قبلی 1 بعدی

اجاره باند صوتی با قدرت و کیفیت بی نظیر


کلاب رنتر با توجه به مهم بودن باندهای صوتی و کاربرد آن ها، بهترین باند ها را با توجه به نیاز شما به شما معرفی می کنند . کلاب رنتر انواع سیستم های صوتی را اجاره می دهد به گونه ای که شما با توجه به نیاز خود می توانید هر کدام از این وسایل را اجاره کنید البته جهت اجاره لازم به مراجعه حضوری نیست و تمام سفارش ها کاملا اینترنتی می باشد.اجاره باند صوتی با قدرت و کیفیت بی نظیر


همانطور که میدانید امروزه تجهیزات صوتی نسبت به گذشته پیشرفت زیادی داشته اند. انواع تجهیزات صوتی از برندهای مختلف در بازار موجود می باشد. با توجه به تنوع فعلی اکثر مردم وقتی به بازار می روند برای خرید سیستم صوتی معمولا  دچار مشکل می شوند زیرا نمی دانند که کدام برند را انتخاب کنند. قیمت بالای باند های با کیفیت مشکل دیگری نیز می باشد ولی نگران نباشید ما یک راه حل مناسب برای شما داریم، و آن اجاره باند صوتی می باشد. با اجاره باند صوتی، در هزینه های خود صرفه جویی کنید و از بهترین باند های صوتی استفاده کنید.

نکات مهم در اجاره باند صوتی

به دستگاهی که انرژی الکتریکی که وار آن می شود را به صدا تبدیل می کند را بلندگو می گویند که به همراه تقویت کننده مورد استفاده قرار می گیرد. همه ی مراسم های امروزی برای اهداف مشخص نیاز به سیستم صوتی مناسب دارند. یکی از مهمترین اجزا سیستم های صوتی باند ها هستند زیرا صدا را تولید می کند. پس کیفیت و قدرت باند با توجه به نیاز ما بسیار مهم و ارزشمند می باشد. باند صوتی یکی از وسایل ضروری در هر جشن و مراسمی می باشد و همچنین کیفیت و قدرت صدای باند نیز بسیار مهم است. برای اینکه صدای موسیقی یا صدای سخنران در یک مراسم به تمام افراد برسد لازم است که از باند صوتی قوی استفاده کنید. نوع چیدمان باندهای صوتی و حتی تعداد باندها نیز در کیفیت و قدرت صدا تاثیر زیادی دارد. برای برای مراسم یا جشن های بزرگ به تعداد باند های بیشتری نیاز داریم تا تمام مکان را پوشش دهند و صدا به تمام حاضرین با کیفیت برسد. هرچه باند بزرگ ‌تر باشد، صدا بهتر خواهد بود. اگر شما از یک آمپ و یا ساب ووفر استفاده نمی‌ کنید، باید یک باند بزرگ ‌تر به دست آورید تا به اندازه کافی صدای گوش دادن به آن باعث شود شما تجربه لذت بخشی را داشته باشید.

 با اجاره باند صوتی می توانید سیستم صوتی مورد نیاز خود را به دست آورید با کمترین هزینه . کلاب رنتر با تخصصی که در زمینه ی سیستم های صوتی دارد می تواند بهترین سیستم های صوتی به روز بازار را در اختیار شما قرار دهد.

فرق بلندگو با باند صوتی چیست؟

بلندگو یک پخش کننده صدا است که در حالت خام به آن بلندگو و یا اسپیکر هم می گویند. زمانی که بلندگو در یک باکس و یا جعبه قرار داده شود به آن باند صوتی می گویند. باندهای صوتی به دو صورت باندها پسیو و اکتیو هستند.

باند های اکتیو

 به باندهایی که نیاز به دریافت بار و جریان الکتریکی برای فعالیت دیافراگم خود ندارند را باند های اکتیو می گویند و  این باند ها برای این کار از آمپ درون خود تغذیه می شوند یعنی درون خود یک آمپ دارند. آمپلی فایری که داخل این باندها قرار دارد از طریق برق شهری 220 ولتی و یا 110 ولتی تغذیه می شود و بعد از طریق منبع تغذیه ای که داخل خود دارد ولتاژ و جریان مورد نیاز خود را جهت فعالیت اسپیکر تامین می کنند.

باند های پسیو

باندهای پسیو غیر فعال هستند و نحوه تامین انرژی الکتریکی آن ها کاملا خارجی است. این باندها فعال شدنشان از طریق امپ و یا آمپلی فایر یا پاور میکسر خارجی می باشد.

اجاره باند صوتی از طریق کلاب رنتر

کلاب رنتر با توجه به مهم بودن باندهای صوتی و کاربرد آن ها، بهترین باند ها را با توجه به نیاز شما به شما معرفی می کنند . کلاب رنتر انواع سیستم های صوتی را اجاره می دهد به گونه ای که شما با توجه به نیاز خود می توانید هر کدام از این وسایل را اجاره کنید البته جهت اجاره لازم به مراجعه حضوری نیست و تمام سفارش ها کاملا اینترنتی می باشد. شما می توانید با اجاره باند صوتی به صورت خیلی ساده و آسان از طریق اینترنت سیستم صوتی مورد نیاز خود را به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهانه اجاره کنید و در محل مورد نظر دریافت کنید.

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید: