قبلی 1 بعدی

توضیحات بخش اجاره باند

همانطور که می دانید امروزه تجهیزات صوتی نسبت به گذشته پیشرفت زیادی داشتند به گونه ای که اگر سری به بازار بزنید با انواع تجهیزات صوتی از برندهای مختلف روبه رو خواهید شد. بسیاری از افراد که جهت خرید سیستم صوتی به بازار مراجعه می کنند معمولا در هنگام خرید دچار مشکل می شوند زیرا نمی دانند که کدام برند را انتخاب کنند. یکی از مشکلات دیگری که بسیاری از افراد با آن روبه رو شده اند افزایش قیمت تجهیزات صوتی می باشد. در چنین شرایطی بسیاری توان خرید این وسایل را ندارند. شما به عنوان شخصی که به دنبال خرید تجهیزات صوتی هستید بهتر است قبل از هر چیزی از کسانی که در این زمینه اطلاعات دارند، مشاوره بگیرید تا بعدا دچار مشکل نشوید

در سراسر کشور ما اقوام مختلفی زندگی می کنند که هر کدام رسم و رسوم های خاص خود را دارند این افراد علاقه زیادی به برگزاری جشن و مراسم های مختلف دارند. در گذشته شکل برگزاری جشن ها بسیار ساده بود به گونه ای که مردم از وسایل ابتدایی نظیر میز و صندلی و چند وسیله دیگر جهت برگزاری جشن استفاده می کردند امروزه شرایط کاملا تغییر کرده است و شما با استفاده از چند وسیله ساده نمی توانید جشن خود را مدیریت کنید. یکی از وسایل کاربردی در هر جشن و مراسمی باند صوتی است و شما بدون این وسیله نمی توانید بسیاری از کارها را پیش ببرید. در یک مراسم برای اینکه صدای سخنران به تمام افراد برسد لازم است که از باند صوتی قوی استفاده کنید. لازم نیست که تمام تجهیزات صوتی که استفاده می شود از یک برند خاص باشد. نوع چیدمان باندهای صوتی و حتی تعداد باندها نیز مساله مهمی است. برای یک جشن و یا مراسم بزرگ شما باید از تعداد باندهای بیشتری استفاده کنید تا این باندها بتوانند تمام مکان را پوشش دهند و صدا به تمام حاضرین برسد. قبل از مراسم بهتر است که تمام باندها را بررسی کنید و ببینید که اتصالات چگونه هستند تا بعدا در حین مراسم با مشکل قطعی صدا روبه رو نشوید.

بلندگو یک پخش کننده صدا است که در حالت خام به آن بلندگو و یا اسپیکر می گویند. زمانی که بلندگو در یک باکس و یا جعبه قرار داده شود به آن باند می گویند.

باندهای صوتی به صورت باندها پسیو و اکتیو می باشند.

باندهای اکتیو باندهایی هستند که نیاز به دریافت بار و جریان الکتریکی جهت فعالیت دیافراگم خود ندارند و برای این کار معمولا از آمپ درون خود تغذیه می کنند. آمپلی فایر داخلی این باندها از طریق برق شهری 220 ولتی و یا 110 ولتی تغذیه می شود و سپس از طریق منبع تغذیه داخلی خود ولتاژ و جریان مورد نیاز جهت فعالیت اسپیکر را تامین می کنند.

بندهای پسیو غیر فعال می باشند و نحوه تامین انرژی الکتریکی آن ها کاملا خارجی می باشد. این باندها از طریق امپ و یا آمپلی فایر یا پاور میکسر خارجی فعال می شوند.

با توجه به اهمیت باندهای صوتی و کاربرد آن ها جهت تهیه این وسایل می توانید از طریق کلاب رنتر اقدام کنید. کلاب رنتر انواع سیستم های صوتی را اجاره می دهد به گونه ای که شما با توجه به نیاز خود می توانید هر کدام از این وسایل را اجاره کنید البته جهت اجاره لازم به مراجعه حضوری نیست و تمام سفارش ها کاملا اینترنتی است.

بلندگو در واقع وسیله ای است که انرژی الکتریکی را به صدا تبدیل می کند از بلندگو به همراه تقویت کننده استفاده می شود. امروزه شما جهت برگزاری هر نوع مراسمی نیاز به استفاده از بلندگو دارید زیرا در این مراسم ها صدا مولفه مهمی است و برای داشتن صدای خوب شما نیاز به استفاده از باند دارید.

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید: