اجاره تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری داخل سالن و خارج از سالن با کیفیت تصویر بالا و قیمت من....

اجاره تلویزیون شهری عقدی است که کرایه گیرنده، در برابر تلویزیون شهری که به مدت معین در اختیار می گیرد، مبلغی را برای در خدمت گرفتن آن کالا به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و ... به کرایه دهنده می پردازد.البته سپردن مدرک معتبر که ضامنی باشد برای برگرداندن کالا، یک امر ضروری است.

تلویزیون شهری یا ویدئو وال نمایشگرهایی در ابعاد بزرگ هستند که بیشتر در معابر برای تبلیغات تجاری، کنار چهار‌راه‌ها، اتوبان‌ها، بزرگراه‌ها، پارک‌ها و استادیوم‌های ورزشی بر روی دکل‌های بزرگی نصب شده و به صورت کاملا رنگی تصاویر ویدیویی را پخش می کنند،دیده اید.تلویزیون شهری از پیوستن اجزای کوچکتر که پنل یا ماژول نام دارند ساخته میشود.


شرکت ما از بهترین و با کیفیت ترین  تلویزیون های شهری بهره مند است. از آنجایی که خریدن  تلویزیون های شهری یا ویدئو وال ها کار بسیار هزینه بر و غیرمعقولی است، لذا شرکت ها و سازمان ها می توانند اجاره  تلویزیون شهری را در دستور کار خود قرار داده و بررسی کنند. مطمئنأ اجاره کردن این  تلویزیون ها از هر لحاظ اعم از مالی ، تبلیغاتی و ... برای نهادهای مختلف به صرفه است.

شرکت ما یکی از بهترین مراکزی است که می توانید به آن اعتماد کنید و به اجاره  تلویزیون شهری اقدام کنید.برای این منظور در دسته اجاره تجهیزات نمایشگاهی این محصول را اجاره کنید. همچنین می توانید از متخصصان ما در این زمینه مشاوره بگیرید. برای اجاره  تلویزیون شهری پس از مطرح کردن موقعیت و محیط نصب با مشاوران ما مشورت کنید تا آنها بهترین پیشنهادات را برای نوع و مدل  تلویزیون شهری به شما ارائه دهند.


از مزیت های اجاره تلویزیون های شهری از سایت کلاب رنتر می توان به پشتیبانی آن اشاره کرد که این موضوع بسیار حائز اهمیت است. پرسنل باتجربه و کاردان در مجموعه کلاب رنتر حضور دارند و کار نصب و تنظیمات تلویزیون های شهری را بعد از اجاره انجام می دهد. همچنین اگر در طول مدت کرایه تلویزیون شهری، تلویزیون دچار مشکل شود پرسنل ما در محل حضور پیدا می کنند و مشکل به وجود آمده را برطرف می کنند.

شما می توانید با مراجعه به سایت کلاب رنتر و درخواست مشاوره از مشاورین این مجموعه بهترین تلویزیون شهری را که مناسب با نیاز شماست با کمترین هزینه و به تعداد روز مشخص اجاره کنید