اجاره پرینتر

اجاره پرینتر - اجاره دستگاه کپی - اجاره فکس و اجاره تجهیزات اداری مشابه در سایت کلاب رنتر برای شما عزیزان قابل انجام است. کلاب رنتر سایت اجاره آنلاین وارزان

پرینتر

چاپگر از متداولترین دستگاههای خروجی در کامپیوتر است که از آن به منظور چاپ اطلاعات استفاده می شود . کاربران کامپیوتر صرف نظر از نوع استفاده ، ممکن است در مقاطع زمانی خاصی نیازمند استفاده از چاپگر باشند. چاپگرها دارای انواع متفاوتی می باشند. چاپگرهای جوهر افشان،لیزری تک رنگ و لیزری رنگی ، سه گروه عمده از چاپگرهای موجود می باشند. هر یک از چاپگرها ( از چاپگرهای جوهر افشان تا چاپگرهای لیزری ) طراحی منحصر به فرد خود بوده و بمنظور اهداف و کاربردهای خاصی ، طراحی شده اند.

در زمان انتخاب یک چاپگر ، اکثر متقاضیان علاوه بر در نظر گرفتن قیمت ، به پارامترهای دیگری نظیر سرعت و کیفیت نیز دقت داشته و تصمیم آنان برخاسته از توازن بین پارامترهای فوق ، می باشد . تولید کنندگان با ارائه چاپگرهای پیشرفته و تغییر در مدل های قبلی خود ، سعی در جلب رضایت مشتریان می نمایند .چاپگرهای جوهر افشان با امکان اتصال به دوربین های دیجیتال ، تحولی بزرگ را در زمینه چاپ تصاویر ایجاد نموده اند. در مواردی که از جوهر و کاغذ مخصوص چاپ تصاویر در چاپگرهای جوهر افشان استفاده گردد ، تصاویر چاپ شده دارای کیفیت بسیار بالایی خواهند بود.کیفیت چاپ در چاپگرهای لیزری تک رنگ ، یکی از نکات مهم و برجسته این نوع از چاپگرها محسوب می گردد. با توجه به امکانات ارائه شده توسط این نوع از چاپگرها نظیر حافظه و سینی محل استقرار کاغذ ، می توان از آنان در مواردی که حجم عملیات چاپ بالا باشد،استفاده نمود. از چاپگرهای لیزری رنگی می توان بمنظور چاپ متن و تصاویر با کیفیت و سرعت مناسب ، استفاده نمود. بم موازات کاهش قیمت چاپگرهای لیزری رنگی ، تعداد بیشتری از کاربران تمایل به استفاده و بکارگیری این نوع چاپگرها را پیدا  نموده اند.

آشنایی با چاپگر ها و انواع و ویژگی های آنها

این دستگاهها به دستگاه های کپی سخت یا Hard Copy معروفند . چاپگر ها انواع و اقسام گوناگونی دارند که به بررسی چند نمونه از آنها می پردازیم.

چاپگرهای ضربه ای (Impact Printer)

اصول کار این چاپگر های بر اساس ضربه ای است که روی نواری رنگی زده می شود پس یک شکل روی کاغذ ایجاد می شود. چاپگر های زیر از این دسته چاپگر ها هستند:


چاپگرهای سوزنی

در این نوع چاپگر ها علائم توسط نقطه های کوچکی به نام Dot حاصل می شود که این نقاط توسط سوزن نازکی به نام Pin برخورد با نوار رنگی و انتقال رنگ بر روی کاغذ به وجود می آید. این چاپگر ها با سر و صدای زیادی کار خود را انجام می دهند و سرعت آنه به طور متوسط 300 کاراکتر در ثانیه است . چاپگرهای مدل LQ-100 ، LO1170 ، LQ300 از کارخانه Epson از این دسته هستند و هر چه تعداد سوزنها بیشتر باشد چاپگر می تواند تصاویر ظریف تری را تولید کند و مطمئناً گرانتر خواهد بود.اجاره پرینتر ضربه ای - کلاب رنتر

چاپگر حروفی (آفتابگردان)

در این چاپگر ها تمام علائم و اعداد به صورت برجسته بر روی یک گوی قرار دارند. هر گاه علامتی می خواهید چاپ شود این علامت در جلوی هد چاپگر قرار می گیرد پس با ضربه این علامت روی کاغذ چاپ می شود.

این چاپگر ها بسیار شبیه دستگاه های ماشین نویسی است . سرعت آنها بین 10 تا 90 کاراکتر در ثانیه است.

چاپگرهای غیر ضربه ای (Non Impact Printer)

گونه ای از چاپگر ها هستند که عملیات مکانیکی مانند ضربه در آنها وجود ندارد و دارای سر و صدای کمتری هستند اما معمولاً گرانتر بوده و با تکنولوژی بالاتری ساخته می شوند. بطور کلی این چاپگر ها بر اساس پاشیدن جوهر یا حرارت یا لیزر کار می کنند. حال به بررسی مهمترین آنها می پردازیم:

چاپگر های جوهر افشان

در این چاپگرها مخازن جوهری وجود دارد . جوهر با فشار از روزنه هایی خارج می شود و روی کاغذ پاشیده می شود بدین ترتیب شکل مورد نظر روی کاغذ نقش می بندد. کیفیت این چاپگر های بالاست و این چاپگرها بدون سر و صدا کار می کنند . این نوع چاپگر های برای کارهای نقاشی و گرافیکی بسیار مناسب هستند. باید روزنه های کوچک که عمل پاشیدن رنگ را انجام می دهند خشک شوند و باید در نگهداری این چاپگر ها دقت لازم را کرد. یک راه برای رفع این اشکال این است که هر چند وقت یک بار اجباراً یک تصویر یا متن کوچک را چاپ کرد.

پرینتر جوهر افشان - کلاب رنتر

چاپگرهای حرارتی

کاغذ این چاپگر های مخصوص می باشد. بر روی همه این چاپگرها سوزنهایی وجود دارد. با گرم شدن سوزنها تغییرات شیمیایی روی کاغذ که جنس مخصوصی دارند حاصل می شود. نگهداری کاغذ این چاپگر های مشکل است زیرا در اثر گرما یا زمانهای طولانی رنگ کاغذ های عوض می شود و شاید علائم و اعداد چاپ شده دیگر قابل رویت نباشند.

چاپگرهای لیزری

طرز کار این چاپگر های مانند دستگاه فتوکپی است. در ابتدا کاغذ توسط نور لیزر که با سرعت روشن و خاموش می شود انرژی داده می شود حال به نسبت انرژی های قرار گرفته روی کاغذ پودر یا مایع در آنجا قرار می گیرد و در نهایت تصویر نهایی بر روی کاغذ پدید می آید.

این چاپگر های بدلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب و طرز استفاده ساده از بهترین چاپگرها به شمار می رود.

جهت اجاره پرینتر  شما می توانید از طریق سایت آنلاین کلاب رنتر اقدام کنید. در این سایت هزینه اجاره پرینتر بسیار مناسب است.

مدل های پرینتر اجاره ای کلاب رنتر

پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet P2035 

پرینتر لیزری اچ پی مدل 2035 یکی از قوی ترین چاپگر های حال حاضر است و با توان چاپ 30 برگه در دقیقه متناسب با فضاهای اداری و سازمان های بزرگ طراحی شده است. این پرینتر به شکل تخصصی بر روی چاپ برگه های متمرکز است و توانایی اسکن و یا کپی را ندارد. پرینتر های لیزری به دلیل مصرف کم پودر های چاپ و همینطور دقت چاپ آن ها شناخته شده هستند و هر کارتریج این دستگاه توانایی 2500 چاپ را دارد. هر چند کارتریج های این دستگاه به طور استاندارد تا 5 بار قابلیت شارژ مجدد را نیز دارند. به دلیل استفاده این محصول در سازمان ها و ادارات که عمده فعالیت های آنان نامه های اداری و سند های تجاری است، این پرینتر صرفا با پودر مشکی کار می کند و قابلیت چاپ رنگی را ندارد. اگر نیاز به پرینتری با توان بالا و کیفیت مناسب هستید در انتخاب این محصول تریدید نداشته باشید.

اجاره پرینتر اچ پی - کلاب رنتر

پرینتر رنگی 

یکی از انواع پر کاربرد پرینتر های خانکی و اداری، چاپگر های رنگی هستند که برای چاپ صفحات و برگه های رنگی و یا عکس های گرفته شده توسط دوربین های حرفه ای و غیر حرفه ای استفاده می شود. پرینتر های رنگی عمدتا به شکل جوهر افشان هستند و با ترکیب سه رنگ آبی، قرمز و سبز تمامی رنگ های موجود در عکس را می سازند. البته برای استفاده بهینه تر از رنگ های دستگاه ممکن است رنگ سیاه و سفید نیز جداگانه به دستگاه اضافه شود. شارژ پرینتر های رنگی به این صورت است که پس از پایان هر رنگ، فقط باید بطری مربوط به آن رنگ را تمدید کرد. اینکه کدام رنگ زودتر از بقیه به اتمام می رسد، بیشتر به نحوه استفاده شما و عکس های چاپی شما بر میگردد. استفاده از این پرینتر ها بیشتر در عکاسی ها و خانه ها رواج دارد و انواع تخصصی تر و حرفه ای آن ها توسط مراکز چاپ بنر و پلاتو های طراحی مورد استفاده است.

پرینتر چند کاره اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M127fn 

پرینتر چند کاره اچ پی 127 یکی از قوی ترین پرینتر های اداری و شرکتی موجود در بازار است. در واقع تمامی کارهای دفتری یک شرکت را می توان با این دستگاه انجام داد. قابلیت پرینت، کپی، اسکن و همینطور فکس باعث شده تا این دستگاه علاوه بر ان که شما را از مخارج خرید دستگاه جداگانه خلاص می کند، در فضایی کم بیشترین کاربرد را برای شما داشته باشد. این دستگاه قابلیت چاپ 21 برگه را در دقیقه دارد و به شکل پشت و رو هم می تواند برگه های شما را کپی  کند. هر بار شارژ کامل کارتریج دستگاه می تواند تا 2500 برگه را پشتیبانی کند که برای استفاده های سازمانی بسیار مناسب به نظر می رسد. پرینتر چندکاره اچ پی توانایی ذخیره فایل های شما و همینطور شاره های فکس شما را دارد و می تواند با بیشترین سرعت کارهای شما را جلو ببرد.اجاره پرینتر چند کاره - کلاب رنتر


پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M706n 

اگر نیاز به یک پرینتر با قابلیت چاپ در صفحه های بزرگ مانند A3 را دارید، چاپگر لیزری اچ پی 706 یکی از آن دستگاه هایی است که می تواند نیاز شما را بر طرف کند. دفتر های مهندسی و بعضا شرکت ها نیاز به چاپ در ابعاد بزرگتر از صفحات A4 را دارند و برای این کار ممکن است دست به دامان مراکز کپی شوند. اما پرینتر 706 اچ پی خود یک دستگاه بسیار کارامد برای شما ست. کیفیت بالای 1200 پیکسل ارائه شده از سوی شرکت سازنده این امکان را می دهد تا طراحی ها و اشکال دقیقی را بتوانید روی کاغذ پیاده کنید. همه این قابلیت ها نشان می دهد که این دستگاه به شکل تخصصی برای دفاتر مهندسی، طراحی شده است. لیزری بودن این چاپگر نیز باعث شده تا سرعت بیشتری نسبت به پرینتر های جوهر افشان در چاپ برگه های خود داشته باشد.

 چرا اجاره پرینتر؟

کاربرد های اجاره پرینتر بیشتر برای سازمان ها و مراکز اداری به عنوان پرینتر کمکی است. در رویداد های چند روزه که چاپ های متعدد از ملزومات آن ها است، اجاره پرینتر به صرفه تر است. همچنین در صورت خرابی پرینتر اصلی می‌توان با اجاره پرینتر نیاز های سازمان را برای چند روز تامین کرد.