اجاره نمایشگر lcd

نحوه اجاره نمایشگر lcd در تهران و شهرستان ها

به منظور اجاره نمایشگر lcd به بخش صوتی تصویری سایت کلاب رنتر مراجعه کنید.

امروزه دانش بشری به قدری پیشرفت کرده است که ما شاهد ساخت وسایل مختلفی می باشیم که هر یک بستری برای زندگی راحت تر را به وجود آورده اند تکنولوژی های جدید در ساخت بسیاری از وسایل استفاده می شوند از جمله این وسایل صفحه نمایشگرها می باشند ما در یک دهه اخیر شاهد پیشرفت روزافزون صفحه نمایشگرها بودیم به گونه ای که صفحه نمایشگرهای جدید دارای وضوح تصویر بالایی می باشند.

در واقع تلویزیون های پلاسما,ال سی دی و ال ای دی در ظاهر تا حد زیادی به هم شباهت دارند اما از نظر فناوری با هم تفاوت هایی دارند.

نمایشگرهای ال سی دی از دولایه مواد شفاف تشکیل شده اند که قطبیده شده و محکم به هم چسبیده هستند یکی از لایه ها وظیفه نگهداری کریستال مایع را به عهده دارند ،  این کریستال ها خودشان هیچ نوری ندارند واز یک منبع خارجی مثل لامپ های فلوئورسنت نور دریافت می کنند.

تلویزیون های ال ای دی همان تلویزیون های lcd قدیمی می باشند که برای روشن کردن صفحه نمایش از دیودهای ساطع کننده نور استفاده می کنند که در قسمت پشتی صفحه نمایشگرها یا دور تا دور آن ها قرار می گیرند.

تلویزیون های ال ای دی نسبت به تلویزیون های ال سی دی دارای کنتراست بهتری می باشند در واقع تلویزیون های ال سی دی برای نشان دادن تصویر باید کریستال ها را بچرخانند و به این وسیله راه نوری که از پشت صفحه می تابد را سد می کنند.

از آن جا که تلویزیون های ال سی دی از یک منبع نور جداگانه برای ایجاد نور استفاده می کنند می توان میزان نور را با توجه به محیطی که تلویزیون در آن قرار دارد کم و زیاد کرد همچنین ال سی دی ها حدود 60 هزار ساعت عمر می کنند.

کلاب رنتر یک سایت معتبر اجاره کالا می باشد به منظور اجاره نمایشگر lcd می توانید از طریق این سایت اقدام کنید در صورت هرگونه سوال با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سایر بلاگ های مرتبط

کرایه ویدئو پروژکتور در شیراز

کرایه ویدئو پروژکتور در شیراز
ویدئو پروژکتور ها ابزاری کم حجم و پرکاربرد برای ارائه مطالب به افراد هستند. در شرایطی که نیاز به ...

کرایه لوازم صوتی و تصویری

کرایه لوازم صوتی و تصویری
یکی از این قابلیت های جدید در این تجهیزات که زمانی مختص به مکان هایی مانند سازمان های امنیتی بود ، فناوری تشخیص چهره است که امروزه از همین فناوری...