فرهنگ اجاره در بسیاری از کشور ها یک فرهنگ جا افتاده و پذیرفته شده است و بسیاری از افراد آن را هوشمندانه و اقتصادی تلقی می کنند و شرکت های ارائه دهنده ، از آن بعنوان خدمتی ارزشمند یاد می کنند. گذشته از این موضوع بحث اجاره در بسیاری از  کالاهای مورد استفاده، نه تنها هوشمندانه و اقتصادی تلقی می شوند بلکه برای بسیاری از کسب و کارها بسیار لازم و حیاتی بوده و بقای یک شرکت ممکن است در گرو دریافت چنین خدماتی باشد.

تجهیزات صنعتی و کشاورزی نقش بسیاری در توسعه بخش عمرانی یک کشور دارد و به پایان رساندن پروژه های ساختمانی ، عمرانی و کشاورزی در گرو در اختیار داشتن چنین تجهیزاتی است.

در بخش کشاورزی تجهیزاتی وجود دارند که در بسیاری از مراحل کشاورزی نقش ایفا می کنند. تجهیزاتی مانند تراکتور - کمباین - سمپاش - تیلر که بسیار کاربردی بوده و در طرح های مختلف کشاورزی در سطوح مختلف نقش ایفا می کنند.

علاوه بر این تجهیزات در بخش های دیگر نیز ماشین آلاتی هستند که کاربردی چندمنظوره داشته و بخصوص در حوزه راه و ساختمان می توانند نقش پررنگی در تسریع پروژه های عمرانی ایفا کنند. این تجهیزات شامل گریدر - کمباین - لودر - بلدوزر  و تجیهزات مشابه هستند و در بخش ساختمانی نیز از تجهیزات و ماشین آلات نیمه سنگین تا جرثقیل ها و تاورکرین ها وجود دارند که نقشی پررنگ در پروژه ها ایفا می کنند.

اما با توجه به هزینه های سنگینی که برای خرید چنین تجهیزاتی مورد نیاز است تامین این تجهیزات برای بسیاری از شرکت های ساختمانی و عمرانی سخت است. از طرفی با توجه به حیاتی بودن این تجهیزات باید به نحوی این تجهیزات را در اختیار گرفت.

بخش اجاره تجهیزات صنعتی و کشاورزی کلاب رنتر با هدف تامین نیاز افراد و شرکت ها به این تجهیزات به روشی اقتصادی و هوشمندانه راه اندازی شده است و این امکان را به افراد می دهد تا این تجهیزات را به مدت دلخواه و طی پروژه های خود در اختیار بگیرند.