44236965-44237743- 021-44239688 باشگاه آنلاین اجاره
logo
telegram instagram

عنوان مطالب تکی

زیر عنوان در اینجا

اجاره تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری و ویدوئو وال

تلویزیون های شهری ابزاری فوق العاده برای منتقل کردن پیام تبلیغاتی شرکت ها هستند. این تلویزیون ها به دلیل سایز بسیار بالا در جلب نگاه مخاطبان بسیار اثربخش هستند.

اجاره تلویزیون شهری - کلاب رنتر

برای اجاره تلویزیون شهری از کلاب رنتر کلیک کنید.

(تلویزیون شهری تلویزیون بزرگی است که برای مکان هایی مانند چهار راه ها ، سالن های بزرگ و نمایشگاه ها استفاده می گردد. این تلویزیون ها مناسب نمایش پیغام های تبلیغاتی برای جمع زیادی از افراد می باشد.)

در این مقاله از بخش اجاره تلویزیون به روش هایی برای دیدن محتویات گوشی موبایل در صفحه تلویزیون می پردازیم.

مطمئنا دیدن تصاویر بزرگتر با جزئیات بیشتر برای کاربر کار آسان تری است و درک بهتری از مطالب به مخاطب می دهد.

اجاره تلویزیون شهری - کلاب رنتر

بر خلاف اکثر لپ تاپ ها ممکن است گوشی موبایل قابلیت اتصال به تلویزیون با کابل HTMI را نداشته باشد. در این موارد ارتباط بی سیم یا WIFI  پیشنهاد می شود. برای هردو گوشی اندروید و IOS اپلیکیشن های برای راحت شدن این ارتباط وجود دارد. به عنوان مثال “AirPort Express portable hotspot” برای IOS و “AllShare” برای اندروید.

اجاره نمایشگر شهری-کلاب رنتر

فناوری DLNA روش جدیدی است که توسط آن گوشی ها و تلویزیون های هوشمندی که از این فناوری پشتیبانی می کنند به یک router اینترنت متصل شده و متصل می شوند.

این روش تقریبا همانند screen mirroring است که در آن به قسمت  sharing گوشی رفته و توسط این قابلیت گوشی به تلویزیون متصل میشوید.

اما باز به علت سرعت بهتر و سهولت استفاده روش پیشنهادی استفاده از کابل HTMI  است که در  ویرایش های جدید قابلیت انتقال ۱۰Gbps را دارد. البته برای بیشتر گوشی های هوشمند فعلی نیاز به استفاده از یک تبدیل کابلHDMI  است که به راحتی در بازار قابل تهیه است.

برای مشاهده بخش اجاره تلویزیون ال ای دی، اجاره تلویزیون شهری، اجاره ال ای دی، اجاره تجهیزات نمایشگاهی، اجاره ملزومات نمایشگاهی،اجاره تجهیزات مراسم، اجاره led، اجاره ویدئو پروژکتور، اجاره نمایشگر شهری،اجاره ال سی دی نمایشگاهی، قیمت اجاره تجهیزات نمایشگاهی و … روی کلمه مورد نظر کلیک کنید.

 

پاسخ دهید

طراحی سایت
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا