اجاره تلویزیون هوشمند شهری

اجاره تلویزیون شهری

جهت اجاره تلویزیون شهری به قسمت لوازم صوتی و تصویری وب سایت کلاب رنتر مراجعه کنید.


تاکنون سوالی برایتان پیش آمده که تلویزیون های غول پیکر شهری چگونه ساخته می شوند؟! و کاربردهایشان چیست؟! و حتی چه مشخصاتی را باید دارا باشند؟!

تلویزیون شهری یک نمایشگر بسیار غول پیکر و بزرگ است که از کنار هم گذاشتن تلویزیون های کوچک که هرکدام از دیودهای نورانی LED تشکیل می شود.

این نمایشگرها یکی از ابزارهای مهم جهت تبلیغات می باشد که عمدتا در مجتمع های تجاری – میادین شهری – تالارها – پارک ها و ... استفاده می شود.

تلویزیون های شهری طبق نیاز مشتری در اندازه های مختلف تولید و عرضه می شوند و تصویر آن به صورت آنلاین یا آفلاین نمایش داده می شود. همچنین این تلویزیون از یک کامپیوتر شخصی به عنوان کنترلر استفاده می کند.

این تلویزیون ها قابلیت پخش متن ،عکس و فیلم را با کلیه فرمت های رایج به صورت تمام رنگ را دارا می باشد.

باید توجه شود تلویزیون هایی که در مکان های مسقف نیستند باید ضد آب –، ضد ضربه و همچنین نمایش واضح تصویر در نور آفتاب را دارا باشد.

کلاب رنتر به عنوان یک وب سایت مرجع و پیشگام در ارائه خدمات اجاره انواع کالا می باشد. برای مشاهده و اجاره تلویزیون های شهری به وب سایت کلاب رنتر مراجعه کنید.

سایر بلاگ های مرتبط

اجاره باند اکتیو کرج

اجاره باند اکتیو کرج
باند های اکتیو معمولا به باند های پسیو ترجیح داده می شوند چراکه دارای کیفیت و معمولا قدرت بیشتری نسبت به باند های پسیو هستند...

اجاره باند اکتیو در تهران

اجاره باند اکتیو در تهران
باند های اکتیو نوعی از باند های صوتی هستند که دارای قابلیت هایی هستند که آن را نسبت به باند های پسیور پرطرفدار تر کرده است...