نکته های کاربردی در انتخاب مه‌ساز

نکته هایی که  باید در هنگام انتخاب مه ساز دقت کنیم

در قدیم برای جذابیت بیشتر در مهمانی از رقص نور استفاده می شد دیگر این روز ها علاوه بر رقص نور از مه ساز یا ابر ساز استفاده می کنند. البته خرید آن به صرفه نیست و بیشتر افراد آن را اجاره می کنند. با اجاره مه ساز می توانید یک مهمانی جذاب برگزار کنید.

درکرایه مه ساز باید به نکات زیر توجه کرد تا بهترین دستگاه را بتوان برای نیاز خود انتخاب کرد.

نکته های مهم در انتخاب مه ساز:

 • در گذشته همه‌ی دستگاه های مه‌ساز نیاز به یخ خشک داشتند امروزه با تغییراتی که در این دستگاه ها اعمال شده دیگر بیشتر دستگاه ها نیازی به یخ خشک ندارند و می توانند بدون آن نیز کار کنند.
 • در هنگام اجاره مه ساز به قدرت تولید مه آن نیز دقت کنید. قدرت تولید مه بر حسب وات است و از 400وات به بالا وجود دارد.
 • بسته به مکانی که قرار است مه ساز در آن استفاده شود قدرت آن نیز تغییر می کند برای مثال اگر با کرایه مه ساز قرار است در فضای باز مهمانی برگزار کنید بهتر است از مه سازی با قدرت بالایی استفاده کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.
 • برای غلیظ تر و منسجم تر شدن دود بهتر است از مایع مخصوص با کیفیت تری استفاده کنیم.
 • دستگاه مه ساز بدون مایع مخصوص نیز کار می کند البته باید این را نیز در نظر بگیرید که بدون مایع مخصوص غلظت کافی را نخواهد داشت و چندان به دل نخواهد نشست و حس خوبی به مهمان ها منتقل نمی کند.
 • باید به این نکته هم فکر کنید که با افزایش قدرت فضایی که دستگاه اشغال می کند نیز بیشتر می شود.
 • زمان اجاره مه ساز دقت کنید که دستگاه شما ریموت دار است یا عادی ، بنابراین :
 • اگر ریموت دار باشد هر زمانی که بخواهید می توایند اقدام به تولید مه یا دود بکنید.
 • اگر عادی باشد زمانی که مه به مقدار کافی تولید شود دستگاه خود به خود شروع به انتشار مه در محیط مورد نطر می کند.
 • با اجاره مه ساز های ال ای دی دار دیگر نیازی به رقص نور هم نخواهید داشت زیرا این دستگاه کار هردو رانجام می دهند البته مه ساز های ال ای دی دار برای مکان های کوچک طراحی شده‌اند و نتیجه بهتری در این محیط ها خواهند داشت.
 • سلامتی یکی از فاکتور های مهم در انتخاب های ما است. هنگام کرایه مه ساز نگرانی بابت سلامتی نخواهید داشت زیرا بر اساس تحقیقات دستگاه مه ساز هیچ گونه ضرری برای سلامتی انسان ها ندارد.

اگر می خواهید مهمانی خود را در فضای بسته بگیرید با اجاره مه ساز خانگی و یا ال ای دی دار 400 وات نیاز خود را بر طرف کنید و از هزینه های اضافی جلوگیری کنید زیرا مه ساز های قوی تر برای فضا های بسته نسبتا کوچک مناسب نیستند و علاوه بر هزینه بازدهی دلنشینی به شما نخواهند داد و ممکن است مه بیش از حد تولید کرده و شما را اذیت کنند.

بنابراین بهتر است با گرفتن راهنمایی از کارشناسان سایت کلاب رنتر بهترین مه ساز را برای جشن خود انتخاب کنید.

سایر بلاگ های مرتبط

اجاره صندلي براي مجالس

اجاره صندلي براي مجالس
صندلی مجالس که به آن صندلی تاشو نیز گفته می شود از جمله پایه های ثابت و اصلی هر مراسمی است که شما به وسیله این صندلی ها می توانید مهمانان خود را ...

قیمت دوربین عکاسی حرفه ای در بازار

قیمت دوربین عکاسی حرفه ای در بازار
بسیاری فکر می کنند که عکاسی تنها فشردن دکمه گوشیشان می باشد و به چیز خاصی توجه ندارند. اگر به دنبال این هستید که عکاسی را به شکل حرفه ای دنبال کنید