اجاره کانتر

اجاره کانتر و سایر لوازم مشابه در سایت کلاب رنتر برای شما عزیزان قابل انجام است. محصولات را مشاهده و آنلاین سفارش دهید.


قبلی 1 بعدی

اجاره کانتر

حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی یک روش عالی جهت بازاریابی می باشد. نمایشگاه ها یک بازار منسجم و هدفمند را جذب می کنند که به محصولات شما علاقمند هستند. با توجه به اینکه این رویداد چند روز طول می کشد لازم است که شما تمام تمرکز خود را روی جذب خریدار بگذارید. حضور در نمایشگاه فرصتی را برای شما فراهم می آورد تا با خریداران بالقوه آشنا بشید و حتی در مواردی بتوانید با این افراد یک قرار داد مهم کاری ببندید. ارتباط رو در رو با مشتریان این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید با آن ها راجب طرح های بلند مدتی که دارید صحبت کنید. تعامل شخصی با مشتریان که به واسطه حضور در نمایشگاه ایجاد می شود این امکان را برای شما فراهم می آورد که یک ارتباط مستقیم و تاثیر گذار با مشتری داشته باشید. همچنین شما می توانید از نظرات و سلائق مشتریان در کار خود استفاده کنید و با این کار میزان فروش را بالا ببرید.


اجاره تجهیزات نمایشگاهی


مهمترین دلیلی که باعث می شود شرکت ها در نمایشگاه به بازار یابی بپردازند،فروش مستقیم کالاهایشان می باشد. فروش مستقیم کالا سختی ها و پیچیدگی های فروش اینترنتی و یا تلفنی را ندارد و همین موضوع باعث شده است که شرکت ها نهایت استفاده از نمایشگاه را بکنند.


یکی از وسایلی که از آن در داخل غرفه نمایشگاهی استفاده می شود، میز کانتر است. میز کانتر یک وسیله کاربردی چند منظوره است که از آن می توان به عنوان میز اینفو استفاده کرد. اسکلت بندی میز کانتر به شکل قفسه ای می باشد که از آن می توان جهت نگه داری بروشورها و کاتالوگ ها استفاده کرد. میز کانتر در دو نمونه تاجدار و غیر تاجدار ارائه می شود.


میز کانتر تاج دار بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و در انواع شکل ها و طرح ها وجود دارد. آیا از حمل و نقل تجهیزات نمایشگاهی خسته شده اید؟ در چنین شرایطی بهتر است از سازه های پرتال و سبک استفاده کنید تا در طول نمایشگاه دچار مشکل نشوید. مهمترین سازه ای که از آن جهت اطلاع رسانی رو در رو به مشتریان استفاده می شود، میز کانتر است. میز کانتر معمولا از جنس MDF با روکش PVC است. طرح های مختلف تبلیغاتی با کیفیت عالی می توانند روی میز کانتر چاپ شوند. در یک نمایشگاه جهت معرفی محصول می توان از روش ها و ابزار مختلفی استفاده کرد که میز کانتر یکی از این ابزار می باشد. یکی از راه های ارزان جهت تبلیغ در نمایشگاه استفاده از انواع میز کانتر است.

با توجه به اهمیت استفاده از تجهیزات مناسب در طول نمایشگاه شما می توانید جهت تهیه وسایل مورد نیاز خود از طریق سایت کلاب رنتر اقدام کنید. کلاب رنتر انواع مختلف میز کانتر را در اختیارتان قرار می دهد.