اوپراتور دی جی و موزیک با مشخصات مختلف در سایت کلاب رنتر برای شما عزیزان قابل انجام است.


قبلی 1 بعدی

توضیحات دی جی مراسم


در گذشته جشن ها و عروسی ها به شکل ساده برگزار می شدند. همچنین در گذشته خانواده ها ترجیح می دانند که عروسی خود را خودمانی تر برگزار کنند. امروز شرایط برگزاری جشن ها با گذشته متفاوت است به گونه ای که در یک مجلس عروسی از تشریفات گسترده ای استفاده می شود. زوج های جوان به دنبال برگزاری یک جشن به یاد ماندنی هستند. بسیاری از افراد جهت تحقق آرزوهای خود هزینه های زیادی را متحمل می شود تا جشن عروسی خود را به شیوه ای برگزار کنند که دلشان می خواهد. البته با توجه به گستردگی تشریفات عروسی لازم است که از قبل برنامه ریزی های لازم را انجام دهید زیرا شما طی چند روز نمی توانید به کارها برسید.

نقطه قوت هر جشن عروسی پخش آهنگ جهت افزایش هیجان و سرگرم کردن مهمانان است. برای این کار از دی جی در جشن ها استفاده می شود. امروزه کمتر کسی است که با واژه دی جی آشنا نباشد. دی جی کوتاه شده کلمه دیسک جوی به معنای سوارکار دیسک است. در واقع دی جی به کسی گفته می شود که آهنگ های از قبل ضبط شده را انتخاب کرده و به شکل متفاوت برای مخاطبان پخش می کند. دی جی مراسم مهارت زیادی در تعویض آهنگ ها دارد. تعریف دی جی در ایران و جهان کمی متفاوت می باشد. از دیدگاه بین المللی دیجی یک آهنگساز در شاخه ای از سبک الکترونیک است که آهنگ های خود را در کنسرت ها، فستیوال ها و حتی کلاپ ها به شکل زنده اجرا می کند.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی ما شاهد پیشرفت دستگاه های DJ نیز می باشیم. امروزه دی جی های حرفه ای و حتی تازه کار از دستگاه دی جی کنترلر استفاده می کنند. این دستگاه به CD و یا فلاش متصل نمی شود بلکه از طریق اتصال به لپ تاپ قادر به بارگذاری آهنگ های موجود در هارد لپ تاپ است.

دی جی در ایران با محدودیت هایی روبه رو می باشد. آهنگسازان و تنظیم کننده های سبک الکترونیک در ایران اجازه، برگزاری کنسرت را ندارد. افراد دی جی در ایران جهت کسب درآمد اقدام به اجرای موزیک در جشن ها می کنند.

جهت بالا بردن کیفیت کار بهتر است که دی جی در بین مهمانان نباشد و برای انجام کار خود در جایی مستقر شود که از دید مهمانان پنهان است. با توجه به اینکه دی جی از میکروفن بی سیم استفاده می کند بنابراین لازم نیست که حتما در محل خاصی باشد.

بهتر است با دی جی خود هماهنگ باشید و اطلاعات ضروری را به او بدهید. جهت اعمال سلیقه خود می توانید لیستی از آهنگ هایی را که دوست دارید به دی جی بدهید تا آن ها را در جشن پخش کند.

جهت انتخاب دی جی خوب لازم نیست که خیلی پرس و جو کنید بلکه جهت این کار می توانید از طریق سایت کلاب رنتر اقدام کنید.