44236965-44237743- 021-44239688 باشگاه آنلاین اجاره
logo
telegram instagram

عنوان مطالب تکی

زیر عنوان در اینجا

اجاره نیم ست نمایشگاهی

برای دیدن محصولات مرتبط از کلاب رنتر به بخش اجاره وسایل نمایشگاهی مراجعه کنید.

اجاره نیم ست نمایشگاهی

محیط های که دارای فضای کوچک هستند محدودیت های خاص خود را در فضا سازی و ایجاد دکوراسیون مناسب دارند برای آن که یک فضا به صورت بهینه مورد استفاده قرار بگیرد نیاز به دقت بالایی در انتخاب المان های به کار گرفته شده در آن محیط وجود دارد  هم چنین پس انتخاب و گزینش چیدمان مبلمان به انواع یکی از مهم ترین بخش های دکوراسیون یک محیط حائز جایگاه ویژه ای است قبل از چیدمان هر وسیله ای چیدمان مبل ها باعث به چشم آمدن نظم موجود و زیبایی یک دکور می شود. به همین خاطر در فضاهای مختلف نقش این مبلمان ها بسیار حیاتی و تاثیر گذار است.

نیم ست چیست

قبل ار تعریف نیم ست به تعریف ست برپردازیم معمولا به صورت مشخص برای هر دست مبلمان ظرفیت ۸ الی ۹ نفر در نظر گرفته می شود که شامل یک مبل سه نفره یک مبل دو نفر و یا دو مبل دو نفر همراه با چهار مبل تک نفره است که به صورت کنار هم قرار می گیرند مبل های چهار نفر را جایگاه میزبان و مبل های چند نفره را جایگاه مهمانان می داند و البته که در تمام مکان این موضوع رعایت نمی شود در کنار مبل ها میز های مختلف پذیرایی وجود دارد که شامل یک میز مرکز بزرگ برای پذیرایی و چندین میز بغل مبلی است که نقش قرارگیری وسایل پذیرایی در مقابل مهمان را بر عهده دارند. فضای اشغال شده توسط مبلمان ها معمولا فضای کامل و بزرگی است که به آن سالن پذیرایی گفته می شود.

 

 

اجاره نیم ست نمایشگاهی

اجاره نیم ست نمایشگاهی

همان طور که در بالا گفته شد فضای مورد نیاز برای مبلمان ها همراه با میز ها بسیار فضای زیادی است به همین منظور در محیط های که محدودیت های جایی و فضایی دارند از نیم ست ها استفاده می نمایند  مانند دفاتر کوچک سالن های انتظار مطب ها و دفاتر مهندسی منازل کوچک و غرفه های نماییشگاه تعداد مبل ها در این نیم ست ها به صورت یک یا  دو مبل دو نفر و یک یا دو مبل تک نفره است یعنی فضای مناسب برای نشستن ۴ الی ۵ میهمان به همین خاطر فضای کمتری نسبت به مبلمان های ست اشغال می نمایند. تعداد میز های این نیم ست ها به علت قرار گیری در نزدیکی هم کمتر است و معمولا از یک میز بزرگ مرکزی استفاده می شود. و مناسب برای چیدمان های غرفه های نمایشگاهی است.

 

اجاره نیم ست چرمی

نقش نیم ست در غرفه سازی

در چیدمان و غرفه سازی نیز به علت محدودیت های فضایی نیاز به استفاده از مناسب ترین و در عین حال فاخر ترین تجهیزات نمایشگاه وجود دارد. کاربرد مبل های راحتی و نیم ست بسیار چشم گیر تر از سایر تجهیزات است زیرا این محصول باید در عین حال که از نظر میزان فضای اشغالی حداقل فضا را به خود اختصاص دهد بهترین محل برقراری ارتباط با مشتریان و بازدیدکنندگان نیز باشد تا در زمان مذاکره بتوانند به راحتی بر روی آن قرار گیرند معمولا در نمایشگاه ها از نیم ست های چرمی استفاده می نماییند زیرا این نیم ست ها علاوه بر پوشش مناسب غرفه و جا گیری کم زیبایی چشم نوازی دارد که باعث جذب بیشتر مشتریان و بازدیدکنندگان می شود .

جهت اجاره نیم ست نمایشگاهی کلیک نمایید. 

پاسخ دهید

طراحی سایت
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا