اجاره تلویزیون lcd

برای اجاره تلویزیون lcd از کلاب رنتر کلیک کنید.

تکنولوژی ساخت تلویزیون هر روز در حال پیشرفت است و همین قضیه امکان انتخاب بین مدل های متنوع با تکنولوژی های مختلف را  برای علاقه مندان سخت کرده است.
مقایسه و معرفی نقاط قوت تلویزیون های LCD، LED و پلاسما
مقایسه ال ای دی، ال سی دی و پلاسما - کلاب رنتر
  • هر سه این تلویزیون ها دارای وضوح بالایی هستند. در پلاسما وضوح فوق العاده بالا تنها در اندازه های بزگ 50 اینچ به بالا یافت می شود. در صورتی که در ال سی دی حتی در مدل های 42 یا 45 اینچ هم شاید این وضوح را بیابید.
  • رزولوشن ال سی دی و ال ای دی از پلاسما بیشتر می باشد که باعث تیز بودن تصاویر و مشاهده بهتر جزئیات تصاویر می گردد.
  • در رابطه زمان پاسخ دهی در حرکات سریع در تصویر پلاسما از ال سی دی بهتر عمل می کند. عنی مدت زمانی طول می کشد تا ال سی دی بتواند یک فریم را جایگزین فریم قبلی کند. این مسئله باعث می شود به هنگام پخش تصاویری که دارای صحنه هایی با حرکت سریع هستند، سایه ای از فریم قبلی روی صحنه باقی بماند.
  • در هر سه مدل طول عمر حدود شصت هزار ساعت است. یعنی 7 سال طول می کشد تا 60 هزار ساعت را پر کند(اگر تلویزیون 24 ساعته روشن باشد)
  • میزان مصرف انرژی پلاسما از دو مدل دیگر بیشتر است . در بین LCD و LED تلویزیون های ال ای دی برق کمتری مصرف می کنند.
  • در ال سی دی برای صفحه نمایش از پلاستیک و در پلاسما از شیشه استفاده می شود که البته این یک مزیت برای پلاسما است که ضربه به صفحه نمایش آن آن را خراب نمی کند. اما از نظر حمل و نقل ال سی دی و ال ای دی برتری دارند.
برای مشاهده بخش اجاره تلویزیون، اجاره تلویزیون شهری، اجاره ال ای دی، اجاره تجهیزات نمایشگاهی، اجاره ملزومات نمایشگاهی،اجاره تجهیزات مراسم، اجاره LED، اجاره ویدئو پروژکتور، اجاره لپ تاپ و … روی کلمه مورد نظر کلیک کنید.