اجاره دستگاه زردی کرج

اجاره دستگاه زردی کرج به بخش اجاره دستگاه زردی مراجعه کنید.

دستگاه فتوتراپی یا دستگاه درمان زردی نوزاد است که استفاده از آن به دلیل وجود زردی در نوزادان بسیار مرسوم و معمول است. معمولا در هفته آغازین زندگی کودکان این بیماری در بسیاری از کودکان رخ می دهد و به سادگی درمان می شود و بعد از آن دستگاه عملا بدون استفاده باقی می ماند. به همین دلیل والدین برای کودکان خود اقدام به اجاره این دستگاه می‌کنند 

چرا که این دستگاه قیمت نسبتاً بالایی دارد و علاوه بر آن برای استفاده کوتاه مدت، خرید این محصول کار عاقلانه‌ای نیست. با توجه به این که والدین ممکن است تخصص کافی در زمینه‌های پزشکی نداشته باشد و این قضیه کمی برای آنان نگران کننده باشد، نکاتی است که دانستن آنها می‌تواند کمی به والدین کمک کند. را در اختیارتان قرار داده ایم تا بتوانید به سادگی از این دستگاه جواب مناسب را دریافت کنید.

اجاره دستگاه زردی کرج

 دستگاه فوتوتراپی جزء دستگاه‌های بی‌خطر است و استفاده از آن طبق دستور پزشک می‌تواند جوابگو درمان بیماری زردی باشد و استفاده از آن  به راحتی صورت می گیرد فقط در زمان استفاده باید حتما نکاتی را رعایت نمود که توجه کردن به این نکات باعث جوابگیری دقیق از دستگاه می شود. 

باید دقت داشت که دستگاه مورد استفاده دارای لامپ‌هایی با کیفیت بالا و عملکرد موثر باشد. درصورتی که در دستگاه از لامپ های غیر استاندارد استفاده شده باشد، دستگاه تاثیری بر روی درمان نوزاد نخواهد داشت و ممکن است با باقی ماندن مشکل زردی نوزاد برای کودک و والدین مشکل بوجود آید. 

همچنین در طول درمان مواردی که موثر است به این ترتیب است:

1-فاصله کودک با منبع نور، قسمتی از بدن که در معرض تابش قرار می گیرد 

2- طول مدت زمان تابش

 در اکثر موارد میزان بیلی روبین خون که عامل اصلی مشکل زردی کودک است بعد از 2 تا 3 روز استفاده به نصف کاهش می یابد. در صورت حل مشکل معمولاً تا دو هفته نیز ممکن است درمان ادامه پیدا کند.