اجاره ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین در سایت کلاب رنتر برای شما عزیزان قابل انجام است. بخش اجاره تجهیزات راه و ساختمان را مشاهده نمائید.

ماشین آلات سنگین


در گذشته بسیاری از مردم زندگی کوچ نشینی داشتند و یا در روستاها زندگی می کردند. امروزه شرایط کاملا برعکس شده است به گونه ای که مردم جهت یافتن کار بیشتر از روستاها به شهرها مهاجرت می کنند همین مساله باعث افزایش جمعیت شهرها شده است از طرف دیگر ما در چند دهه اخیر با افزایش جمعیت روبه رو بودیم. همه این مسائل باعث شده است که نیاز به واحدهای مسکونی بیش از بیش احساس شود. در گذشته تعداد جاده ها محدود بود و بیشتر جاده ها خاکی بودند همین مساله باعث می شد که بسیاری از مردم جهت رفت و آمد با مشکل روبه رو شوند. امروزه پروژه های راه سازی و ساختمان سازی در ابعاد بزرگ انجام می شود به گونه ای که شما تنها با چند وسیله ابتدایی نمی توانید این پروژه ها را به اتمام برسانید. جهت ساخت و ساز از انواع مختلف ماشین آلات سنگین استفاده می شود. با توجه به قیمت بالای این وسایل از لحاظ اقتصادی خرید آن ها به صرفه نیست. جهت تامین وسایل مورد نیاز خود می توانید اقدام به اجاره آن ها کنید. جهت اجاره ماشین آلات سنگین می توانید به راحتی از طریق سایت کلاب رنتر اقدام کنید. این سایت انواع کالاها را اجاره می دهد.همچنین قیمت اجاره کالاها بسیار مناسب است.

بیل مکانیکی

بیل مکانیکی از اولین ماشین آلات مدرنی می باشد که از آن در بخش ساختمان سازی و راه سازی استفاده شد. از بیل مکانیکی جهت گودبرداری خاک و بار کردن آن به کامیون استفاده می شود. بیل مکانیکی از سه قسمت تشکیل می شود که عبارتند از:ارابه،قسمت اتاقک گردان روی ارابه و قسمت الحاقی جلوی ماشین

شاسی خود به دو نوع تقسیم می شود که عبارت است از: شاسی چرخ زنجیری و شاسی چرخ لاستیکی

شاسی چرخ لاستیکی دارای سرعت حرکت بیشتری می باشد و از آن برای کارهای کوچک استفاده می شود.

لودر

شاید بتوان گفت لودر کاربردی ترین وسیله ای است که از آن در ساختمان سازی استفاده می شود. این ماشین در اندازه های مختلف ساخته می شود و به دلیل عملکرد و انعطاف پذیری بالایی که دارد، بسیاری از کارها را انجام می دهد. به لودر می توان انواع ملحقات را نصب کرد و از آن برای کارهای دیگر استفاده کرد. لودر موارد استفاده زیادی دارد که برخی از آن ها عبارتند از: ایجاد خاکریزها،پرکردن خندق ها و خاکریزی اطراف لوله های کار گذاشته و...

مساله ایمنی در عملیات ساختمان سازی و راه سازی مساله مهمی می باشد. جهت حفظ سلامت کارگران لازم است که اصول ایمنی رعایت شود. با توجه به حجم بالای کار تمام کارها را کارگران نمی توانند انجام دهند و لازم که از جدیدترین ماشین ها استفاده شود. لازم است که راننده ماشین آلات سنگین نظیر لودر و یا بولدوزر نکات ایمنی را رعایت کند تا بعدا در حین کار مشکلی پیش نیاید. جهت اطمینان بهتر است قبل از کار وسیله را بررسی کنید.


گریدر

گریدر وسیله ای است که عملیات تنظیم شیب و تسطیح خاکریزها و خاکبرداری ها را در طول راه انجام می دهد. منظور از تنظیم شیب،تنظیم شکل خاکبرداری ها و خاکریزی ها و ایجاد توازن در بین آن ها می باشد. گریدر معمولا از یک تراکتور چهار چرخ و یک بازوی بلند که به دو چرخ جلو منتهی می شود و یک تیغه که به وسیله دو بازوی هیدرولیکی به بازوی اصلی متصل است تشکیل شده است. از گریدر می توان به منظور پخش مواد خاکی در لایه های روسازی شده و پخش مواد خاکی در سدهای خاکی استفاده کرد. یکی از مهم ترین کارکردهای گریدر در راهسازی پخش مواد خاکی روی سطح زمین است.

با توجه به انواع مختلف ماشین آلات سنگین جهت اجاره آن ها می توانید از طریق سایت آنلاین کلاب رنتر اقدام کنید. تمام سفارش ها از طریق این سایت اینترنتی است.