قبلی 1 بعدی

آشنایی با تلویزیون شهری


به طور کلی یکی از راه های مهم برای تبلیغات به نمایش درآوردن محصولات و خدمات به روش های جذاب است. این روش ها می توانند بسیار گسترده و متنوع باشند و شامل ابزارهای مختلفی برای این منظور باشد.

بکارگیری تمامی اصول تبلیغاتی در این راه است که محصول یا خدمت شما بیشتر و بهتر دیده شود.

تلویزیون های شهری نمایشگر های بزرگی هستند که می توانند محتواها و تصاویر را در قالب عکس و ویدئو در ابعاد بسیار بزرگ به نمایش در آورند. این قابلیت تلویزیون های شهری را تبدیل به ابزاری مهم برای تبلیغات کرده و به این ترتیب بسیاری از کسب و کارها برای استفاده از این مزیت رقابتی اقدام به اجاره تلویزیون شهری برای نمایشگاه ها و رویداد های مختلف می کنند.

در سایت کلاب رنتر نیز انواعی از این محصول با کیفیت های مختلف وجود دارد تا افراد مختلف با بودجه و شرایط مختلف بتوانند از آن استفاده کنند.


قیمت اجاره تلویزیون شهری


نحوه قیمت گذاری تلویزیون ها بر اساس تعداد پنل های مورد استفاده است در محصول است و به این ترتیب شما می توانید با هر بودجه ای اقدام به اجاره و نصب این نمایشگر در محل مورد نظر خود نمایید.

یکی از مزیت های نمایشگر های شهری انطباق و انعطاف پذیری برای مکان های مختلف است و می توان تلویزیون های شهری را برای فضاها و سطوح مختلف ، حتی منحنی شکل نصب و راه اندازی کرد.


اکثر مردم در دنیای امروز در معرض تبلیغات رسانه ای و محیطی فراوانی قرار دارند. جهان امروز و محیطی که در آن زندگی می کنیم به دلایل مختلف اجتماعی و اقتصادی مکانی است برای رد و بدل کردن پیام های تبلیغاتی به مخاطب به شکلی که روزانه هر شهروند با بیش از 1500 تبلیغ مواجه است.

تبلیغات در فضای باز یکی از انواع تبلیغات می باشد که از گذشته های دور تا به امروز مرسوم بوده است. پیشینه تبلیغات محیطی به تمدن های نخستین روی زمین برمی گردد.

در قرن بیست و یک و با ورود تکنولوژی های جدید به زندگی انسان شاهد استفاده از وسایل مختلف در زندگی انسان هستیم. در برخی از موارد چاشنی خلاقیت رنگ و بوی تازه ای به انواع تبلیغات محیطی می بخشد. از جمله مزایای تبلیغات محیطی این است که شما می توانید برند خود را به دیگران معرفی کنید از طرف دیگر شما با این کار می توانید فروش کالای خود را افزایش دهید. تبلیغات محیطی موجب آگاهی مردم نسبت به کالا و خدمات شما می شود. شما با تبلیغات محیطی هدفمند می توانید مشتریان را ترغیب به خرید محصولات خود کنید.

رسانه های محیطی به قدری قدرتمند هستند که می توانند کسب و کار شما را متحول سازند. اگر شما زیر ساخت های مناسب را فراهم بیاورید می توانید در مدت زمان کوتاهی به اهداف کاری خود برسید. جهت تبلیغات محیطی شما نیاز به مهارت و صرف هزینه خاصی ندارید. این پیام ها نیستند که به سمت مخاطب می روند بلکه این مخاطب است که به سمت انواع تبلیغات محیطی کشیده می شود. یک پیام خوب می تواند توجه هر فردی را به خود جلب کند از طرف دیگر تبلیغات بصری بیش از هر چیزی در ذهن مخاطب می ماند.

تلویزیون شهری

تلویزیون شهری کاربردی ترین و موثرترین وسیله ای است که از آن در تبلیغات محیطی استفاده می شود. تلویزیون های شهری همان تابلوهای غول پیکری می باشند که در سرتاسر شهر وصل می شوند. این تلویزیون ها قابلیت پخش فیلم،انیمیشن،عکس، انواع تیزرهای تبلیغاتی و... را فراهم می آورند. از کنار هم قرار گرفتن تعدادی ماژول ال ای دی به همراه کنترلر و منبع تغذیه کابینت تلویزیون شهری ساخته می شود و از کنار هم قرار گرفتن کابینت ها تلویزیون شهری و یا به اصطلاح نمایشگر led به وجود می آید.

در تلویزیون های شهری فاصله بین پیکسل ها با یکدیگر را اصطلاحا دات پیج می نامند. هرچه دات پیج پیکسل ها به هم نزدیک تر باشد وضوح تصویر بیشتر و هر چه پیکسل ها از هم دور باشند وضوح تصویر کمتر می شود.


شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید: