44236965-44237743- 021-44239688 باشگاه آنلاین اجاره
logo
telegram instagram

عنوان مطالب تکی

زیر عنوان در اینجا

اجاره ال ای دی

برای اجاره تلویزیون از کلاب رنتر کلیک کنید.

صفحه نمایش لپ تاپ های امروزی کوچک نیست! اما در برخی موارد کاربر را راضی نمی کند.

بعنوان مثال وقتی پای بازی کامپیوتری مورد علاقه و یا مشاهده یک فیلم مورد علاقه در میان باشد همه کاربران دوست دارند تصاویر را در ابعاد بزرگتر مشاهده کنند.

در این مطلب به معرفی ۳ روش برای مشاهده موارد گفته شده در تلویزیون‌های LED بزرگ می پردازیم:

  • کابل های HTMI بهترین گزینه برای اتصال به این دو دستگاه است و اکثر لپ تاپ ها و تلویزیون های جدید از این درگاه بهره می برند. در مواردی که لپ تاپ یا نوت بوک چنین درگاهی ندارد میتوان توسط یک آداپتور کوچک کابل DVI را به HTMI وصل کرد و سپس به تلویزیون وصل کرد. علاوه بر این اکثر تلویزیون های LED  جدید از پورت VGA پشتیبانی می کند که لپ تاپ شما این قابلیت را دارد.

کابل HDMI- کلاب رنتر

اجاره ال ای دی

  • اگر لپ تاپ تان از تکنولوژی نمایش بی سیم اینتل یا WiDi داخلی بهره مند باشد می توانید با این قابلیت به تلویزیون های HD که اکثرا این قابلیت را دارند متصل شوید. این روش برای وبگردی و دیدن فیلم به خوبی پاسخگو است. اما برای بازی های اکشن و سریع ممکن است سرعت مورد نیاز را نداشته باشد.

اجاره ال ای دی- کلاب رنتر

 

  • کیت های بی سیم HDMI : این کیت ها به صورت بی سیم دو دستگاه را به هم متصل می کنند.

یک کیت توسط کابل به لپ تاپ و کیت بعدی با کابل HTMI  دیگر به تلویزیون متصل می شود و اتصال بی سیم بین دو دستگاه صورت می گیرد و شما از شر کابل های HDMI بلند خلاص می شوید.

کیت بی سیم HDMI-کلاب رنتر

اما هنوز از لحاظ سرعت اتصال مستقیم با کابل نسبت به سایر روش ها برتری دارد.

برای مشاهده بخش اجاره تلویزیون، اجاره تلویزیون شهری، اجاره ال ای دی، اجاره تجهیزات نمایشگاهی، اجاره ملزومات نمایشگاهی،اجاره تجهیزات مراسم، اجاره LED، اجاره ویدئو پروژکتور، اجاره تبلت و … روی کلمه مورد نظر کلیک کنید.

پاسخ دهید

طراحی سایت
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا