اجاره دوربین عکاسی

اجاره دوربین عکاسی در سایت کلاب رنتر برای شما عزیزان قابل انجام است. برای مشاهده محصولات کلیک کنید.


قبلی 1 بعدی

تجهیزات عکاسی

امروزه هنر عکاسی به دلیل پیشرفت هایی که در زمینه ساخت دوربین های دیجیتال به وجود آمده است توانسته است علاقمندان زیادی را به سمت خود جذب کند. دوربین عکاسی پس از گذشت دویست سال و بعد از عبور از فراز و نشیب های گوناگون به شکل امروزی و به صورت دیجیتال به دست ما رسیده است. عکاسی می تواند تبدییل به یک حرفه پرسود شود اگر عکاسان تجهیزات مناسب را در اختیار داشته باشند. امروزه دوربین های عکاسی دارای لوازم جانبی مختلفی هستند به گونه ای که شما برای عکاسی حرفه ای نیاز دارید که از این وسایل استفاده کنید. بسیاری در جامعه ما فکر می کنند که عکاسی تنها در ثبت تصویر خلاصه می شود. این فکر کاملا اشتباه است و متعلق به افرادی است که جهت تفریح عکاسی می کنند. اگر به دنبال این هستید که به یک عکاس حرفه ای تبدیل شوید باید سعی کنید که از وسایل جانبی مختلفی استفاده کنید. با توجه به اینکه قرار است شما در شرایط مختلف عکسبرداری کنید نیاز است که برای بالا بردن کیفیت عکس هایتان از وسایل گوناگونی استفاده کنید

سه پایه

سه پایه وسیله ای که تمام عکاسان از آن استفاده می کنند. عکاس حرفه ای و آماتور برای هر نوع عکاسی اعم از ورزشی،استودیو، پرتره و غیر پرتره نیاز به سه پایه مخصوص دارند. سه پایه عکاسی از هر لرزشی خودداری می کند و باعث می شود که دوربین ثابت در وضعیتی که هست قرار گیرد.

فلاش

بسیاری از عکاسان بنا به شرایط کاریشان مجبور می شوند که در شب و یا در مکان های تاریک عکس برداری کنند. حتی جهت عکاسی در آتلیه نیاز به نور ثابت است. در چنین حالتی فلاش و تجهیزات آن مهمترین وسیله می باشد.

لنز

لنزهای قابل عوض کردن معمولا امکان عکاسی از فواصل مختلف را فراهم می آورند. انتخاب لنزها به نوع کار و فاصله ی اشیا جهت عکاسی بستگی دارد.

کارت حافظه عکاسی

یکی از اجزای کاربردی و مهم دوربین های عکاسی دیجیتال کارت حافظه می باشد. کارت حافظه وظیفه ذخیره سازی عکس ها و فیلم ها را به عهده دارد.

کیف و یا کوله عکاسی

کیف و یا کوله یکی از وسایل جانبی ضروری برای هر عکاسی می باشد. بسیاری از عکاسان برای کار به مناطق مختلف می روند و جهت نگهداری از ارزشمندترین وسایل خود نیاز دارند که از کیف استفاده کنند. در هنگام خرید کیف و یا کوله به جنس آن توجه کنید و سعی کنید کیفی بخرید که ضد آب باشد.

ریموت کنترل

از ریموت کنترل برای جلوگیری از لرزش دوربین و کنترل آن استفاده می کنند. از ریموت کنترل بیشتر برای عکاسی طولانی مدت،شرایط کم نور و سلفی استفاده می کنند. البته از تایمر خود دوربین عکاسی نیز می توان به عنوان جایگزین ریموت کنترل استفاده کرد.

کیت تمیز کننده دوربین و لنز

جهت تمیز کردن قسمت های حساس دوربین عکاسی و همچنین لنز نیاز است که از ابزار مخصوصی که برای این کار تعبیه شده اند استفاده کنید. کیت تمیز کننده شامل دستمال،اسپری و... می باشد.

بند دوربین

از بند دوربین معمولا افرادی که می خواهند ظاهری متفاوت با دیگران داشته باشند استفاده می کنند. انواع مختلف این بندها در بازار وجود دارد که شما بسته به سلیقه خود می توانید هر کدام را خریداری نمایید.

هود لنز

یکی از وسایل کاربردی هود لنز می باشد. هود لنز روی لنز بسته می شود و کاربرد زیادی دارد. از جمله کاربردهای هود لنز به جلوگیری از انعکاس نور در لنز،حفاظت از لنز در برابر ضربه و... می توان اشاره کرد.

مزایای اجاره تجهیزات عکاسی

اگر به دنبال این هستید که عکاسی را به شکل حرفه ای و جدی دنبال کنید می توانید جهت تهیه تجهیزات عکاسی اقدام به اجاره این وسایل کنید برای این کار پیشنهاد ما به شما این است که از طریق کلاب رنتر اقدام کنید.