های بازی را برای مدت دلخواه اجاره کنید.

این کنسول های بازی شامل کنسول های پرطرفدار ps4 - ایکس باکس و نینتندو هستند که می توانند به همراه بازی های ویدیویی روز ساخته شده برای این دستگاه ها اجاره شوند و اوقاتی شاد را برای علاقه مندان خلق کنند.

یکی از بخش هایی که طرفداران بسیاری داشته و تجربه استفاده از کنسول های بازی را به یاد ماندنی تر می کند بخش لوازم جانبی و مکمل این کنسول های بازی هستند که می توانند شخص را به دنیای بازی های ویدیویی نزدیک تر کند و تجربه ای ملموس تر را ایجاد کند.

لوازمی مانند عینک VR یا واقعیت مجازی به همراه کنترلر های مخصوص این دستگاه که می تواند ابزاری تمام عیار را برای بازی خور ها فراهم کرده و مدت ها آنها را سرگرم کند.

گذشته از کنسول بازیهای ویدیویی ، کالاهایی مانند دوچرخه ، فوتبال دستی و یا اسکوتر های برقی که طرفداران بسیاری دارند نیز  در سایت وجود دارد که افراد می توانند به تنهایی و یا بعنوان یک تفریح مکمل در پیک نیک آنها را اجاره و از آنها بهره ببرند. 

به راحتی آیتم های مختلف را در این بخش مشاهده و به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

jsj