قبلی 1 بعدی

لوازم سرمایشی و گرمایشی

همه افرادی در فصل تابستان فضای خانه خود را سرد نگه می دارند و در فصل تابستان فضای خانه را گرم می کنند. در گذشته مردم جهت خنک کردن و حتی گرم کردن خانه های خود با مشکلات عدیده ای روبه رو بودند و برای این کار از روش های ابتدایی استفاده می کردند. امروزه شرایط با گذشته متفاوت است به گونه ای که دیگر نیازی نیست جهت گرم کردن فضای خانه از نفت و یا زغال سنگ استفاده کرد البته بسیاری از مناطق هنوز گاز ندارند از این رو از ساده ترین وسایل جهت گرم کردن خانه خود استفاده می کنند.

امروزه لوازم سرمایشی و گرمایشی بسیار متنوع شده اند به گونه ای که شما از هر کدام می توانید بر حسب نیاز خود استفاده کنید. اگر به بازار بروید با انواع وسایل سرمایشی و گرمایشی روبه رو خواهید شد. تنوع محصولات در بسیاری از موارد انتخاب را برای خریداران سخت می کند. جهت خرید این تجهیزات نمایشگاهی بهتر است شرایط منزل و یا محیطی که می خواهید در آن از این وسایل سرمایشی و گرمایشی استفاده کنید در نظر بگیرید تا بتوانید بعدا بر اساس نیاز خود وسیله مناسب را انتخاب کنید.

بخاری

در بسیاری از خانه ها خانواده ها جهت گرم کردن خانه از بخاری استفاده می کنند. بخاری ها فقط یک دریچه گرمایی کوچک دارند به همین دلیل است که بخاری ها می توانند تنها یک اتاق را گرم کنند. اگر درب ورودی و خروجی اتاق باز بماند امکان جابه جایی هوای گرم بین دو یا چند اتاق وجود دارد. سوخت بخاری می تواند گاز و یا پروپان باشد. هر بخاری باید مجهز به یک دودکش باشد تا گاز حاصل از احتراق را از محیط دور کند. رعایت اصول ایمنی هنگام نصب دودکش امر مهمی می باشد زیرا در بسیاری از موارد سهل انگاری باعث مرگ افراد شده است.

شومینه

شومینه یکی دیگر از وسایل گرمایشی می باشد. در بسیاری از خانه ها از آن به عنوان وسیله تزئینی استفاده می شود. شومینه ها در دو نوع گازی و چوبی وجود دارند. شومینه قادر است جریان گرمایی ایجاد کند اما بازده آن پایین است. بیشتر انرژی گرمایی تولیدی توسط شومینه هدر می رود. اگر شومینه با شیشه های مناسب عایق بندی شده باشد و یک سیستم دودکش مناسب داشته باشد می تواند گرمای  بیشتری ایجاد کند.

کولر آبی

کولر آبی یکی از وسایلی است که از آن در فصل تابستان استفاده می شود البته امروزه استفاده از کولر آبی کمتر شده است و مردم بیشتر از کولر گازی استفاده می کنند. در مناطق گرم و خشک بیشتر از کولر آبی استفاده می شود. قیمت کولر آبی از کولر گازی کمتر است.

همانطور که می دانید چه در روزهای گرم و چه در روزهای سرد مردم بر حسب نیاز خود جشن ها و مراسم های مختلفی برگزار می کنند. بسیاری از سالن ها مجهز به وسایل سرمایشی و یا گرمایشی مناسب نیستند. با توجه به اینکه قرار است در مراسم شما افراد زیادی حضور یابند شما باید وسایل راحتی آن ها را فراهم بیاورید برای این کار باید از وسایل سرمایشی و گرمایشی مناسب استفاده کنید. با توجه به اینکه برای زمان محدود از این وسایل استفاده می شود بهتر است که به جای خرید این وسایل اقدام به اجاره آن ها کنید.

جهت اجاره وسایل سرمایشی و گرمایشی می توانید از طریق سایت کلاب رنتر اقدام کنید. اینم سایت انواع وسایل را در اختیارتان قرار می دهد. قیمت اجاره این وسایل بسیار مناسب است و لازم نیست جهت استفاده از این وسایل هزینه زیادی بپردازید. تمام سفارش ها از طریق کلاب رنتر اینترنتی است و شما جهت اجاره نیاز نیست که مراجعه حضوری داشته باشید.

کولر گازی

کولر گازی یکی از انواع کولرها می باشد. کولر گازی یک وسایل سرمایشی است که در مکان های مختلف کاربرد دارد. کولرهای گازی انواع مختلفی دارد که هریک از آنها توان مشخصی دارند. شما باید با توجه به مساحت و موقعیت محیط کولر گازی مناسب را اجاره کنید.شرکت ها و برندهای مختلفی کولر گازی تولید می کنند. از تفاوت های این برندهای علاوه بر مشخصات فنی می توان به تفاوت قیمت نیز اشاره کرد.

برخی از کولرهای گازی دارای تایمر می باشند و می توان از آن ها استفاده کرد. قدرت سرمایشی و همچنین میزان برق مصرفی در انواع کولرها متفاوت است. یکی از نکات منفی کولرهای گازی مصرف برق بالای آنها است که باعث افزایش قیمت قبض برق شما خواهد شد. هنگام اجاره کولرهای گازی یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشت میزان برق مصرفی کولر و قدرت آن است.

یکی انواع کولرهای گازی، کولر های ایستاده گازی هستند. این کولر ها روی زمین قرار می گیرند و به جایی متصل نمی شوند. مزیت این کولرها قابل حمل بودن آن ها است و می توان در محیط های مختلف آن ها را جابه جا کرد. کولر های گازی دیواری نوع دیگری ز کولرهای گازی هستند که روی دیوار نصب می شود و جابه جایی آن ها آسان نیست.

کولرهای گازی توان های متفاوتی دارند که هریک قابلیت خنک کردن مساحت معینی از محیط را دارند. هنگام اجاره کولر گازی باید به این موضوع توجه داشت. زیرا اگر توان کولر شما نسبت به مساحت محیط کمتر باشد کولر قدرت خنک کردن محیط شما را ندارد.اجاره کولر از سایت کلاب رنتر به صرفه می باشد و هزینه های شما را کاهش می دهد. شما می توانید با کمک گرفتن از مشاورین حاضر در مجموعه کلاب رنتر بهتر انتخاب را در اجاره کولر داشته باشید.