44236965-44237743- 021-44239688 باشگاه آنلاین اجاره
logo
telegram instagram

عنوان مطالب تکی

زیر عنوان در اینجا

اجاره تلویزیون

 تکنولوژی جدید تلویزیون

در این مقاله از بخش اجاره تلویزیون به معرفی یکی از تکنولوژی های جدید در ساخت تلویزیون  LED پرداخته ایم.

با کلاب رنتر، سایت اجاره آنلاین و اجاره تلویزیون ال ای دی همراه باشید.

 

در حال حاضر بین کمپانی های بزرگ ساخت لوازم دیجیتال رقابت شدیدی در تولید محصولات با ویژگی های جدید و تکنولوژی روز برقرار است. این رقابت در بین شرکت های سازنده تلویزیون LED و تلویزیون LCD هم رو به افرایش است و هر روز یکی از این کمپانی ها با معرفی یک قابلیت جدید در تلویزیون های خود سعی در تاثیرگذاری بر روی علاقه مندان به تکنولوژی را دارند.

اضافه شدن صفحات برزگ شیشه ای و مقاوم در تلویزیون ال سی دی ، اضافه شدن قابلیت هایی مانند ارائه اطلاعات هواشناسی، اینترنت، تقویم، تغییر در ابعاد محصولات و … همه و همه پیرو همین هدف هستند. هم اکنون محصولات مختلفی از این دست در اختیار علاقه مندان است. (بخش اجاره تلویزیون ال ای دی را مشاهده کنید)

اما باز هم سازندگان این محصول قصد دارند قلب و ذهن مشتریان خود را با محصولات خیره کننده خود تسخیر کنند.

تلویزیون surfaces ساخت شرکت NDS یکی از همین محصولات است. تلویزیونی که تمامی سطح دیوار حال خانه شما را تبدیل به صفحه نمایش می کند !!!

NDS-Surfaces-کلاب رنتر

این تلویزیون از  پنل های OLED تشکیل شده که هر کدام به ابعاد ۱٫۴×۳٫۶ متر طراحی شده است که به نور مکمل نیاز ندارد. پنل ها بنا به نیاز کاربر و فضای اتاق کنار هم قرار می گیرند و یک صفحه نمایش بزرگ را شکل می‌دهند.

در این سیستم کاربر می‌تواند تلویزیون را بسته به فضای در اختیار و یا نیاز موجود، در اندازه و شکل دلخواه طراحی کند و همه صفحه نمایش مخصوص پخش تصاویر تلویزیونی نیست. کاربر می‌تواند همزمان با دیدن تلویزیون، اطلاعات دیگری مانند تقویم روزانه، ساعت یا تصویر دوربین‌های امنیتی را مشاهد کند.  که این کار از طریق یک ipad که به تلویزیون متصل می شود و به کاربر امکان تنظیمات نحوه نمایش را میدهد امکانپذیر است.
همچنین صفحه نمایش بصورت شفاف طراحی شده است تا در زمان خاموش بودن، تصویر پشت سر یا پس زمینه دیوار نشان داده شود.

خالقان این تلویزیون عقیده دارند که ظرف ۵ سال آینده می توانیم این تلویزیون ها را در خانه ها ببینیم.پس به زودی شما می توانید اقدام به خرید تلویزیون‌هایی کنید که سطح دیوار خانه شما را تبدیل به یک نمایشگر بزرگ با ابعاد دلخواه کند.

اجاره تلویزیون ال ای دی-کلاب رنتر

هم اکنون امکان تهیه تلویزیون‌هایی با قابلیت‌های روز و خیره کننده فراهم است (مشاهده بخش اجاره تلویزیون نمایشگاهی)

پاسخ دهید

طراحی سایت
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا