قبلی 1 بعدی


امروزه  تلویزیون های شهری یا ویدئو وال ها کاربرد فراوانی در سطح شهرها پیدا کرده اند. در هر شهر بزرگ و کوچکی قدم بگذارید، حتمأ یکبار این  تلویزیون ها را در گوشه و کنار شهر خواهید دید. این ویدئو وال ها صفحات بزرگی هستند که از دیودهای نوری (LED) ساخته شده اند. شرکت ما هم در راستای بهره مندی شهر از این  تلویزیون ها، اقدام به اجاره دادن  تلویزیون شهری می کند.از این  تلویزیون شهری می توان در سطح شهر، مکان های اداری و تجاری استفاده کرد. همچنین این  تلویزیون ها بیشتر در زمینه تبلیغات، اطلاع رسانی و پخش آگهی ها کاربرد دارند. برای اجاره ی  تلویزیون شهری بهتر است برخی موارد را در نظر بگیرید. ما در این زمینه به شما اطلاعات مفیدی خواهیم داد. با ما همراه باشید.


مواردی مهم هنگام اجاره تلویزیون شهری

برای اجاره  تلویزیون شهری بهتر است به مکان و موقعیت قرار گرفتن این  تلویزیون دقت کرده و سپس اقدام به اجاره آن کنید. موارد زیر را حتمأ بررسی کنید :

* تلویزیون اگر در سطح شهر می باشد بهتر است ضد آب باشد، در برابر نور خورشید شفاف باشد.

*ضد ضربه باشد.

*از قطعات خوب و با کیفیت استفاده شده باشد.

*سایز و اندازه بر اساس نیاز و محیط تنظیم شود.


شرکت ما از بهترین و با کیفیت ترین  تلویزیون های شهری بهره مند است. از آنجایی که خریدن  تلویزیون های شهری یا ویدئو وال ها کار بسیار هزینه بر و غیرمعقولی است، لذا شرکت ها و سازمان ها می توانند اجاره  تلویزیون شهری را در دستور کار خود قرار داده و بررسی کنند. مطمئنأ اجاره کردن این  تلویزیون ها از هر لحاظ اعم از مالی ، تبلیغاتی و ... برای نهادهای مختلف به صرفه است.

شرکت ما یکی از بهترین مراکزی است که می توانید به آن اعتماد کنید و به اجاره  تلویزیون شهری اقدام کنید. همچنین می توانید از متخصصان ما در این زمینه مشاوره بگیرید. برای اجاره  تلویزیون شهری پس از مطرح کردن موقعیت و محیط نصب با مشاوران ما مشورت کنید تا آنها بهترین پیشنهادات را برای نوع و مدل  تلویزیون شهری به شما ارائه دهند.

شرکت ما برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی و تبلیغاتی، از  تلویزیون شهری گرفته تا نورپردازی های مختلف و سایر کالاها در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد.


مزایای اجاره تلویزیون شهری

 

حفظ پرستیژ کاری : جهت حفظ پرستیژ کاری، استفاده از  تلویزیون های شهری و ویدئو وال ها در سمینارها،کنفرانس ها، نمایشگاه ها و همایش ها بسیار موثر است.

جذابیت : استفاده از افکت های نوری، افکت های رنگی پس زمینه و نورپردازی ،جلوه ای خاص به مراسم شما می بخشد  و مراسم شما را جذاب تر و زیباتر می کند.

پخش آنلاین : از جذابیت ها و مزایای استفاده از  تلویزیون شهری می توان به پخش آنلاین تصاویر و ویدئو های مورد نیاز شما، همچنین آگهی و تبلیغات مورد نظر شما اشاره کرد.

تبلیغات و اسپانسر : بهترین روش برای اسپانسرها جهت معرفی و برندینگ اجاره  تلویزیون های شهری و LED می باشد.

پشتیبانی : شرکت ما با پرسنلی مجرب و کاردان و با تجهیزات کامل در کوتاه ترین زمان ممکن جهت نصب و راه اندازی  تلویزیون شهری و برگزاری بی نقص مراسم شما اقدامات لازم را بعمل می آورند.

صرفه جویی در هزینه ها : این مزیت اجاره  تلویزیون شهری امری ثابت شده است. با این روش دیگر نیاز به کنار هم چیدن مانیتورهای متعدد نیست. همچنین با نمایش تبلیغات شرکت های مختلف در هزینه ها صرفه جویی کنید.

بیایید نیم نگاهی به آمار و ارقام  تلویزیون های شهری هم داشته باشیم.

طبق آمار هفتاد و سه درصد مصرف کنندگان، خرید از مراکز تجاری را ترجیح می دهد که مجهز به نمایشگرهای بزرگ شهری باشد.

همچنین پنجاه و دو درصد مشاهده کنندگان آگهی های تلویزیون شهری، قادرند آن را مجددأ به یاد بیاورند.

سی وسه درصد از عابرین در کنار نمایشگرهای  تلویزیون شهری می ایستند و تبلیغات آن را تماشا می کنند. برای مشاهده پیام های در حال پخش مکث می کنند. همچنین این رسانه احتمال خرید را تا سی وهفت درصد افزایش می دهد.

 تلویزیون های شهری آگهی مردم از یک برند و به خاطر سپردن آن را تا چهل و هشت درصد افزایش می دهد. همچنین طبق آمار این رسانه احتمال خرید مجدد از مراکز تجاری و یا یک برند را تا سی و سه درصد افزایش می دهد.

لذا  تلویزیون های شهری و خارج از سالن این روزها مورد استفاده و استقبال بسیاری از کسب و کارها، سازمان ها و مراکز تجاری قرار گرفته است. شرکت ما اقدام به اجاره دادن انواع  تلویزیون های شهری و ویدئو وال شهری با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت می کند. کیفیت، تخصص و تجربه سه عامل مهم موفقیت شرکت ما می باشد. این سه عامل از مزیت های شرکت ما در مقابل سایر شرکت ها است. چرا که داشتن تخصص و تجربه در کنار محصولات با کیفیت، ارائه خدمات عالی را تضمین می کند.شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید: