قیمت کرایه صندلی مجالس

برای مشاهده موارد مشابه به بخش اجاره میز و صندلی مراجعه کنید.

کرایه صندلی مجالس برای مراسم‌های مختلف کاربرد دارد. صندلی به عنوان یکی از پر مصرف ترین ابزار در طول زندگی امروز بشر که به صورت  ماشینی در آمده، است. 

 می دانیم بیشترین زمان در طول روز صرف نشستن می شود این نشستن اگر متناسب با ارگونومی بدن نباشد تاثیرات بسیار نامطلوبی بر بدن خواهد گذاشت فرد زمانی بر یک صندلی راحت می تواند بنشیند که دارای پشتی مقاوم با قابلیت پوشش کامل ناحیه کمر یک کفی مقام در عین حال نرم با سطح اتکا قابل قبول و از نظر میزان قد به نحوه ای باشد که پا های او در حالت مشخص قرار گیرد این طراحی بسته به سبک کارکرد صندلی ممکن است دارای دسته باشد و یا مانند صندلی مجالس این دسته ها حذف شود.

 اجاره تجهیزات مراسم جشن تولد و عروسی

صندلی مجالس باید در عین حال مقاوم بودن دارای استحکام نصبی باشد هم چنین در طراحی این صندلی ها به اندازه میز‌هایی که در مقابل آنها قرار می‌گیرند تا از فرد پذیرایی شود نیز باید توجه شود. اگر بیش از استاندارد بلند باشد فرد هم در محل قرارگیری پا ها دچار مشکل است هم نمی تواند براحتی در پشت میز قرار گیرد اگر بیش از اندازه کوتاه باشد دسترسی به میز سخت و غیر ممکن می شود و دائما باید برای برداشتن وسایل از روی صندلی بلند شود به همین خاطر در طراحی میزها و صندلی‌ها به استانداردهای کلی دقت می‌شود بسته به میانگین، صندلی‌های پذیرایی را بسازند به طور متوسط اندازه‌ای که برای فرد در نظر می‌گیرند یک فرد 160 تا 170 سانتی متری است که در زمان نشستن اندازه طول پاهای فرد به علت جمع شدن پاها از طول بدن او کاسته می شود.

برای مشاهده محصولات مرتبط با اجاره وسایل مراسم روی کلمه مورد نظر کلیک کنید.