اجاره کانتر و پاپ آپ، اجاره استند ، اجاره رول آپ و اجاره سازه های نمایشگاهی مشابه در سایت کلاب رنتر برای شما عزیزان قابل انجام است. کلاب رنتر سایت اجاره آنلاین - اجاره تخته پاک کن


قبلی 1 بعدی

اجاره تجهیزات نمایشگاهی و تخته وایت برد

تهیه تجهیزات نمایشگاهی برای برگزاری نمایشگاه ها و همایش ها از مهم ترین قسمت آماده سازی هر نمایشگاهی است. تحهیزات نمایشگاهی انواع مختلفی دارد که خرید آن ها هزینه های بالایی دارد و اصلا به صرفه نمی باشد. حتی در بعضی مواقع شرکت ها و یا افراد به علت نداشتن بودجه کافی برای خرید تجهیزات از تهیه آن ها باز می مانند.

مجموعه های مختلفی برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی وجود دارند که محصولات مورد نیاز را برای اجاره در سایت خود قرار داده اند. یکی از سایت های اجاره کالا، سایت کلاب رنتر است. این سایت از جامع ترین و کامل ترین سایت های اجاره کالا می باشد. شما می توانید با ثبت نام در سایت اجاره کالا هر زمان که خواستید محصول مورد نظرتان را انتخاب کرده و اجاره نمایید.

یکی از تجهیزات نمایشگاهی که در برگزاری انواع نمایشگاه ها و همایش ها و کارگاه های مختلف نیاز است، تخته وایت برد می باشد. تخته وایت برد انواع مختلفی دارد که هر یک از آنها ویژگی هایی دارد. شما می توانید با توجه به محیطی که در آن قرار دارید و باتوجه به نیازتان تحت وایت برد مورد نظر را اجاره کنید.

اجاره تخته وایت برد چرخدار

تخته وایت برد چرخدار برای اجاره در مراکز آموزشی، ادارات، محل های برگزاری کارگاره ها و ... استفاده می شود. جنس صفحه سفید رنگ این نوع تخته وایت برد از فرمیکای خارجی است. دور صفحه سفید رنگ تخته یک قاب با قطر 16 میلی متری وجود دارد. که از جنس آلومینیوم می باشد. پایه این نوع تخته وایت برد از جنس فلز آهن می باشد که وزن نسبتا سنگینی دارد.

 تخته وایت برد چرخدار از دولایه نئوپان یا ام دی اف یا سه لایه ساخته شده است. این جنس باعث مقاومت تخته می شود. تخته جایی برای قرار دادن ماژیک و تخته پاک کن دارد.

اجاره تخته وایت برد بدون پایه

این نوع از تخته های وایت برد روی دیوار قرار داده می شوند. سایز تخته وایت بردی که در سایت کلاب رنتر برای اجاره قرار داده شده است برابر ۹۰×۱۲۰ است. جنس صفحه این نوع تخته وایت برد از فرمیکای خارجی است. دور صفحه سفید رنگ تخته یک قاب با قطر 16 میلی متری وجود دارد. که از جنس آلمینیوم است. جای ماژیک و قلاب آویز در این تخته ها وجود دارد.

اجاره تخته وایت برد به همراه پایه

تخته وایت برد پایه دار از تجهیزات پرکاربرد در انواع جلسات، همایش ها، دوره ها و کلاس های آموزشی محسوب می شود. اجاره تخته وایت برد باعث می شود برای برگزاری یک کلاس یا جلسه و یک همایش یک روزه لازم نباشد تخته وایت برد را خریداری کنید و هزینه زیادی برای آن بپردازید. اجاره تخته وایت برد باعث می شود در هزینه های شرکت، موسسه آموزشی و یا یک فرد صرفه جویی شود.

پایه دار بودن این مدل از تخته وایت برد ها یک مزیت بزرگ به حساب می آید. زیرا حرکت و حمل آن را بسیار آسان می کند. ابعاد تخته وایت برد پایه دار برابر با  90*120 است. صفحه ی سفید رنگی که برای نوشتن طراحی شده است از جنس آلمینیوم می باشد.

این نوع تخته وایت برد از جنس فرمیکای خارجی ساخته شده است و پاک کردن ماژیک روی آن آسان می باشد.  نیاز نیست که برای تمیز کردن و سفید کردن تخته از الکل استفاده کنید.قابی که دور تخته قرار دارد یک قاب از جنس آلمینیوم با قطر 16 میلی متری است. وجود این قاب نازک در طراحی تخته وایت برد باعث شده است جابه جایی آن آسان باشد.جنس اصلی بدنه از نئوپان دو لایه و یا در برخی مدل ها از ام دی اف سه لایه است. استفاده از این مواد برای ساخت بدنه اصلی تخته وایت برد باعث می شود تا حدودی در برابر ضربه مقاوم باشند.  یک جای ماژیک و یک حلقه برای آویزان کردن تخته نیز وجود دارد.

پایه تخته وایت برد باید به گونه ای باشد که حرکت و حمل و نقل آن راحت باشد و به گونه ساخته شده باشد که محکم بوده و نشکند. زیرا شکسته شدن و یا خراب شدن پایه های تخته وایت برد به معنای از دست رفتن یکی از مهم ترین ویژگی های این محصول می شود.

جنس پایه های تخته وایت برد از فلز آهن می باشد که وزن نسبتا سنگینی دارد. وزن سنگین آن به علت حفظ تعادل تخته وایت برد است.