اجاره تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری داخل سالن و خارج از سالن با کیفیت تصویر بالا و قیمت من....


قبلی 1 بعدی

امروزه  تلویزیون های شهری یا ویدئو وال ها کاربرد فراوانی در سطح شهرها پیدا کرده اند. در هر شهر بزرگ و کوچکی قدم بگذارید، حتمأ یکبار این  تلویزیون ها را در گوشه و کنار شهر خواهید دید. این ویدئو وال ها صفحات بزرگی هستند که از دیودهای نوری (LED) ساخته شده اند. شرکت ما هم در راستای بهره مندی شهر از این  تلویزیون ها، اقدام به اجاره دادن  تلویزیون شهری می کند.از این  تلویزیون شهری می توان در سطح شهر، مکان های اداری و تجاری استفاده کرد. همچنین این  تلویزیون ها بیشتر در زمینه تبلیغات، اطلاع رسانی و پخش آگهی ها کاربرد دارند. برای اجاره‌ی  تلویزیون شهری بهتر است برخی موارد را در نظر بگیرید. ما در این زمینه به شما اطلاعات مفیدی خواهیم داد. با ما همراه باشید.

 اجاره تلویزیون

مجموعه خدماتی کلاب رنتر در نظر دارد با پیاده سازی ایده اجاره دادن تجهیزات نمایشگاهی از جمله اجاره تلویزیون شهری گام مهمی در بهبود تبلیغات شرکت های مختلف بردارد.

همانطور که همه ما می‌دانیم، تبلیغات نقش بی نظیری در موفقیت در عرضه و فروش و رونق کسب و کارهای مختلف دارد. حال این تبلیغات ممکن است به شیوه های مختلف انجام شود. یکی از راه های نمایش محصول و معرفی برند مورد نظر شما، شرکت در نمایشگاه ها و همایش های مختلف است  و برای شرکت در نمایشگاه اجاره تلویزیون شهری لازم است.

شرکت در یک نمایشگاه نیازمند برنامه ریزی منظم و دقیق و فراهم کردن مجموعه ای از اسباب و وسایلی است که معمولا در یک غرفه نیاز است. در این راستا کلاب رنتر مصمم شده است به یاری غرفه داران بشتابد. چگونه؟ با عرضه هر آن چه که برای رونق گرفتن و به چشم آمدن یک غرفه نیاز است.

مطمئنا اگر به عنوان یک فرد عادی در یک نمایشگاه شرکت کرده باشید، بی تفاوت از کنار غرفه هایی که سعی در جذب مشتری می‌کنند رد نمی‌شوید و حتما نگاهی به محصولات و تبلیغات آن ها خواهید داشت و حتی شاید دکوراسیون و نحوه استقبال از مهمانان توجه شما را به خود جلب کند. در مقابل شاید غرفه های سوت و کور و بدون تبلیغات و یا دکوراسیون معمولی را حتی ندیده باشید! اینجاست که کلاب رنتر وارد ماجرا می‌شود.

مجموعه خدماتی کلاب رنتر با عرضه مجموعه وسیعی از اسباب و وسایل مورد نیاز برای برگزاری مراسمات مختلف از جمله اسبابی که برای یک غرفه نیاز است، کار را برای غرفه داران بسیار راحت تر نموده است. علاوه بر همه این‌ها کلیپ ها و عکس های تبلیغاتی و آموزشی که برای نمود کار شما بسیار ارزشمند است، نیاز به یک نمایشگر برای نشان دادن به بازدید کنندگان خواهد داشت. از این رو کلاب رنتر فکر اینجای کار را هم کرده است. با اجاره دادن انواع نمایشگرهای با ابعاد و کیفیت های متنوع و با قیمت های بسیار مناسب. پس شما می‌توانید با اجاره تلویزیون شهری از شرکت در نمایشگاه بیشترین استفاده را ببرید.

پیش از این شاید نیاز بود که برای برگزاری یک نمایشگاه چند روزه یک تلویزیون خریداری می‌کردید. تلویزیونی که شاید تا مدت ها بعد بدون استفاده بود. اما امروزه با صرف هزینه های بسیار پایین تر می‌توانید هر بار هر نمایشگری را که مد نظر دارید، انتخاب کنید و از نتیجه کار لذت ببرید! به طور کلی می‌توان گفت اجاره لوازم مورد نیاز برای برگزاری غرفه های چند روز در یک نمایشگاه نه تنها از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه خواهد بود، بلکه می‌تواند با باز گذاشتن دست شما در انتخاب انواع اسباب اجاره، در نمایش کسب و کار شما بسیار موثرتر نیز باشد. پس معطل نکنید و با اجاره تلویزیون شهری چند گام از رقبا فاصله بگیرید.


