قبلی 1 بعدی

اجاره ویدئو پروژکتور یکی از مهم ترین نکات در هنگام برگزاری همایش هاست و شرکت های مختلفی قصد اجاره کردن این وسیله را دارند، اما نمی دانند که هزینه این اجاره کردن چقدر است. مشخصات مربوط به ویدئو پروژکتور، مستقیما با هزینه اجاره آن وابسته است. پس بهتر است ابتدا با این مشخصات آشنا شوید.


شرکت اجاره ویدئو پروژکتور

شرکت اجاره ویدئو پروژکتور باید بر حسب نیاز مشتریان، وسیله مناسب را در اختیار آنان قرار دهد. زیرا اگر ویدئو پروژکتوری در اختیار مشتری قرار داده شود که هیچ تناسبی با فضای محیط نداشته باشد، مسلما کار را غیر حرفه ای نشان می دهد. پس بهتر است شرکت های فعال در زمینه اجاره این وسیله، با مشخصات کامل ویدئو پروژکتور و تناسب آن با محیط مورد نظر آشنا باشند.

 

شرکت اجاره ویدئو پروژکتور


روشنایی ویدئو پروژکتور

یکی از مهم ترین شاخصه ها در هنگام اجاره ویدئو پروژکتور، میزان روشنایی این وسیله است. این میزان روشنایی بر حسب نور محیط و هم چنین اندازه تصاویر انتخاب می شود و بهتر است برای این کار با کارشناسان شرکت ما ارتباط بگیرید تا بهترین ویدئو پروژکتور را برای جلسه شما در اختیارتان قرار دهند. این میزان روشنایی بر حسب واحد لومنز است و اعداد متفاوتی دارد. معمولا این میزان روشنایی از 2800 تا 16000 لومنز است.

رزولوشن ویدئو پروژکتور

اما یکی از شاخصه های اصلی دیگر در هنگام اجاره ویدئو پروژکتور، میزان رزولوشن آن است. این مورد به معنای تناسب تصویر ورودی با داده های ویدئو پروژکتور است که اگر تصاویر ارسالی مساوی با رزولوشن این وسیله نباشد مسلما تصویر نامطلوبی از این وسیله دریافت خواهیم کرد و همین مساله موجب نارضایتی افراد از داده های دریافتی می شود و در نتیجه کیفیت جلسه و یا همایش به شدت پایین می آید و این برای افرادی که این وسیله را اجاره کرده اند بسیار گران تمام می شود. پس حتما لازم است در این رابطه و برای انتخاب آن، با کارشناسان شرکت ما ارتباط بگیرید تا به شکل کامل شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

به هر حال بستگی دارد که شما در جلسه بخواهید از چه تصاویر جهت ارائه استفاده کنید. در برخی جلسات تنها به ارائه فایل های ورد و پاورپوینت و اکسل اکتفا می شود که در این صورت می توانید از مقدار رزولوشن 768*1024 استفاده کنید. یا این که نمایش فیلم و کلیپ در همایش ضروری است که در این صورت می توانید از میزان 600*800 استفاده کنید. در برخی موارد در همایش های بین المللی فیلم های FULL HD به بینندگان نمایش داده می شود که برای این مورد از میزان رزولوشن 1080*1920 استفاده می شود.
تعداد نفرات

به طور حتم تعداد افرادی که در همایش و یا جلسه شرکت می کنند رابطه مستقیمی با اجاره ویدئو پروژکتور دارد. پس بهتر است افراد حاضر در جلسه را در دسته های 20، 100، 300 و 400 تقسیم بندی کنیم و برای هر کدام از این موارد، مقدار لومنز مختص به آن را انتخاب کنیم. این اعداد به شکل زیر است:

  • برای جلساتی که تعداد 20 نفر شرکت کرده اند می توانید از ویدئو پروژکتوری با لومنز 3000 استفاده کنید
  • برای جلساتی که 100 نفر حضار دارد از ویدئو پروژکتوری با لومنز 4000 استفاده کنید.
  • برای جلساتی که تعداد حاضرین در جلسه 300 نفر است می توانید از لومنز 5500 استفاده کنید
  • و در نهایت برای همایش هایی که بالای 400 نفر تماشاگر دارد از وسیله ای با لومنز 5500 به بالا استفاده کنید.

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در هنگام اجاره ویدئو پروژکتور ابعاد تصاویر است. بستگی به این دارد که شما می خواهید تصاویر خروجی را برای حضار بزرگ نشان دهید یا خیر و مسلما برای همایش های بزرگ که در سالن های همایش برگزار می گردد، استفاده از ابعاد تصاویر بالا توصیه می شود و هم چنین برای جلسات کوچک بالطبع از ابعاد تصاویر کوچک استفاده می شود. ویدئو پروژکتور می تواند ابعادی از 30 الی 40 سانتی متر ایجاد نماید که همان طور اشاره کردیم با توجه به نوع جلسه می توانیم یکی از این موارد را جهت اجاره ویدئو پروژکتور انتخاب کنیم.

اجاره ویدئو پروژکتور ارزان

به هر حال بحث قیمت مربوط به این وسیله و اجاره آن از اهمیت زیادی برخوردار است، به خصوص برای پروژه های دانشجویی و یا مراسمات خیرخواهانه ای که وضعیت مادی افراد به گونه ای نیست تا بتوانند هزینه های بالا را برای اجاره این وسیله پرداخت کنند. ما در این سایت به شما عزیزان این مژده را می دهیم که برای افراد مختلف تخفیف های بسیار خوب در نظر گرفته ایم که شما عزیزان بدون هیچ گونه دغدغه ای می توانید آن را برای خود انتخاب کنید.

در متن بالا به صورت کامل نکات مهمی را در هنگام اجاره ویدئو پروژکتور بیان کردیم و دانستید که چه نکاتی را می توانید در هنگام انتخاب این وسیله مدنظر قرار دهید تا بهترین ویدئو پروژکتور را برای خود با توجه به محیط و تعداد حضار اجاره کنید. هم چنین اگر هر گونه سوال و یا مشاوره ای در این زمینه دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.


شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید: