اجاره بازی xbox one در تهران

شبرای مشاهده محصولات به بخش کرایه بازیمراجعه کنید.

 بخش اول مقاله بخش دوم مقالهاجاره بازی xbox one تهران-کلاب رنتر

شروع متفاوت در یک شهر مرده و تسخیر شده همراه با همراهی یک سگ مشابه سریال آلمانی کمسیر و رکس در قسمت افنجار فصل اول این سریال را یاد آوری می کند موسیقی متن این بازی بسیار بیشتر از میزان اکشن بازی است و این در حالی است که بازی مناسب برای سنین بالا 18 تعریف شده است

بازی LIFE IS STRANGE بسیار زیبا و خاص طراحی و تولید شده است این بازی بیشتر از آن که یک بازی یک سبک زندگی مجادله آمیز است این انتخاب را به شما می دهد در صورتی که توانایی خارالعاده ای داشته باشید چه انجام می دهید؟! حالا با مکس می توانید این را انجام دهید مکس دختری است که در این میان توانایی کنترل زمان را دارد. گیم پلی بازی همراه با موسیقی با سبک کانتری این بازی شرایط بازی را خاص تر کرده است

یک کودتا رخ داده بر علیه امری رخ داده است و حالا شماید که در مرحله باید بتوانید یکی از پایه های این کار را حذف کنید درست است که فاصله نسخه اول و دوم به اندازه 3 سال زمان بسیار طولانی بود اما ساخت هر دو نسخه بسیار عالی و روان بود در نسخه دوم البته به میزان نسخه اول خشونت و انقلابی بودن وجود ندارد اما گیم پلی روان بازی باعث شده است تا جایگاه دوازدهم را کسب کند.

  • جادو THE WITCHER

همانگونه که اسم این بازی مشخص است دنیای جادویی سر کار دارید به همین خاطر سراسر بازی پر است از شخصیت های خیلی که توانایی های شگرف دارند. ماموریت های بزرگ کوچک متعدد در طول مراحل مختلف بازی باعث شده است تا این بازی بسیار جذاب و پر طرف دار باشد

هرجایی لیستی از بازی های مختلف باشد و حرف از برترین ها باشد نمی شود جای لارا و تجهیزات حرفه اش را در لیست خالی بدانیم لارا در آخرین نسخه از بازی های تام رایدر بسیار توامند از گذشته و دارای روحیه ای جذب عمل می کند لارا علاوه بر نسخه پلتفرم ایکس باکس در نسخه کامپیوتر نیز حضور داشته است.

  • بازی محبوب و بسیار زیبای کمپانی EA نسخه 24 بازی FIFA

فیفا 17 که 24 نسخه از سری بازی های فیفا است بسیار محبوب و پر طرفدار است .موتور بازی با استفاده از توانایی ذاتی موتور بازی یعنی فرتسابل بسیار توانمند شده به حدی که شما توانایی خارق العاده در کنترل شرایط مختلف حتی شرایط اب و هوایی دارید . قابلیت ژورنال و سرکله زدن با یک شخصیت به عنوان دانش آموز فوتبال بازی را بسیار سر گرم کننده تر نموده است.  

سایر بلاگ های مرتبط

اجاره ایکس باکس وان ایکس

اجاره ایکس باکس وان ایکس
اجاره ایکس باکس وان ایکس محصولی از شرکت مایکروسافت، می تواند تجربه بازی با یک کنسول با گرافیک خیره کننده را نصیب شما کند.

اجاره وسایل بازی

اجاره وسایل بازی
حتما شما هم باید علاقه به بازی و سرگرمی داشته باشید . یا میخواهید یک کنسول بازی خریداری کنید و نمی دانید کدام را تهیه کنید .