قبلی 1 2 3

با توجه به اهمیت کیفیت صدای موسیقی در هر نوع مراسم و جشن خود باید حساسیت بیشتری نسبت به اجاره لوازم صوتی مورد نیاز خود داشته باشید و سعی کنید لوازم صوتی با کیفیت بالا و پر قدرت را اجاره کنید. خرید لوازم صوتی با این قدرت و کیفیت به دلیل هزینه زیاد و محدود بودن این مراسم ها به صرفه نمی باشد، شما می توانید با اجاره لوازم صوتی از طریق کلاب رنتر اقدام کنید

اجاره لوازم صوتی با کیفیت و پر قدرت

امروزه موسیقی به یکی از لذت بخش ترین عادت مردم شده است و از این رو اهمیت کیفیت صدای موسیقی  بسیار مهم می باشد. در یک سالن یا فضای بزرگ برای پخش موسیقی اگر از سیستم های صوتی خانگی یا اسپیکر های پرتابل استفاده کرد چون دارای صدای ضعیفی هستند نمی توانیم استفاده کنیم بلکه با اجاره لوازم صوتی مناسب لذت شنیدن صدای موسیقی با کیفیت را تجربه کنید. با توجه به اهمیت کیفیت صدای موسیقی در هر نوع مراسم و جشن خود باید حساسیت بیشتری نسبت به اجاره لوازم صوتی مورد نیاز خود داشته باشید و سعی کنید لوازم صوتی با کیفیت بالا و پر قدرت را اجاره کنید. خرید لوازم صوتی با این قدرت و کیفیت به دلیل هزینه زیاد و محدود بودن این مراسم ها به صرفه نمی باشد، شما می توانید با اجاره لوازم صوتی از طریق کلاب رنتر اقدام کنید و این لوازم را خیلی ساده و کم هزینه در مراسم و جشنتان استفاده کنید.

اطلاعاتی که در اجاره لوازم صوتی باید بدانیم؟

برای صدا رسانی به جمعیت زیاد از یک منبع موسیقی استفاده نمی شود، حتی گاهی باید از چندین میکروفن استفاده کرد. در این زمان از وسیله ای به نام میکسر استفاده می شود و تمام ورودی ها را که به آن وصل می کنیم ، به وسیله دیگری به نام آمپلی فایر انتقال می دهد. آمپلی فایر هایی که  در مراسم های بزرگ قرار می گیرد معمولا قوی هستند.

صدای خروجی از بلندگو ها پخش می شود و برای شنیدن کیفیت بهتر و قدرت بیشتر  صدا در فضای بزرگ نیاز به بلندگو های مناسب دارید. شما  با توجه به نیاز خود می توانید از انواع باند های اکتیو و یا پسیو استفاده کنید ولی در فضا های کوچک مثل مسجد یا هیئت بهترین گزینه استفاده از باند های فول رنج می باشد که از قیمت کمتری برخوردار می باشد.

از باندهای سه راهه و یا دو راهه جهت اجاره لوازم صوتی  در مکان هایی که نیاز به پخش موسیقی دارید بهتر است استفاده  کنید زیرا باندهای سه راهه کیفیت عالی جهت پخش موسیقی دارند.

اطلاعاتی که در اجاره لوازم صوتی باید بدانیم؟

سیستم های صوتی خانگی

افرادی که علاقمند به موسیقی هستند و وقت زیادی را صرف گوش دادن به موسیقی می کنند معمولا علاقه زیادی به انواع مختلف سیستم های صوتی خانگی دارند. این افراد هیچ وقت سیستم حرفه ای را به شکل پک شده نباید خریداری کنند زیرا هر یک از برند ها در زمینه تولید دسته ای از قطعات متبحر می باشند.

آمپلی فایر

آمپلی فایرها در دو نوع استریو و خانگی در بازار موجود می باشد. آمپلی فایرهای استریو تنها دارای دو باند هستند و می توانند  فقط صدا را از پشت و جلو پخش کنند.

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید: