اجاره ویدئو پروژکتور

اجاره ویدئو پروژکتور و سایر تجهیزات مشابه - آشنایی با انواع ویدیو پروژکتور و ویژگی های آن - اجاره ویدیو پروژکتور با قیمت مناسب در تهر....


قبلی 1 بعدی


اجاره ویدئو پروژکتور یکی از مهم ترین نکات در هنگام برگزاری همایش هاست و شرکت های مختلفی قصد اجاره کردن این وسیله را دارند، اما نمی دانند که هزینه این اجاره کردن چقدر است. مشخصات مربوط به ویدئو پروژکتور، مستقیما با هزینه اجاره آن وابسته است. پس بهتر است ابتدا با این مشخصات آشنا شوید.


شرکت اجاره ویدئو پروژکتور

شرکت اجاره ویدئو پروژکتور باید بر حسب نیاز مشتریان، وسیله مناسب را در اختیار آنان قرار دهد. زیرا اگر ویدئو پروژکتوری در اختیار مشتری قرار داده شود که هیچ تناسبی با فضای محیط نداشته باشد، مسلما کار را غیر حرفه ای نشان می دهد. پس بهتر است شرکت های فعال در زمینه اجاره این وسیله، با مشخصات کامل ویدئو پروژکتور و تناسب آن با محیط مورد نظر آشنا باشند.

 

شرکت اجاره ویدئو پروژکتور


روشنایی ویدئو پروژکتور

یکی از مهم ترین شاخصه ها در هنگام اجاره ویدئو پروژکتور، میزان روشنایی این وسیله است. این میزان روشنایی بر حسب نور محیط و هم چنین اندازه تصاویر انتخاب می شود و بهتر است برای این کار با کارشناسان شرکت ما ارتباط بگیرید تا بهترین ویدئو پروژکتور را برای جلسه شما در اختیارتان قرار دهند. این میزان روشنایی بر حسب واحد لومنز است و اعداد متفاوتی دارد. معمولا این میزان روشنایی از 2800 تا 16000 لومنز است.

رزولوشن ویدئو پروژکتور

اما یکی از شاخصه های اصلی دیگر در هنگام اجاره ویدئو پروژکتور، میزان رزولوشن آن است. این مورد به معنای تناسب تصویر ورودی با داده های ویدئو پروژکتور است که اگر تصاویر ارسالی مساوی با رزولوشن این وسیله نباشد مسلما تصویر نامطلوبی از این وسیله دریافت خواهیم کرد و همین مساله موجب نارضایتی افراد از داده های دریافتی می شود و در نتیجه کیفیت جلسه و یا همایش به شدت پایین می آید و این برای افرادی که این وسیله را اجاره کرده اند بسیار گران تمام می شود. پس حتما لازم است در این رابطه و برای انتخاب آن، با کارشناسان شرکت ما ارتباط بگیرید تا به شکل کامل شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

به هر حال بستگی دارد که شما در جلسه بخواهید از چه تصاویر جهت ارائه استفاده کنید. در برخی جلسات تنها به ارائه فایل های ورد و پاورپوینت و اکسل اکتفا می شود که در این صورت می توانید از مقدار رزولوشن 768*1024 استفاده کنید. یا این که نمایش فیلم و کلیپ در همایش ضروری است که در این صورت می توانید از میزان 600*800 استفاده کنید. در برخی موارد در همایش های بین المللی فیلم های FULL HD به بینندگان نمایش داده می شود که برای این مورد از میزان رزولوشن 1080*1920 استفاده می شود.
تعداد نفرات

به طور حتم تعداد افرادی که در همایش و یا جلسه شرکت می کنند رابطه مستقیمی با اجاره ویدئو پروژکتور دارد. پس بهتر است افراد حاضر در جلسه را در دسته های 20، 100، 300 و 400 تقسیم بندی کنیم و برای هر کدام از این موارد، مقدار لومنز مختص به آن را انتخاب کنیم. این اعداد به شکل زیر است:

  • برای جلساتی که تعداد 20 نفر شرکت کرده اند می توانید از ویدئو پروژکتوری با لومنز 3000 استفاده کنید
  • برای جلساتی که 100 نفر حضار دارد از ویدئو پروژکتوری با لومنز 4000 استفاده کنید.
  • برای جلساتی که تعداد حاضرین در جلسه 300 نفر است می توانید از لومنز 5500 استفاده کنید
  • و در نهایت برای همایش هایی که بالای 400 نفر تماشاگر دارد از وسیله ای با لومنز 5500 به بالا استفاده کنید.

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در هنگام اجاره ویدئو پروژکتور ابعاد تصاویر است. بستگی به این دارد که شما می خواهید تصاویر خروجی را برای حضار بزرگ نشان دهید یا خیر و مسلما برای همایش های بزرگ که در سالن های همایش برگزار می گردد، استفاده از ابعاد تصاویر بالا توصیه می شود و هم چنین برای جلسات کوچک بالطبع از ابعاد تصاویر کوچک استفاده می شود. ویدئو پروژکتور می تواند ابعادی از 30 الی 40 سانتی متر ایجاد نماید که همان طور اشاره کردیم با توجه به نوع جلسه می توانیم یکی از این موارد را جهت اجاره ویدئو پروژکتور انتخاب کنیم.

اجاره ویدئو پروژکتور ارزان

به هر حال بحث قیمت مربوط به این وسیله و اجاره آن از اهمیت زیادی برخوردار است، به خصوص برای پروژه های دانشجویی و یا مراسمات خیرخواهانه ای که وضعیت مادی افراد به گونه ای نیست تا بتوانند هزینه های بالا را برای اجاره این وسیله پرداخت کنند. ما در این سایت به شما عزیزان این مژده را می دهیم که برای افراد مختلف تخفیف های بسیار خوب در نظر گرفته ایم که شما عزیزان بدون هیچ گونه دغدغه ای می توانید آن را برای خود انتخاب کنید.

در متن بالا به صورت کامل نکات مهمی را در هنگام اجاره ویدئو پروژکتور بیان کردیم و دانستید که چه نکاتی را می توانید در هنگام انتخاب این وسیله مدنظر قرار دهید تا بهترین ویدئو پروژکتور را برای خود با توجه به محیط و تعداد حضار اجاره کنید. هم چنین اگر هر گونه سوال و یا مشاوره ای در این زمینه دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ویدیو پروژکتور در منازل

یکی از مهم ترین کاربردهای ویدیو پروژکتور استفاده از این تجهیزات در منزل برای نمایش فیلم است، حتما تا به حال به سینما مراجعه کرده و علاقه مند بوده اید که بتوانید چنین محیطی را برای دیدن فیلم های خانگی در منزل خود فراهم کنید، این موضوع در گذشته شاید یکی از بزرگترین آرزوهای هر فردی بود اما خوشبختانه امروزه شما می توانید با مراجعه به وب سایت کلاب رنتر و اجاره ویدیو پروژکتور به راحتی این آرزو را به واقعیت تبدیل کنید.

شما برای انجام این کار تنها کافی است که اقدام به اجاره ویدیو پروژکتور کرده و بعد از آن با وصل کردن لپتاپ خود به این ویدیو پروژکتور به راحتی محیطی شبیه به سینما را در منزل خود نیز ایجاد کنید. علاوه بر این ممکن است شما علاقه مند باشید که فیلم های مختلف را همراه با اعضای خانواده خود در محیطی باز مشاهده کنید و به این ترتیب لذت فیلم دیدن را برای اعضای خانواده خود چند برابر کنید، در چنین مواردی نیز می توانید با اجاره ویدیوپروژکتور به راحتی این آرزو را محقق سازید و شرایط مناسبی را در فضای مورد نظر خود برای فیلم دیدن فراهم کنید.

