قبلی 1 2 3

تجهیزات نورپردازی مراسم

ایرانیان از گذشته تا به امروز اهمیت زیادی به برگزاری جشن ها می دهند و سعی می کنند که این جشن ها را با شکوه هرچه بیشتر برگزار کنند. همچنین خانواده های ایرانی علاقه زیادی به دورهمی های خانوادگی می دهند. همه این مسائل باعث شده است که خانواده های ایرانی با توجه به شرایط فرهنگی که دارند برای برگزاری جشن و مراسم های مختلف سنگ تمام بگذارند. امروزه خانواده ها هزینه زیادی را صرف جشن عروسی و یا هر مراسم دیگری می کنند و سعی می کنند که این روز را به یک روز به یادماندنی برای خود و دیگران تبدیل کنند. از آیتم های مختلفی می توان در یک جشن عروسی و یا پارتی استفاده کرد. حتما لازم نیست که هزینه زیادی را صرف خرید تجهیزاتی کنید که در جشن ها استفاده می شود بلکه به جای این کار می توانید اقدام به اجاره وسایل کنید.

اجاره تجهیزات عروسی کار مرسومی می باشد. مراکز زیادی در زمینه اجاره تجهیزات مراسم فعالیت می کنند. یکی از این مراکز معتبر سایت کلاب رنتر است. این سایت انواع مختلف تجهیزات از جمله انواع مختلف تجهیزات نورپردازی را اجاره می دهد. امروزه زیباسازی جشن عروسی مساله بسیار مهمی برای زوج های جدید است. آن ها به دنبال این هستند که جشن خود را با شکوه هر چه بیشتر برگزار کنند و برای این کار سعی می کنند که از وسایل مختلفی استفاده کنند که تجهیزات نورپردازی یکی از آن ها می باشد.

ایجاد نورپردازی حرفه ای در فضای تاریک و نیمه تاریک می تواند فضای جشن را زیباتر کند و باعث شود که جشن شما با شور و هیجان بیشتری برگزار شود. معمولا مهمانان به جشن می آیند تا در شادی شما سهیم شوند بنابراین شما باید سعی کنید که لوازم راحتی آن ها را فراهم بیاورید. اگر به دنبال برگزاری یک جشن ایده آل هستید باید سعی کنید که ازتجهیزات حرفه ای نورپردازی استفاده کنید.

جهت نورپردازی ازط وسایلی نظیر مووینگ،بلک لایت،بخار ساز و یا مه ساز و... استفاده می شود.

بخار ساز یا مه ساز

یکی از وسایل کاربردی در اکثر جشن ها دستگاه مه ساز و یا بخار ساز است. وظیفه این دستگاه ایجاد بخار و یا مه مصنوعی می باشد. برای این کار از مایع مخصوصی استفاده می شود که برای انسان هیچ ضرری ندارد.

گوی آینه ای

این گوی ها از زیبایی خاصی برخوردار هستند به گونه ای که شما بعد از نصب آن ها می توانید افکت های نوری مختلفی را به آن بتابانید و با این کار بازتاب های نوری جذابی را دریافت کنید.

میکسر

تمام دستگاه هایی که شما جهت نورپردازی از آن ها استفاده می کنید به میکسر متصل می شوند. از میکسر جهت کنترل سایر دستگاه ها استفاده می شسود.

فلاشر

این دستگاه از تعدادی لامپ ال ای دی ساخته شده است. همچنین بدنه آن فلزی و از نوع فایبر گلس است. از آن علاوه بر نورپردازی در جشن های عروسی می توان در تابلوهای تبلیغاتی شرکت ها و فروشگاه ها نیز استفاده کرد.

ریسه

ریسها از دیگر وسایل محبوب نورپردازی هستند. این وسایل مجموعه ای از چراغ های ال ای دی هستند که کاربرد گسترده ای در جشن ها دارند و به نوعی محیط را زیباتر می کنند.

لیزر

لیزر از جمله تجهیزات دیگر نورپردازی است که می تواند فضای جشن را زیباتر و خیره کننده تر کند. اگر بخواهیم بطور خلاصه بگوییم می توان گفت ریسه ها رشته سیم های بلندی هستند که در آن ها چراغ های ال ای دی قرار گرفته اند.

پرده led 

پرده ال  ای دی از دیگر وسایلی است که می تواند جلوه خاصی به جشن شما بدهد. نه تنها یک رنگ ثابت بلکه می توان چند رنگ نیز روی آن ایجاد کرد. ابعاد استاندارد این پرده ها 2 الی 3 متر است.

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید: