اجاره پهباد یا اجاره هلی شات به عنوان یک وسیله سرگرمی و هم چنین فیلمبرداری هوایی از مراسم ها یا مجالس مختلف می باشد دیدن نمای هوایی همواره می توند جذاب باشد


قبلی 1 بعدی

پهباد

پیشرفت فناوری زمینه برای تولید بسیاری از وسایل را فراهم آورده است. یکی از این وسایل پهباد است. کلمه پهباد به معنی هواپیمای بدون سرنشین است. امروزه شرکت های زیادی مبادرت به ساخت پهباد می کنند به گونه ای که پهبادها به بحث داغ حوزه فناوری تبدیل شده است. با توجه به کاربرد پهباد در رفع نیازهای بشر نیاز به آن بیش از بیش نمود پیدا می کند. در سال 1849  اتریش یک بالن پر از بمب بدون سرنشین را روانه شهر ونیز کرد. نوآوری ساخت پهباد از سال 1900 شروع شد. در سال 1959 ایالت متحده آمریکا راجب از دست دادن خلبانان خود در خاک دشمن نگران شد و شروع به برنامه ریزی برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین کرد.

پهبادها از یک سری مواد سبک ساخته می شوند تا وزن کمی داشته باشند و بتوانند به راحتی پرواز کنند. یک پهباد می تواند به ابزارهای مختلفی نظیر دوربین،سیستم هدایت، سنسور و... مجهز شود. پهبادها در سایز و اندازه های مختلف تولید می شوند و برای عملکردهای مختلف می توان از آن ها استفاده کرد. اکثر پهبادهای امروزی به راحتی می توانند از روی زمین بلند شوند. پهبادهای تجاری در اندازه های کوچک ساخته می شوند. از این پهبادها کودکان جهت سرگرمی استفاده می کنند. این پهبادها طرفداران زیادی بین کودکان دارند.

بطور کلی می توان این پرندهای بدون سرنشین را در چند دسته تقسیم بندی کرد که عبارتند از:میکرو پهبادها،مینی پهبادها،پهبادهای تاکتیکی،هال و جنگنده های بدون سرنشین

یک قانون نانوشته می گوید که اگر شما از ابزاری جهت بازی و سرگرمی استفاده کنید از آن می توانید برای مسابقه نیز استفاده کنید. استفاده از پهباد برای مسابقه یکی از کارهای هیجان انگیز می باشد. این روزها پیست های مختلفی جهت برگزاری مسابقه بین پهبادها وجود دارد.

از پهبادها می توان جهت انتقال کالا استفاده کرد. پهبادها با توجه به چثه کوچ و سبکی که دارند، می توانند این کار را به خوبی انجام دهند. رساندن تجهیزات پزشکی،داروها و مواد غذایی به مناطق کوهستانی و صعب العبور یکی از کارهایی است که این پهبادها می توانند انجام دهند.

امروزه تب گرفتن عکس های سلفی بسیار داغ است و شبکه های اجتماعی مملو از این عکس ها می باشد. در حال حاضر پهبادهای مخصوص گرفتن عکس سلفی در بازار وجود دارد که از آن ها می توان جهت گرفتن عکس استفاده کرد.

پهبادها به گارگردانان خلاق سینمایی کمک می کنند تا بتوانند یک اثر هنری خلق کنند. در چند سال گذشته به لطف پیشرفت سیستم های هدایت پهبادها و قابلیت تصویر برداری دوربین آن ها شاهد تولید ویدئوهای ناب از مناظر طبیعی و حرکت های ورزشی می باشیم.

اگر به دنبال سرگرم کردن فرزندان خود از طریق پهباد هستید می توانید از طریق کلاب رنتر اقدام به اجاره این وسیله کنید. قیمت اجاره پهباد بسیار مناسب است به گونه ای که شما با قیمت مناسب می توانید اقدام به اجاره پهباد کنید.