برای مشاهده ماشین های عروس محصولات بخش اجاره خودرو را مشاهده کنید.


قبلی 1 بعدی

ماشین عروس

در گذشته شکل عروسی ها بسیار متفاوت بود و شکل ساده تری داشت. امروزه شرایط کاملا تغییر کرده است به گونه ای که مردم از تجهیزات مختلفی در عروسی های خود استفاده می کنند. عروس و دامادها اهمیت ویژه ای به جشن عروسی خود می دهند و سعی می کنند آن را به گونه ای برگزار کنند که در یادها بماند. شما به عنوان برگزار کننده جشن عروسی قبل از هر چیزی بهتر است لیستی از وسایل مورد نیاز خود تهیه کنید. این کار به شما کمک می کند که چیزی را فراموش نکنید. یکی از وسایل مهم در جشن عروسی ماشین عروس می باشد. ماشین عروسی یک خودرو تزئین شده است که داماد با آن عروس را به خانه می برد. یکی از رسوم قدیمی در جشن عروسی ها این بود که به وسیله مرکبی چهارپا عروس را به خانه داماد می بردند. امروزه شرایط کاملا تغییر کرده است. در بسیاری از مناطق کشور مردم سعی می کنند که رسم و رسوم خود را حفظ کنند و به نوعی این رسومات را زنده نگه دارند.

همه عروس و دامادها دوست دارند که تشریفات عروسی شان تکمیل باشد از این رو دوست دارند که سوار یک ماشین گران قیمت شوند. بسیاری از زوج های جوان ماشین لوکس ندارند و یا هیچ ماشینی ندارند که بتوانند از آن استفاده کنند.

جهت تهیه ماشین پیشنهاد ما به شما این است که از طریق مراکز معتبر اقدام به اجاره ماشین کنید. اگر قرار است ماشین را به صورت ساعتی اجاره کنید بهتر است که بیشتر از مدت زمان برنامه ریزی شده آن را اجاره کنید تا با تاخیر احتمالی عکاس، آرایشگاه و یا هر چیز دیگر دچار استرس تحویل دادن ماشین نشوید.

بسیاری از زوج های جوان دوست دارند که متفاوت از بقیه باشند به این منظور ترجیح می دهند که در جشن عروسی خود از ماشین های قدیمی و کلاسیک استفاده کنند. اگر قصد اجاره ماشین های کلاسیک و به نوعی عهد بوقی را دارید باید این نکته را به شما یادآوری کنیم که بسیاری از زوج های جوان به دلیل خراب شدن این ماشین ها دچار مشکل شده اند.

اگر لباس عروس بسیار بلند است ترجیحا بهتر است از یک ماشین جادار استفاده کنید تا لباس عروس چروک نشود. جهت تزئین ماشین عروس بهتر است از گل های برجسته و بزرگ استفاده کنید زیرا ماشین را زیباتر می کنند. هنگامی که جهت تزئین ماشین را به گلفروشی می برید باید به این نکته توجه داشته باشید که رنگ ماشین غالبا باید مخالف رنگ گل هایی باشد که جهت  تزئین از آن ها استفاده می شود. مثلا اگر ماشین سفید باشد نباید آن را با گل های سفید تزئین کنید. اگر ماشین شما سیاه است بهتر است ترجیحا فقط از گل های سفید استفاده نکنید.

معمولا هر کدام از گل فروش ها بسته به ایده و خلاقیتشان تزئین خاصی را انجام می دهند.در تزئین ماشین عروس بهتر است که به جای خرج های اضافی به دنبال این باشید که از ایده های جدید استفاده کنید.

ماشین عروس معمولا بیش از هر چیری خودنمایی می کند و این مساله باعث می شود که زوج های جوان حساسیت زیادی در انتخاب ماشین عروسی به خرج دهند. جهت تهیه ماشین عروسی لازم نیست که هزینه زیادی را متحمل شوید. جهت اجاره ماشین مناسب پیشنهاد ما به شما این است که از طریق سایت کلاب رنتر اقدام کنید. کلاب رنتر یکی از مراکز معتبر جهت اجاره ماشین عروس می باشد. قیمت اجاره نیز بسیار مناسب است و شما لازم نیست که برای اجاره هزینه زیادی را بپردازید از طرف دیگر تمام سفارش ها نیز اینترنتی است و این مساله تا حد زیادی کار شما را راحت می کند.

شرایط اجاره خودرو

برای اجاره خودروی عروس علاوه بر کارت ملی ضمانت نامه ای به صورت چک یا سفته به ارزش دویست میلیون تومان از مشتری دریافت می‌شود و قرارداد رسمی بین دو طرف منعقد می‌شود. تمامی خودرو های عروس دارای بیمه بدنه هستند و تخفیف ویژه ای برای گل آرایی به مشتریان عرضه می‌شود.