44236965-44237743- 021-44239688 باشگاه آنلاین اجاره
logo
telegram instagram

عنوان مطالب تکی

زیر عنوان در اینجا

کرایه میز صندلی

برای مشاهده موارد مشابه به بخش اجاره میز و صندلی مراجعه کنید.

کرایه میز صندلی برای مراسمی مانند مراسم تولد، مراسم جشن عقد، مراسم جشن عروسی، مراسم یاد بود، مراسم ترحیم و عزا، مهمانی‌ها و دور همی‌ها، همایشات و نمایشگاه‌ها، دوره‌های پیش و یا پس از مراسم و … استفاده می شود.

کرایه میز صندلی -کلاب رنتر

استفاده از میز و صندلی‌ها در زمان هایی مرسوم است که در مراسم یکی از وعده های غذایی وجود داشته باشد یا پذیرایی به صورت زمانبر و مفصل باشد. در حال حاضر مرسوم شده است اکثر مراسم به صورت پذیرایی سلف سرویس صورت می پذیرد و مهمانان و حضار حاضر در یک مراسم پس از مراجعه به محل پذیرایی اصلی با توجه به میزان علاقه و توان خود پذیرایی می نمایند در طراحی این پذیرایی باید از میز‌های بزرگ در کنار میز و صندلی‌های معمولی نیز استفاده نمود.

در روشی که قبل‌تر مرسوم بود پذیرایی به صورت میز‌ها بود که بر سر هر میز ۶ تا ۸ نفر آدم حضور داشتند و مواد مختلف غذایی از میوه تا شام و نوشیدنی‌ها به صورت ۶ نفره یا ۸ نفره بر سر میز ها قرار می‌گرفت. در استفاده از این روش تعداد میز‌ها با توجه به اندازه مهمانان است و معمولا با یک ظریب مشخص استفاده می‌شود. هر دو روش پذیرایی که توضیح داده شده معایب و محاسن خاص خود را دارند در روش سلف سرویس میزان ورودی و محل نشستن میهمانان قابل کنترل نیست که این معایب این روش است در حالی میهمانان راحت می‌تواند در هر نقطه ای مستقر شوند.

در روش پذیرایی به صورت میزی همراه با پذیرایی دیس پرس یک مقدار استقرار مهمانان سخت است  اما پذیرایی کنترل راحت تری دارد.

برای مشاهده محصولات مرتبط با اجاره وسایل مراسم روی کلمه مورد نظر کلیک کنید.

اجاره باند و لوازم نورپردازی

اجاره رقص نور

اجاره باند و میکسر

اجاره دوربین عکاسی

اجاره میز و صندلی

اجاره استیج رقص

اجاره پنکه رطوبت ساز

اجاره اسپرسوساز

اجاره میکروفون بی سیم

اجاره دستگاه دی جی

پاسخ دهید

طراحی سایت
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا