اجاره ویدئو وال

ویدئو وال یک مجموعه چند مانیتوری خاص است که شامل چندین مانیتور کامپیوتر ، ویدئو پروژکتور یا تلویزیون است که به صورت پیوسته به هم چسبیده یا روی هم قرار گرفته اند تا یک صفحه بزرگ را تشکیل دهند.


قبلی 1 بعدی

شما با اجاره ویدیو وال می‌توانید به‌ تمامی این امکانات با هزینه‌ای بسیار مناسب دسترسی داشته باشید.

ویدیو وال می‌تواند یکی از گزینه‌های مدنظر در پاساژها و حتی مراکز تجاری باشد، ویدیو وال این قابلیت را دارد تا به هر دستگاه هوشمندی متصل شده و یا با اتصال به پروژکتور فعالیت نماید.

ویدیو وال این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید در حد سطحی با هر زاویه‌ای ویدیو وال خود را نصب نمایید و کمال رضایت را داشته باشید زیرا با کمترین هزینه ممکن توانستید تبلیغات مفیدی را در مدتی کوتاه انجام دهید.

ویدیو وال چیست؟

برای پخش تبلیغ برروی ویدیو وال نیاز به خرید آن نیست بلکه می توانید از مراکز اجاره ویدیو وال استفاده نمایید، این نمایشگر را نمی‌توان یک نمایشگر دیواری نامید که ترکیبی از چند نمایشگر دیگر است، بلکه ویدیو وال یک سیستم عریض و یکپارچه است که این قابلیت را دارد به‌صورت تمام‌وقت کار کند و حتی قابلیت پخش تصاویر ضبط‌شده به‌صورت مستقیم را دارد.اجاره ویدیو وال و کاربردهای آن

برای شروع کار تبلیغات می‌توانید از کسانی که در زمینه‌های تبلیغاتی فعالیت داشته‌اند استفاده کنید تا بتوانید تصمیمات درست‌تری داشته باشید و اما با توجه به اینکه شرکت‌ها همواره هزینه‌های بسیاری را صرف بازاریابی و تبلیغات انجام می‌دهند تا این موارد از روش‌های حضوری انجام گیرد، در نتیجه به دنبال کاهش هزینه‌های خود نیز هستند که برای این کاهش از روش‌های مختلفی استفاده خواهد کرد یکی از آن‌ها حضور در نمایشگاه‌ها است.

 


اجاره ویدیو وال و کاربردهای آندر نمایشگاه‌ها مدیران کسب‌وکار می‌توانند با استفاده از نمایشگرهای بزرگ نسبت به پخش تبلیغ خود اقدام نمایند اما هزینه‌ی یک نمایشگر باکیفیت شاید از هزینه‌های بازاریابی بیشتر بوده و در مدت کمتری نیز استفاده شود و در درازمدت مورداستفاده قرار نگیرد درنتیجه اجاره ویدیو وال یکی از بهترین گزینه‌های موجود است.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی

هزینه‌های اجاره ویدیو وال

با اجاره ویدیو وال شما می‌توانید در غرفه خود تبلیغات مخصوص به کسب‌وکار خود را باکیفیتی بالا پخش نمایید و هزینه‌ی اندکی برای آن پرداخت نمایید درنتیجه پس از پایان نمایشگر نیز می‌توانید کالا را باز گردنید.

اجاره ویدیو وال با هزینه‌های مختلفی انجام خواهد گرفت که این هزینه با توجه به جنس، کیفیت و شرایط و بودجه مشتری متفاوت است! کاربر و مشتری با هر هزینه‌ای می‌تواند نسبت به اجاره ویدیو وال اقدام نماید، درنتیجه می‌توان گفت اجاره ویدیو وال کار بسیاری از مدیران کسب‌وکار را راحت کرده و از هزینه‌های آن‌ها برای خرید نمایشگرهای گران‌قیمت کاسته است.

امروز پیام‌های متنی به‌ندرت استفاده‌شده و مردم نیز رغبتی نسبت به مطالعه آن‌ها ندارند اما در مقابل پیام‌های رسانه‌ای و تصویری بسیار فراگیرتر بوده و ناخودآگاه مردم را جذب خواهد کرد پس اجاره ویدیو وال می‌تواند نقش عمده‌ای در تبلیغات شما داشته باشد و می‌توانید از آن استفاده مفیدی در نمایشگاه داشته باشید.

با استفاده بررسی‌های انجام‌شده در بخش اجاره ویدیو وال شما نیز می‌توانید از گزینه‌های موجود در سایت ما استفاده کرده و بهترین گزینه را با توجه به بودجه در نظر گرفته خود انتخاب و نسب به اجاره ویدیو وال اقدام نمایید.