اجاره ویدیو پروژکتور و کاربردهای آموزشی این محصول

در گذشته معمولا تدریس کار بسیار سختی بود چرا که معلمان و اساتید مجبور بودند که تمامی مواردی که در نظر دارند را بر روی تخته برای دانش آموزان و یا دانشجویان نشان دهند، این کار معمولا مشکلات زیادی را برای دانش آموزان و خود اساتید ایجاد می کرد چرا که اساتید باید زمان زیادی از کلاس را صرف یادداشت کردن مطالب مختلف بر روی تخته می کردند و به این ترتیب فرصت کافی برای توضیح مطالب به دانش آموزان و یا دانشجویان را پیدا نمی کردند.

علاوه بر این ممکن بود که یک استاد نکته ای را به صورت ناگهانی فراموش کند که این مشکل نیز می توانست اتفاق ناخوشایندی برای دانشجویان باشد، اما امروزه با کمک ویدیو پروژکتور اساتید می توانند به راحتی مطالب خود را از قبل آماده کرده و در کلاس با استفاده از این مطالب آماده شده  و همینطور تجهیزات مناسب ویدیو پروژکتور اقدام به تدریس به دانش جویان کنند.

این کار مزایای بسیار زیادی را برای دانشجویان و خود اساتید دارد که از جمله آن می توان به صرفه جویی در هزینه و دقت بیشتر در نحوه تدریس می توان اشاره کرد. اگر شما نیز قصد دارید که در یک مکان به برخی از افراد تدریس کنید به شما توصیه می کنیم حتما اقدام به اجاره ویدیو پروژکتور کنید تا بتوانید کیفیت تدریس خود را بالاتر ببرید و نکات بیشتری را به دانشجویان و دانش آموزان در کلاس درس خود بیاموزید.

انجام بازی های ویدیویی

یکی دیگر از کاربردهای بسیار مهم ویدیو پروژکتور که باعث می شود تا هر روزه افراد زیادی اقدام به اجاره ویدیو پروژکتور کنند این است که افراد مختلف و علی الخصوص نوجوانان می توانند با استفاده از این تجهیزات بازی های ویدیویی خود را با کیفیت بهتری انجام دهند و با استفاده از صفحات بزرگ ویدیو پروژکتور تجربه ای بی نظیر را در دنیای بازی های ویدیویی بدست بیاورند.

امروزه شما کمتر نوجوانی را پیدا می کنید که علاقه مند به بازی کردن همراه با یک ویدیو پروژکتور با یک پرده بزرگ در محیطی تاریک را نداشته باشد و در واقع می توان این موضوع را آرزوی هر نوجوانی دانست. اگر امروزه به گیم نت های مختلف نیز مراجعه کنید بدون شک می توانید گیم نت هایی را پیدا کنید که در آن ها از ویدیو پروژکتور استفاده شده است تا کیفیت بازی برای افرادی که به این گیم نت مراجعه کرده اند بیشتر شود و لذت بهتری را تجربه کنند.

در حال حاضر به دلیل افزایش تقاضای افراد برای اجاره ویدیو پروژکتور معمولا شما به سختی می توانید این تجهیزات را برای گیم نت خود و یا برای استفاده در منزل اجاره کنید، با این حال وب سایت کلاب رنتر این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید بدون سختی، در کمترین زمان و به راحتی اقدام به اجاره ویدیو پروژکتور با قیمتی بسیار پایین کنید، البته توجه داشته باشید که کیفیت این تجهیزات توسط وب سایت کلاب رنتر به صورت کامل تضمین شده است و شما بعد از دریافت درب منزل می توانید کیفیت تجهیزات را تست کنید و از صحت آن اطمینان کامل را کسب نمایید.


شرکت کلاب رنتر در زمینه های زیر نیز خدمات اجاره را انجام میدهد:

اجاره لپ تاپ