اجاره تجهیزات تصویر برداری

برای مشاهده سایر محصولات بخش اجاره دوربین فیلم برداری کلیک کنید.

دوربین فیلمبرداری دیجیتالی FHD سونی

دوربین فیلم برداری با سونی که از AVCHD برای یک فیلم برداری حرفه ای استفاده می کند دارای ساختار ویژه ای است در سری دوربین های NX فرمت خروجی دوربین به صورت SD و  HD است که در بر روی حافظه های SD که در دو خروجی طراحی شده بر روی سیستم طراحی شده است ذخیره می شود لنز این دوربین از سری لنز های G شرکت سونی است که بی شک یکی از بهترین فناوری ها در ساخت آن استفاده شده است دوربین NX5 دارای سه سنسور Exmore CMOS است که حضور این سنسور ها خود باعث افزایش ضریب اطمینان در خصوص کیفیت تصویر ضبط شده توسط دوربین را دارد. استفاده از لنز های سری G که به صورت حرفه ای خود فرآیند برجسته سازی را هم بر عهده دارند می تواند باعث شود تا مشکل ماتی یا به اصطلاح فلو دادن در تصاویر رخ ندهد  و با استفاده از Auto focus بودن این سیستم دیگر مشکلات عدیده قبل در مونتاژ وجود نخواهد داشت. سنسور های Exmore که از نظر ISO توانمندی بالایی دارند باعث شده اند تا تفاوت تصویری که این دوربین از نظر میزان نویز در تصویر در هنگام ذخیره سازی  با میزان نویز آن غیر قابل رقابت باشد. این ویژگی باعث می شود تا در زمان فیلم برداری در نور کم هم تصویر بتواند ویژگی قابل دید را داشته باشد.

هماهنگی در استفاده از GPS

دوربین NX5 می تواند در تنظیمات خود از طریق شبکه به سیستم موقعیت یاب جهانی یا GPS متصل شده و به سادگی محیط منطقه ای که در آن فعالیت می شود را در فیلم ذخیره نماید.

دیافراگم شش- تیغه ای

شکل و ساختار این دیافراگم تقریبا دایره ای شکل است و با ان می توان در پس زمینه تصویر یک تیرگی مه آلود مانند را ایجاد کرد.

فیلترهای داخلی ND

مجهز فیلتر ND داخلی می باشد و به کاربر کمک می کند تا عمق میدان را از طریق کنترل حلقه دیافراگم تغییر دهد. از دیگر کاربردهای ویژه فیلترهای ND این است که با تغییر آنها می توانید میزان نوردهی را مطابق سلیقه و شرایط نور محیط اطراف تنظیم کنید. در واقع، این فیلترها در زمان نور شدید آفتاب به مانند یک عینک آفتابی روی چشم عمل می کنند و به گونه ای حرفه ای، از میزان نور محیط می کاهد.

نمایشگر  Fine LCD

مجهز به یک نمایشگر LCD3.2 اینچی و از نوع Extra Fine می باشد. همراه با منظره یاب بسیار قدرتمند است که می تواند در ذخیره سازی تصاویر با کیفیت به تصویر بردار کمک نماید و هم چنین بتواند محدودیت را از ببین ببرد.

استفاده از پورت ریموت و TC Linker

برای ایجاد ارتباط بین چند دوربین برای تصویر برداری حرفه ای از یک محیط توسط چندین دوربین مانند استفاده در یک مراسم بزرگ افتتاحیه و یا حتی مراسم عروسی بزرگ استفاده شود. اجاره تجهیزات تصویر برداری اجاره تجهیزات تصویر برداری می تواند در دسترسی شما به این ویژگی ها برای شما مفید و مناسب باشد.  اجاره تجهیزات تصویر برداری  اجاره تجهیزات عکاسی اجاره تجهیزات نمایشگاهی