مواردی مهم هنگام اجاره تلویزیون شهری

برای اجاره  تلویزیون شهری بهتر است به مکان و موقعیت قرار گرفتن این  تلویزیون دقت کرده و سپس اقدام به اجاره آن کنید. موارد زیر را حتمأ بررسی کنید :

  • تلویزیون اگر در سطح شهر می باشد بهتر است ضد آب باشد، در برابر نور خورشید شفاف باشد.
  • ضد ضربه باشد.
  • از قطعات خوب و با کیفیت استفاده شده باشد.
  • سایز و اندازه بر اساس نیاز و محیط تنظیم شود.

اجاره تلویزیون شهری


شرکت ما از بهترین و با کیفیت ترین  تلویزیون های شهری بهره مند است. از آنجایی که خریدن  تلویزیون های شهری یا ویدئو وال ها کار بسیار هزینه بر و غیرمعقولی است، لذا شرکت ها و سازمان ها می توانند اجاره  تلویزیون شهری را در دستور کار خود قرار داده و بررسی کنند. مطمئنأ اجاره کردن این  تلویزیون ها از هر لحاظ اعم از مالی ، تبلیغاتی و ... برای نهادهای مختلف به صرفه است.

شرکت ما یکی از بهترین مراکزی است که می توانید به آن اعتماد کنید و به اجاره  تلویزیون شهری اقدام کنید. همچنین می توانید از متخصصان ما در این زمینه مشاوره بگیرید. برای اجاره  تلویزیون شهری پس از مطرح کردن موقعیت و محیط نصب با مشاوران ما مشورت کنید تا آنها بهترین پیشنهادات را برای نوع و مدل  تلویزیون شهری به شما ارائه دهند.

شرکت ما برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی و تبلیغاتی، از  تلویزیون شهری گرفته تا نورپردازی های مختلف و سایر کالاها در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد.

مزایای اجاره تلویزیون شهری

امروزه استفاده از تلویزیون های شهری برای تبلیغات شرکت ها، کارخانه ها و حتی شهرداری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. حضور تلویزیون های شهری در سطح خیابان ها، مراکز خرید و نمایشگاه ها بسیار محسوس است. بسیاری از افراد هستند که می ایستند و تبلیغ هایی که در تلویزیون های شهری به نمایش گذاشته می شود را تماشا می کنند. این موضوع نشان از اهمیت تلویزیون های شهری و مزیت آن ها می باشد.

قیمت تلویزیون های شهری بسیار بالا است و هزینه زیادی را برای افراد و گروه های مختلف به همراه دارد. اجاره تلویزیون های شهری برای تبلیغات بسیار مقرون به صرفه است و شرکت ها می توانند، تلویزیون های شهری را به تعداد روز مشخصی که نیاز دارند از سایت کلاب رنتر اجاره کنند و تبلیغات خود را انجام دهند.

اجاره تلویزیون های شهری علاوه بر قیمت مناسب مزیت هایی دیگری نیز دارند، که باعث شده است امروزه طرفداران تلویزیون های شهری افزایش یابد.استفاده از تلویزیون های شهری در همایش ها، سمینار ها و کنفرانس های مختلف برای ارائه کار و یا تبلیغات باعث جلب نظر مخاطبان می شود و پرستیژ کاری خوبی را برای شرکت به همراه دارد. علاوه براین باعث می شود مخاطبین با کار آن مجموعه بیشتر و بهتر آشنا شوند و اطلاعات لازم را کسب کنند.

در تلویزیون های شهری از نورپردازی و افکت های ویژه ای برای نمایش تصاویر استفاده می شود که این موضوع باعث دو چندان شدن زیبایی تصویر و جلب توجه بازدیدکنندگان می گردد.

یکی دیگر از مزایایی که اجاره تلویزیون های شهری دارند قابلیت پخش آنلاین این تلویزیون ها است، که بسیار کاربردی می باشد.از مزیت های اجاره تلویزیون های شهری از سایت کلاب رنتر می توان به پشتیبانی آن اشاره کرد که این موضوع بسیار حائز اهمیت است. پرسنل باتجربه و کاردان در مجموعه کلاب رنتر حضور دارند و کار نصب و تنظیمات تلویزیون های شهری را بعد از اجاره انجام می دهد. همچنین اگر در طول مدت کرایه تلویزیون شهری، تلویزیون دچار مشکل شود پرسنل ما در محل حضور پیدا می کنند و مشکل به وجود آمده را برطرف می کنند.

شما می توانید با مراجعه به سایت کلاب رنتر و درخواست مشاوره از مشاورین این مجموعه بهترین تلویزیون شهری را که مناسب با نیاز شماست با کمترین هزینه و به تعداد روز مشخص اجاره کنید

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید: