اجاره استند لمسی

اجاره کیوسک و استند لمسی در سایت کلاب رنتر برای شما عزیزان قابل انجام است .برای مشاهده محصولات کلیلک کنید.


قبلی 1 بعدی

کیوسک لمسی

همانطور که می دانید تصویر بیش از هر چیز دیگری در ذهن می ماند با توجه به این موضوع در تبلیغات امروزه سعی می شود که بیشتر از تصاویر استفاده می شود. جهت ارائه تصاویر گیرا و با کیفیت نیاز است که از جدیدترین تجهیزات استفاده شود. شما بدون استفاده از ابزار مناسب نمی توانید انتظار داشته باشید که تبلیغتان موثر واقع شود. یکی از وسایل کاربردی در حوزه تبلیغات کیوسک لمسی است. از کیوسک لمسی با استفاده از صفحات نمایش 17 تا 80 برای پخش محتوای چند رسانه ای استفاده می شود. از کیوسک لمسی اکثرا در محل های شلوغ و پرتردد استفاده می شود. استند لمسی با ارائه تصاویر چشم انداز، ویدئو های مرتبط و محتوای پویا قادر است که عامل موثری در جذب،اطلاع رسانی،مسیریابی و... باشد. این دستگاه دارای انعطاف پذیری بالا است به گونه ای که مخاطب به راحتی می تواند با آن ارتباط برقرار کند.

کیوسک لمسی  قادر است که محتوای دیداری جذابی جهت جذب مشتری ایجاد کند. تجهیزات کمی هستند که قادر باشند این خاصیت ربایندگی را ایجاد کنند. اگر کیفیت تصاویر و راحتی کار با این وسیله بیشتر باشد به همان میزان مشتری تمایل بیشتری دارد تا با این وسیله کار کند.

تحقیقات انجام گرفته نشان می دهد که مشتریان معتقد هستند که با استفاده از کیوسک لمسی قادر هستند که جزئیات بیشتری از محصولی را که می خواهند، ببینند.

کسب و کارهایی که برای ارائه محصول از تجهیزات تصویری استفاده می کنند معمولا به همان میزان اشتیاق بیشتری در خریدار ایجاد می کنند که این باعث فروش بیشتر می شود.

اطلاعاتی که از راه دیداری به مخاطب منتقل می شود معمولا بهتر در ذهن می ماند.

مزایای استفاده از کیوسک اطلاع رسانی:

استفاده در تبلیغات جهت جذب مشتری بیشتر

همانطور که می دانید کیوسک های لمسی قادر هستند که اطلاعات زیادی درمورد یک محصول بدهند. همین موضوع باعث شده است که در بسیاری از نمایشگاه ها از این وسیله استفاده شود. از طرف دیگر بعد از این لازم نیست غرفه دار وقت زیادی را صرف توضیح راجع به محصول کند.

استفاده آسان

استفاده از کیوسک لمسی راحت است به گونه ای که مخاطب بدون اتلاف وقت در کمترین زمان می تواند اطلاعات کاملی راجع به محصول بدست آورد. از طرف دیگر با توجه به ساختاری که کیوسک های لمسی دارند بسیاری به دنبال کار با این وسیله هستند.

جهت معرفی محصول به مخاطب لازم نیست که راجع به آن توضیح دهید بهتر است که آن را به مخاطب نشان دهید و برای این کار می توانید از کیوسک لمسی استفاده کنید.

سرگرم کننده و هیجان آور

تجربه کار با کیوسک لمسی هیجان آور و سرگرم کننده است همین مسئله باعث می شود که مخاطب تمایل بیشتری پیدا کند تا با این وسیله کار کند. با توجه به این موضوع در نمایشگاه ها بهتر است از این وسیله استفاده شود.

با توجه به کاربرد بالای  کیوسک لمسی جهت اجاره این وسیله با قیمت مناسب می توانید از طریق سایت کلاب رنتر اقدام کنید.