دستگاه اکسیژن ساز

اجاره دستگاه اکسیژن ساز و سایر تجهیزات مشابه در سایت کلاب رنتر برای شما عزیزان قابل انجام است. سایر محصولات را نیز ببینید.


قبلی 1 بعدی

توضیحات بخش اجاره دستگاه اکسیژن ساز


امروزه در هر خانه ای ممکن است یک فرد سالمند و یا بیمار وجود داشته باشد. نگه داری از افراد بیمار کار دشواری است. بسیاری از خانواده ها به دلیل بالا بودن هزینه های درمانی در بیمارستان ترجیح می دهند که خود از بیمار مراقبت کنند. در گذشته نگه داری از بیمار در خانه کار مشکلی بود اما امروزه با توجه به پیشرفت تجهیزات پزشکی از فرد بیمار می توان در خانه مراقبت کرد. فرد بیمار در خانه حس آرامش بیشتری دارد و همین مساله روند بهبودی او را سرعت می  بخشد. جهت مراقبت از فرد بیمار لازم است که از تجهیزات مختلفی استفاده شود. یکی از این تجهیزات، دستگاه اکسیژن ساز است. قیمت این وسیله بالا است و بسیاری از خانواده ها از پس خرید آن برنمی آیند از طرف دیگر نمی توانند بی خیال این وسیله شوند. در چنین مواردی شما می توانید از طریق مراکز معتبر اقدام به اجاره دستگاه اکسیژن ساز کنید.

دستگاه اکسیژن ساز یکی از مهمترین دستگاه های کمک تنفسی می باشد که به راحتی می توان از آن در منزل استفاده کرد. دستگاه اکسیژن ساز به منظور متمرکز کردن اکسیژن موجود در هوا طراحی شده است تا اکسیژن غنی شده را به فرد بیماری که اکسیژن خونش کم است منتقل کند.

دستگاه اکسیژن ساز خانگی یکی از تجهیزاتی است که با توجه به پیشرفت علم پزشکی به بسیاری از خانه ها راه یافته است. بسیاری از افراد از جمله بیماران حاد ریوی،قلبی،آسمی و در برخی از موارد افراد سالم نیز جهت رفع خستگی می توانند از این وسیله استفاده کنند.

هوای محیط اطراف ما از 78 درصد نیتروژن،21 درصد اکسیژن و 1 درصد آرگون تشکیل شده است. دستگاه اکسیژن برای جدا کردن اکسیژن از نیتروژن و آرگون ساخته شده است.

پزشکان اکسیژن مورد نیاز بیمار را با واحد لیتر در دقیقه مشخص می کنند. بسیاری از افراد در شب نیز نیاز دارند که از دستگاه اکسیژن ساز استفاده کنند به همین دلیل و بخاطر نیاز بسیاری از افراد دستگاه اکسیژن ساز خانگی طراحی شده است.

دو نوع دستگاه اکسیژن ساز موجود است که عبارتند از: دستگاه اکسیژن ساز ثابت و قابل حمل

اکسیژن ساز خانگی از نوع ثابت است اما به دلیل مجهز بودن به چرخ به راحتی می توان آن را از اتاقی به اتاق دیگر برد. بلند بودن لوله های دستگاه اکسیژن ساز این امکان را به فرد بیمار می دهد که تحرک داشته باشد. دستگاه اکسیژن ساز خانگی در ظرفیت های مختلف تولید می شود. دستگاه اکسیژن ساز زمانی که بیمار دائما نیاز به اکسیژن دارد و در مواردی که نگه داری از کپسول اکسیژن خطرناک است، گزینه خوبی است.

دستگاه اکسیژن دارای وسایل جانبی از جمله فیلتر،مرطوب کننده و... می باشد.

جهت تهیه دستگاه اکسیژن ساز با قیمت مناسب به راحتی  می توانید از طریق سایت کلاب رنتر اقدام کنید. کلاب رنتر مرجع مناسبی برای افرادی است که به دنبال اجاره تجهیزات پزشکی هستند.