44236965-44237743- 021-44239688 باشگاه آنلاین اجاره
logo
telegram instagram

عنوان مطالب تکی

زیر عنوان در اینجا

قیمت کرایه صندلی مجالس

برای مشاهده موارد مشابه به بخش اجاره میز و صندلی مراجعه کنید.

کرایه صندلی مجالس برای مراسم‌های مختلف کاربرد دارد. صندلی به عنوان یکی از پر مصرف ترین ابزار در طول زندگی امروز بشر که به صورت  ماشینی در آمده، است.

قیمت کرایه صندلی مجالس -کلاب رنتر

می دانیم بیشترین زمان در طول روز صرف نشستن می شود این نشستن اگر متناسب با ارگونومی بدن نباشد تاثیرات بسیار نامطلوبی بر بدن خواهد گذاشت فرد زمانی بر یک صندلی راحت می تواند بنشیند که دارای پشتی مقاوم با قابلیت پوشش کامل ناحیه کمر یک کفی مقام در عین حال نرم با سطح اتکا قابل قبول و از نظر میزان قد به نحوه ای باشد که پا های او در حالت مشخص قرار گیرد این طراحی بسته به سبک کارکرد صندلی ممکن است دارای دسته باشد و یا مانند صندلی مجالس این دسته ها حذف شود.

 اجاره تجهیزات مراسم چشن تولد و عروسی

صندلی مجالس باید در عین حال مقاوم بودن دارای استحکام نصبی باشد هم چنین در طراحی این صندلی ها به اندازه میز‌هایی که در مقابل آنها قرار می‌گیرند تا از فرد پذیرایی شود نیز باید توجه شود. اگر بیش از استاندارد بلند باشد فرد هم در محل قرارگیری پا ها دچار مشکل است هم نمی تواند براحتی در پشت میز قرار گیرد اگر بیش از اندازه کوتاه باشد دسترسی به میز سخت و غیر ممکن می شود و دائما باید برای برداشتن وسایل از روی صندلی بلند شود به همین خاطر در طراحی میزها و صندلی‌ها به استانداردهای کلی دقت می‌شود بسته به میانگین، صندلی‌های پذیرایی را بسازند به طور متوسط اندازه‌ای که برای فرد در نظر می‌گیرند یک فرد ۱۶۰ تا ۱۷۰ سانتی متری است که در زمان نشستن اندازه طول پاهای فرد به علت جمع شدن پاها از طول بدن او کاسته می شود.

برای مشاهده محصولات مرتبط با اجاره وسایل مراسم روی کلمه مورد نظر کلیک کنید.

اجاره باند و لوازم نورپردازی

اجاره رقص نور

اجاره باند و میکسر

اجاره دوربین عکاسی

اجاره میز و صندلی

اجاره استیج رقص

اجاره پنکه رطوبت ساز

اجاره اسپرسوساز

اجاره میکروفون بی سیم

اجاره دستگاه دی جی

پاسخ دهید

طراحی سایت
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا