اجاره ویلچر

اجاره ویلچر با قیمت مناسب در تهران - انواع ویلچر مکانیکی و برقی


قبلی 1 بعدی

ویلچر از آن دسته وسیله هایی است که معمولا وجود آن در هر مکانی که افراد بیمار و یا سالمند در آن حضور داشته باشند ضروری است، ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره ویلچرها و انواع آنها صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی درباره برای تهیه ویلچر و تجهیزات بیمارستانی در اختیار شما قرار دهیم.

چرا اجاره ویلچر

اجاره ویلچر یکی از مسائلی است ممکن است ذهن بسیاری از بیماران حرکتی و حتی خانواده های آن ها را به خود درگیر کرده باشد. سایت کلاب رنتر انواع ویلچر ها را با ویژگی های متفاوتی در سایت قرار داده است و کار را برای کسانی که می خواهند ویلچر اجاره کنند راحت کرده است. ویلچرها قابلیت جمع شدن دارند و برای حمل و نقل و قرار دادن در ماشین راحت تر است و حجم کمتری را اشغال می کند که این موضوع یکی از مسائل مهم در ساخت انواع ویلچرها می باشد.

ویلچر ها قیمت های بسیار بالایی دارند و گاها خرید آن ها برای افراد بسیار سخت است و یا امکان پذیر نیست. اجاره ویلچر به شما کمک می کند تا با پرداخت هزینه ای کمتر ویلچر مورد نظر خود را با توجه به نیازی که از یک ویلچر دارید برای تعداد روزی مشخص اجاره کنید.


انواع مختلف ویلچر

ویلچرها انواع مختلفی دارند که هرکدام از آن ها برای دسته ای از معلولین و بیماران کاربرد دارد. به طور کلی ویلچر ها به دو دسته کلی ویلچرهای دستی و ویلچرهای برقی تقسیم می شوند.

اجاره ویلچر دستی برای کسانی که نیاز به جا به جایی دارید اما توانایی حرکت را ندارد مورد استفاده قرار می گیرد. به این ولچرها صندلی چرخ دار هم گفته می شود. همه‌ی ویلچرها و همچنین ویلچرهای دستی باید توانایی تحمل وزن های بالا را داشته باشند به همین منظور ویلچرهای دستی از جنس فولاد هستند و تحمل وزن بالا در آن ها باعث می شود دچار مشکل نشوند.

جنس بدنه ویلچر دستی که در سایت کلاب رنتر، برای اجاره قرار گرفته است از نوع استیل روکش کروم است که وزنی حدود 14 کیلوگرم دارد. ویلچر و یا صندلی چرخ دار دستی، شامل زیرپایی و زیر دستی است که برای راحتی فرد این زیردستی ها و زیرپایی ها به صورت محرک تعبیه شده است و قابل تنظیم است.

اجاره ویلچر دستی

اجاره ویلچر برقی که یکی از انواع وسایل حرکتی است، برای بیماران و جانبازان و معلولین در نظر گرفته شده است. ویلچرهای برقی وزن بالایی ندارند و این موضوع باعث شده است که جابه جایی آن ها آسان شود. صندلی های چرخ دار برقی نسبت به نوع دستی آن ها راحت تر است.

ویلچرهای برقی شارژی هستند و باید آن ها را برای حرکت شارژ کرد. اگر شارژ ویلچر کامل باشد می توان حدود 40 کیلومتر پیمایش داشته باشد. ویلچرهای برقی هم مانند ویلچر های دستی جایی برای استراحت دست و پا دارند که قابل تنظیم است.اجاره ویلچر برقی

ویلچرهای برقی انواع مختلفی دارند که با توجه به نیازهای مختلف افراد طراحی و تولید شده است. هر کدام از مدل های ویلچرهای برقی حداکثر وزن مشخصی را تحمل می کنند.

برای مثال ویلچر برقی با کد 102 که در سایت کلاب رنتر برای اجاره قرار گرفته است، حداکثر وزنی که تحمل می کند 120 کیلوگرم می باشد.  اجاره ویلچر با کد 101 برای کسانی که حداکثر 170 کیلوگرم هستند مناسب است زیرا حداکثر وزنی که تحمل می کند 170 کیلوگرم است.

تفاوتی که در انواع ویلچرهای برقی وجود دارد علاوه بر تحمل وزن متفاوت آن ها، تفاوت در باتری آن ها و حداکثر مسیری که با آن پیمایش می کنند است. همچنین سرعت ویلچرهای برقی باهم متفاوت است برای مثال نوعی از آن حداکثر سرعتی که دارد 9 کیلومتر در ساعت و مدل دیگری از آن تا 12 کیلومتر بر ساعت سرعت دارد. سرعت ویلچرهای برقی قابل تنظیم است و شما با توجه به محیط می تواند سرعت آن را تنظیم نمایید.


در چه مکان هایی نیاز به ویلچر احساس می شود؟

امروزه تقریبا در بسیاری از مکان ها شما می توانید نیاز به ویلچر را هم به صورت دائمی و هم به صورت موقت احساس کنید. مکان های زیارتی یکی از محل هایی هستند که معمولا افراد سالمند علاقه زیادی به حضور در آن دارند و به همین دلیل معمولا شما با مراجعه به مکان های زیارتی بزرگ مانند حرم امامان مطهر و .... می توانید تعداد زیادی ویلچر را مشاهده کنید که برای سالمندان تهیه شده اند.

امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ برای آن که بتوانند راحتی برخی از مشتریان خاص خود را فراهم کنند اقدام به تهیه ویلچر برای شرکت خود می کنند تا افرادی که توان حرکت کردن را ندارند نیز بتوانند به راحتی به این شرکت ها مراجعه کنند. بیمارستان ها نیز یکی از مهم ترین محل هایی هستند که باید تعداد زیادی ویلچر را در اختیار داشته باشند، در بیمارستان ها علاوه بر افراد مسن برخی بیماران نیز ممکن است توانایی حرکت کردن نداشته باشند و برای حرکت دادن آن ها نیاز به ویلچر احساس شود. در پایان ممکن است هر یک از شما در منزل و یا محل کار خود برای یکی از اعضای خانواده نیازمند تهیه ویلچر به صورت موقت و یا دائمی باشید.

اجاره ویلچر و تجهیزات بیمارستانی

همانطور که گفتیم در هر موقعیتی ممکن است شما یا یکی از اعضای خانوادتان نیازمند تهیه ویلچر باشد، این نیاز یا به صورت دائمی است و یا به صورت موقت، در صورتی که شما نیازمند تهیه ویلچر به صورت موقت باشید حتما به این موضوع فکر کرده اید که خرید یک ویلچر ممکن است صرفه اقتصادی چندانی نداشته باشد، در چنین شرایطی شما می توانید به راحتی با مراجعه به وب سایت کلاب رنتر اقدام به اجاره ویلچر کنید، این وب سایت به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز فعال در زمینه اجاره تجهیزات بیمارستانی و سایر لوازم فعالیت می کند که اجاره ویلچر  از جمله مهم ترین بخش های فعالیتی این وب سایت می باشد.

مزایای اجاره تجهیزات بیمارستانی از وب سایت کلاب رنتر

اجاره تجهیزات بیمارستانی از این وب سایت مزایای زیادی برای شما خواهد داشت ، یکی از مهم ترین مزایای اجاره تجهیزات بیمارستانی از کلاب رنتر این است که شما می توانید با کمترین هزینه ممکن اقدام به اجاره ویلچر و سایر تجهیزات  بیمارستانی مورد نیاز خود کرده و نیازی نیست که هزینه زیادی را برای خرید اینگونه لوازم و تجهیزات پرداخت کنید.

دومین مزیت اجاره ویلچر از وب سایت کلاب رنتر این است که این وب سایت به صورت کامل کیفیت محصولات خود را تضمین می کند که شما می توانید نهایت اطمینان را نسبت به کیفیت آنها داشته باشید. مزیت آخر اجاره ویلچر از این وب سایت این است که شما می توانید برای هر مدت زمانی که نیاز داشتید این ویلچرها و تجهیزات بیمارستانی را اجاره کنید، شما می توانید به صورت یک یا چند روزه، یک یا چند هفته ای و حتی چند ماهه این محصولات را اجاره کنید. برای اجاره تجهیزات بیمارستانی از کلاب رنتر کافی است در این وب سایت ثبت نام کرده و پس از تکمیل مدارک نسبت به ثبت سفارش اجاره خود اقدام نمایید.