قبلی 1 بعدی

ویدئو وال

امروزه شما مانند گذشته نمی توانید بدون برندسازی انتظار داشته باشید که کالاهای تولیدتان در کمترین زمان به فروش برسد. شرکت های بزرگ و کوچک جهت برندسازی از روش های مختلفی استفاده می کنند و هزینه های زیادی را در بخش تبلیغات صرف می کنند. با توجه به رقابت فزاینده ای که بین شرکت ها وجود دارد شما بدون تبلیغات نمی توانید کاری از پیش ببرید. برای شروع کار بهتر است افرادی را که در زمینه تبلیغات فعال هستند استخدام کنید تا به کمک آن ها بتوانید تمدیدات لازم را در نظر بگیرید. بسیاری از شرکت ها با توجه به هزینه زیادی که در بخش بازاریابی و تبلیغات انجام می دهند به دنبال کاهش هزینه های خود هستند و برای این کار از روش های مختلفی استفاده می کنند که حضور در نمایشگاه یکی از این روش ها می باشد. نمایشگاه مکانی است که در آن شرکت ها بطور موقت کنار هم جمع می شوند تا بتوانند دستاوردهای خود را به دیگران نشان دهند. یکی از مشکلاتی که بسیاری از شرکت ها با دست به گریبان هستند این است که نمی دانند برای حضور در نمایشگاه باید چه اقداماتی انجام دهند. شما جهت حضور قوی در نمایشگاه نیاز به استفاده از ابزار مختلفی دارید. شما باید بلد باشید که بیشترین بهره وری را از هر وسیله تبلیغاتی به دست آورید. متاسفانه مشکل بسیاری از غرفه داران این است که نمی دانند در کجا و چگونه از یک وسیله تبلیغاتی استفاده کنند. یکی از این وسایل کاربردی ویدئو وال است. همانطور که می دانید امروزه پیام تصویری تاثیر بیشتری روی مخاطب دارد. مردم دیگر حوصله خواندن پیام های متنی تکراری را ندارند و به دنبال چیزهای جدید هستند. شما با استفاده از تصاویر جذاب می توانید هر مخاطبی را تحت تاثیر قرار دهید و به نوعی ذهن او را مشغول کنید فقط کافی است که سعی کنید از متدهای جدید استفاده کنید.

جهت استفاده از ویدئو وال در مکان های تجاری،نمایشگاه ها و یا هر مکان دیگری پیشنهاد ما به شما این است که به سایت کلاب رنتر مراجعه کنید تا از طریق این سایت بتوانید با کمترین هزینه ویدئو وال مناسب را اجاره کنید. از جمله مزایای اجاره از طریق کلاب رنتر این است که شما نیاز به مراجعه حضوری ندارید.

ویدئو وال را نمی توان یک نمایشگر دیواری نامید که ترکیبی از تعداد زیادی نمایشگر و یا تلویزیون می باشد که در کنار هم قرار گرفته اند و یک واحد بزرگ را تشکیل داده اند. ویدئو وال یک سیستم عریض و یکپارچه است. این وسیله قابلیت این را دارد که تمام وقت کار کند. ویدئو وال قادر است تصاویر ضبط شده را نیز نشان دهد.

با توجه به کارآیی گسترده ای که این وسیله دارد در قسمت های مختلف می توان از آن استفاده کرد به گونه ای که از این وسیله در سازمان ها و ارگان های مختلف استفاده می شود. به منظور تبلیغات نیز می توان از این وسیله در پاساژها،همایش ها، مکان های تفریحی و ... استفاده کرد.

تقریبا می توان گفت که امروزه ما توسط پیام های تصاویری که از اطراف دریافت می کنیم محاصره شدیم. در تبلیغات امروزه بیش از هر چیزی به تصاویر بصری اهمیت داده می شود. با توجه به تاثیر تصاویر بصری اکثر کسانی که در حوزه تبلیغات فعالیت می کنند سعی می کنند از این نوع پیام ها استفاده کنند تا بتوانند به این وسیله مخاطب را به سمت خود جذب کنند.

برخی از ویژگی های ویدئو وال عبارت است از:

امکان پخش هر نوع فایل صوتی و تصاویری در ویندور و یا اندروید،

قابلیت نصب صفحه نمایشگرها بر روی سطوح تخت،منحنی،زاویه دار به شکل مکعب و یا استوانه ای

امکان اتصال به انواع پروژکتورها و یا کامپیوتر و هر وسیله دیجیتال دیگر

و...

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید: